| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Curve curve,181,129245 | Strona 108 z 158 |
| Autor: | zoli [ 11 Maj 2022 21:59 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
@p27 jeśli to były T-Mobile to zadzwoń z reklamacją - jeśli składasz takową pierwszy raz to powinni uznać od ręki. | |
| Autor: | lluukk [ 16 Maj 2022 08:15 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Pytanie techniczne - właśnie z aplikacji dostałem powiadomienie, że wysłali mi nową kartę. Wszedłem w aplikację i widzę nową kartę, zmienione na PLN z GBP limity (ale nadal OK) i wyzerowane obroty za ostatni rok i miesiąc. I teraz: Czy nadal mogę używać starej karty? Karta ma ważność 06/22 Czy aby używać Curve muszę tą kartę wyświetlaną w aplikacji dodać do GPay i tak używać? Jeśli dobrze pamiętam co tu wyczytałem to fizyczna ma inny numer i jak przyjdzie to po jej aktywacji w aplikacji będzie zmiana. | |
| Autor: | witekkowal [ 16 Maj 2022 08:19 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
O ile dobrze pamiętam to musisz dodać do GP nową kartę (stara już powinna być nieaktywna). W momencie otrzymania fizycznej karty będziesz musiał ją dodać na nowo do GP bo o ile numer karty się nie zmieni to zmieni się prawdopobnie jej ważność, a na 100% kod CVV2. | |
| Autor: | lluukk [ 16 Maj 2022 08:32 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
@witekkowal - no to ciekawe, właśnie starą kartą doładowałem telefon na kartę | |
| Autor: | witekkowal [ 16 Maj 2022 08:54 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
To ja już sam nie wiem o co chodzi. Do momentu aktywacji karty fizycznej wirtualną miałem blokowane zakupy na Allegro. Potem dopiero po aktywacji fizycznej mogłem tam płacić. | |
| Autor: | kemotik [ 16 Maj 2022 09:00 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
U mnie po otrzymaniu powiadomienia w aplikacji o wysyłce nowej karty płatność za pomocą starej karty w GPay została odrzucona. | |
| Autor: | lluukk [ 17 Maj 2022 11:29 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
U mnie wygląda to tak - wywaliłem starą z GPay i dodałem tam nową "wirtualną" z aplikacji i teraz działają obie - mogę płacić/wypłacać z bankomatu starą fizyczną i płacić GPay tą nową "wirtualną". | |
| Autor: | wtak [ 20 Maj 2022 11:26 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Ile jest bezpłatnych wypłat curvem z krajowych bankomatów? Jest jakiś limit? | |
| Autor: | lluukk [ 20 Maj 2022 13:31 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
@wtak 10 bezpłatne potem 2,5 zł | |
| Autor: | Sudoku [ 20 Maj 2022 14:19 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
@lluukk 10 w ogóle, czy w miesiącu/30 dniach? | |
| Autor: | lluukk [ 20 Maj 2022 14:44 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
@Sudoku - kurczę, nie pamiętam - może ktoś inny będzie wiedział. | |
| Autor: | ricinus78 [ 20 Maj 2022 15:14 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
@Sudoku: W przeciągu 30 dni (nie musi być miesiąc kalendarzowy) możesz za darmo wypłacić 10 razy. Cytuj: To cover the cost of enabling you to withdraw cash from ATMs. Note: some ATM providers may impose additional charges. First 10 withdrawals per rolling 30 day period are free. Thereafter €0.50 per withdrawal. https://www.curve.com/fees/ | |
| Autor: | grodek [ 23 Maj 2022 09:27 ] |
| Temat postu: | Curve |
Cześć, terminale w Hiszpanii odrzucają mi kartę Alior Kantor Wielowalutową (płatność iPhonem), więc dodałem ją do Curve i płatności wszędzie przechodzą bez problemu, ale w apce widzę, że rozliczenia mam w PLN. W Aliorze mam EUR i płatności są również w EUR, da się coś gdzieś przestawić żeby wszystko było w EUR? edit: sam sobie odpowiem | |
| Autor: | digger [ 23 Maj 2022 09:30 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
@grodek W curve ustaw walutę karty Alior na eur | |
| Autor: | grodek [ 23 Maj 2022 10:18 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Czy słuszne będzie przestawienie na EUR również w Dinersie jeżeli chciałbym nim płacić via Curve? | |
| Autor: | lluukk [ 23 Maj 2022 10:21 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
@grodek - jeśli DC masz w PLN to lepiej by Curve Ci przeliczało walutę a na DC szło obciążenie w PLN, jeśli Curve puści Ci płatność w EUR jako EUR na Curve to DC przeliczy EUR na PLN po kiepskim kursie. | |
| Autor: | grodek [ 23 Maj 2022 10:41 ] |
| Temat postu: | Curve |
OK, dzięki wszystkim. DC to w razie jak byłby problem z Aliorem bo to z niego będę głównie korzystał ponieważ tam mam erło edit: po przestawieniu na EUR nadal pokazuje przelicznik. | |
| Autor: | lotuss4 [ 24 Maj 2022 11:46 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
a na pewno przestawiło się na EUR? cały czas widać ,że Curve przelicza | |
| Autor: | grodek [ 24 Maj 2022 11:54 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Wczoraj rano w apce przestawiłem, więc się chyba już przemieliło. | |
| Autor: | kb_poland [ 24 Maj 2022 12:03 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Ja mam jakis kompletny bałagan w Curve. Sporo używałem tej karty do tej pory ale pierwszy raz mam taką sytuację. 14 maja płaciłem w M&M w USD ( płatność w weekend , przez kartę PLN , planowałem go back in time i switch na Revolut USD , zaraz po transakcji sprawdziłem w apce , wszystko było ok ). Teraz sprawdzam apkę i wygląda na to , że samoistnie zmieniło mi oryginalną transakcję na EUR ( WTF? ) , i to w taki pokrętny sposób jakbym oryginalną płatność wykonywał z karty rozliczanej w EUR dla transakcji w PLN. I teraz Go Back in time moge zrobić jedynie w PLN co z oczywistych względów mi nic nie daje. Zgłosiłem do supportu , czekam już ponad 24h na wyjaśnienie. | |
| Strona 108 z 158 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |