Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Curve
curve,181,129245
Strona 103 z 158

Autor:  matikso [ 09 Lut 2022 16:19 ]
Temat postu:  Re: Curve

@Tomo14 kurs bierzesz z 7 lutego i to sie zgadza

Autor:  Tomo14 [ 09 Lut 2022 20:33 ]
Temat postu:  Re: Curve

@matikso - masz rację, wszystko się zgadza.
Nie pomyślałem, że Curve liczy jak w bankowości, czyli kurs z dnia poprzedzającego.

Załączniki:
1.JPG
1.JPG [ 51.11 KiB | Obejrzany 2500 razy ]

Autor:  onufry_z [ 09 Lut 2022 21:59 ]
Temat postu:  Re: Curve

Darek M. napisał(a):
W takich przypadkach można ustawić kartę Revolut / ZEN / Aion na dirhamy ZEA i zrobić go back in time.

I wtedy będzie zwrot co do grosza na pierwotnie użytą kartę mimo że kurs mógł się zmienić?

marek2011 napisał(a):
Tomo14 napisał(a):
Curve droższy o ok. 0,7%


Zgadza się, ale Curve daje praktycznie cały czas cashback 1% (jak się wykorzystuje referale) , więc to niweluje słabsze przeliczniki kursów, a z kolei bilans na plus jest jeśli zarazem za tę transakcję dostaje się np. mile , a bez użycia C byłoby to niemożliwe (brak akceptacji D) lub w znacznie gorszych kursach płacąc bezpośrednio. Reasumując mimo pogorszenia kursów w C cały czas w wielu sytuacjach IMO używanie jej do transakcji zagranicznych może być korzystne.

Jak się skończy zbieranie mil to nic nie stoi na przeszkodzie podpiąć Revoluta pod Curve, ustawić na karcie Revo walutę w jakiej płacimy i korzystać z obu instytucji jednocześnie.

Autor:  kruczi [ 10 Lut 2022 13:18 ]
Temat postu:  Re: Curve

@onufry_z
jakiś czas temu zwracali co do grosza ( dodatkowe opłaty za przekroczenie limitu również )

Autor:  Darek M. [ 10 Lut 2022 17:28 ]
Temat postu:  Re: Curve

Właśnie zrobiłem porównanie przy wypłacie z bankomatu 20 EUR i wyszło tak:
Aion 4,497
ZEN 4,498
Revolut 4,501
Curve 4,535

Także Curve już skreślam jako kartę do zakupów w walutach i do tego celu będę wykorzystywał kartę Aiona.

Autor:  siwy550 [ 11 Lut 2022 08:55 ]
Temat postu:  Re: Curve

Od 3 dni próbuję aktywować aplikację na nowym telefonie, a także dodać na nim kartę Curve do gpay. Jednak cokolwiek bym nie robił, nie przychodzi mi sms z kodem do aktywacji. Czy ktoś miał podobny problem i jak go rozwiązać?

Autor:  wtak [ 11 Lut 2022 09:02 ]
Temat postu:  Re: Curve

Fizycznej karty nie udało mi się aktywować. Może wklepałem zły pin? nie mogę nią płacić.
Da się to jakoś samemu poprawić, czy support?

Autor:  pawfazi [ 11 Lut 2022 09:41 ]
Temat postu:  Re: Curve

Raz miałem problem przy aktywacji ale karta mimo wszystko sie aktywowała.
Przeinstaluj apke jak nie będzie przycisku do aktywacji a karta nie działa, to zostaje support.

Autor:  lotuss4 [ 01 Mar 2022 08:40 ]
Temat postu:  Re: Curve

Wczoraj skończyła mi się ważność karty Curve (ważna do 02/22), w aplikacji cały czas jest stara karta, czyli jestem na razie odcięty od płatności Curve'm.

Myślałem, że nową wyślą z automatu, to jak to w końcu jest?

Autor:  abelincoln [ 01 Mar 2022 09:39 ]
Temat postu:  Re: Curve

U mnie pod koniec zeszłego roku przysłali z automatu - ale długo szła i przez kilka tygodni byłem bez. W apce była informacja że wysłali i nowa karta była widoczna.

Autor:  onufry_z [ 01 Mar 2022 20:32 ]
Temat postu:  Re: Curve

Rozsyłają maile.

Z dniem 31 marca koniec programu poleceń.
Można utrzymać 1% cashback przez 12 miesięcy jeśli zdobędziemy polecenia do 31 marca.
Dodatkowo rozszerzona lista transakcji niekwalifikujących się do cashbacku.

Autor:  cz4444 [ 02 Mar 2022 11:20 ]
Temat postu:  Re: Curve

Od wczoraj mam jakiś problem z Curve z transakcjami...każdą odrzucona i dostaje SMS ze nie mam limitu co jest nie prawda.Limit nie wykorzystany na dany dzień.
Ma tez ktoś taki problem od wczoraj?

Autor:  Kothson [ 02 Mar 2022 11:35 ]
Temat postu:  Re: Curve

Miałem podobnie na Teneryfie w weekend, sporo transakcji odrzuconych w losowych miejscach i godzinach.

Autor:  cz4444 [ 02 Mar 2022 11:36 ]
Temat postu:  Re: Curve

@Kothson pisałeś do supportu?

Autor:  Kothson [ 02 Mar 2022 11:39 ]
Temat postu:  Re: Curve

Nie, szkoda mi było czasu na miejscu. Płaciłem euro lub innymi kartami.

Autor:  lotuss4 [ 02 Mar 2022 13:07 ]
Temat postu:  Re: Curve

abelincoln napisał(a):
U mnie pod koniec zeszłego roku przysłali z automatu - ale długo szła i przez kilka tygodni byłem bez. W apce była informacja że wysłali i nowa karta była widoczna.


napisałem w aplikacji do supportu, kazali potwierdzić rok urodzenia i adres wysyłki nowej karty.. czyli w moim przypadku nie wysłali z automatu...

Autor:  tamtam [ 02 Mar 2022 15:49 ]
Temat postu:  Re: Curve

Ja miałem maila przed upływem ważności mojej karty z prośbą o potwierdzenie danych do wysyłki. Zobacz czy czasem taki mail nie wpadł u Ciebie do spamu np.

Autor:  tamtam [ 02 Mar 2022 15:50 ]
Temat postu:  Re: Curve

cz4444 napisał(a):
Od wczoraj mam jakiś problem z Curve z transakcjami...każdą odrzucona i dostaje SMS ze nie mam limitu co jest nie prawda.Limit nie wykorzystany na dany dzień.
Ma tez ktoś taki problem od wczoraj?
Dziala u mnie bez problemu z KK z BNP.
Wczoraj i dzisiaj placilem.

Autor:  cz4444 [ 03 Mar 2022 19:08 ]
Temat postu:  Re: Curve

    Dostałem dziś maila ze chcą ponowna weryfikacje...zdjęcia paszportu i selfie.
    Karta nie mogę nic płacić...
    Ktoś miał taki problem?

    Autor:  lotuss4 [ 03 Mar 2022 20:16 ]
    Temat postu:  Re: Curve

    ze tak powiem , standard

    miałem identyczne jakiś czas temu, total blokada, można było tylko robić go back in time

    po weryfikacji wszystko wróciło do normy, nadal nie wiem po co ta głupawa weryfikacja

    Strona 103 z 158 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
    Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
    http://www.phpbb.com/