| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Curve curve,181,129245 | Strona 103 z 158 |
| Autor: | matikso [ 09 Lut 2022 16:19 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
@Tomo14 kurs bierzesz z 7 lutego i to sie zgadza | |
| Autor: | Tomo14 [ 09 Lut 2022 20:33 ] | ||
| Temat postu: | Re: Curve | ||
@matikso - masz rację, wszystko się zgadza. Nie pomyślałem, że Curve liczy jak w bankowości, czyli kurs z dnia poprzedzającego.
| |||
| Autor: | onufry_z [ 09 Lut 2022 21:59 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Darek M. napisał(a): W takich przypadkach można ustawić kartę Revolut / ZEN / Aion na dirhamy ZEA i zrobić go back in time. I wtedy będzie zwrot co do grosza na pierwotnie użytą kartę mimo że kurs mógł się zmienić? marek2011 napisał(a): Tomo14 napisał(a): Curve droższy o ok. 0,7% Zgadza się, ale Curve daje praktycznie cały czas cashback 1% (jak się wykorzystuje referale) , więc to niweluje słabsze przeliczniki kursów, a z kolei bilans na plus jest jeśli zarazem za tę transakcję dostaje się np. mile , a bez użycia C byłoby to niemożliwe (brak akceptacji D) lub w znacznie gorszych kursach płacąc bezpośrednio. Reasumując mimo pogorszenia kursów w C cały czas w wielu sytuacjach IMO używanie jej do transakcji zagranicznych może być korzystne. Jak się skończy zbieranie mil to nic nie stoi na przeszkodzie podpiąć Revoluta pod Curve, ustawić na karcie Revo walutę w jakiej płacimy i korzystać z obu instytucji jednocześnie. | |
| Autor: | kruczi [ 10 Lut 2022 13:18 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
@onufry_z jakiś czas temu zwracali co do grosza ( dodatkowe opłaty za przekroczenie limitu również ) | |
| Autor: | Darek M. [ 10 Lut 2022 17:28 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Właśnie zrobiłem porównanie przy wypłacie z bankomatu 20 EUR i wyszło tak: Aion 4,497 ZEN 4,498 Revolut 4,501 Curve 4,535 Także Curve już skreślam jako kartę do zakupów w walutach i do tego celu będę wykorzystywał kartę Aiona. | |
| Autor: | siwy550 [ 11 Lut 2022 08:55 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Od 3 dni próbuję aktywować aplikację na nowym telefonie, a także dodać na nim kartę Curve do gpay. Jednak cokolwiek bym nie robił, nie przychodzi mi sms z kodem do aktywacji. Czy ktoś miał podobny problem i jak go rozwiązać? | |
| Autor: | wtak [ 11 Lut 2022 09:02 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Fizycznej karty nie udało mi się aktywować. Może wklepałem zły pin? nie mogę nią płacić. Da się to jakoś samemu poprawić, czy support? | |
| Autor: | pawfazi [ 11 Lut 2022 09:41 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Raz miałem problem przy aktywacji ale karta mimo wszystko sie aktywowała. Przeinstaluj apke jak nie będzie przycisku do aktywacji a karta nie działa, to zostaje support. | |
| Autor: | lotuss4 [ 01 Mar 2022 08:40 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Wczoraj skończyła mi się ważność karty Curve (ważna do 02/22), w aplikacji cały czas jest stara karta, czyli jestem na razie odcięty od płatności Curve'm. Myślałem, że nową wyślą z automatu, to jak to w końcu jest? | |
| Autor: | abelincoln [ 01 Mar 2022 09:39 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
U mnie pod koniec zeszłego roku przysłali z automatu - ale długo szła i przez kilka tygodni byłem bez. W apce była informacja że wysłali i nowa karta była widoczna. | |
| Autor: | onufry_z [ 01 Mar 2022 20:32 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Rozsyłają maile. Z dniem 31 marca koniec programu poleceń. Można utrzymać 1% cashback przez 12 miesięcy jeśli zdobędziemy polecenia do 31 marca. Dodatkowo rozszerzona lista transakcji niekwalifikujących się do cashbacku. | |
| Autor: | cz4444 [ 02 Mar 2022 11:20 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Od wczoraj mam jakiś problem z Curve z transakcjami...każdą odrzucona i dostaje SMS ze nie mam limitu co jest nie prawda.Limit nie wykorzystany na dany dzień. Ma tez ktoś taki problem od wczoraj? | |
| Autor: | Kothson [ 02 Mar 2022 11:35 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Miałem podobnie na Teneryfie w weekend, sporo transakcji odrzuconych w losowych miejscach i godzinach. | |
| Autor: | cz4444 [ 02 Mar 2022 11:36 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
@Kothson pisałeś do supportu? | |
| Autor: | Kothson [ 02 Mar 2022 11:39 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Nie, szkoda mi było czasu na miejscu. Płaciłem euro lub innymi kartami. | |
| Autor: | lotuss4 [ 02 Mar 2022 13:07 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
abelincoln napisał(a): U mnie pod koniec zeszłego roku przysłali z automatu - ale długo szła i przez kilka tygodni byłem bez. W apce była informacja że wysłali i nowa karta była widoczna. napisałem w aplikacji do supportu, kazali potwierdzić rok urodzenia i adres wysyłki nowej karty.. czyli w moim przypadku nie wysłali z automatu... | |
| Autor: | tamtam [ 02 Mar 2022 15:49 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Ja miałem maila przed upływem ważności mojej karty z prośbą o potwierdzenie danych do wysyłki. Zobacz czy czasem taki mail nie wpadł u Ciebie do spamu np. | |
| Autor: | tamtam [ 02 Mar 2022 15:50 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
cz4444 napisał(a): Od wczoraj mam jakiś problem z Curve z transakcjami...każdą odrzucona i dostaje SMS ze nie mam limitu co jest nie prawda.Limit nie wykorzystany na dany dzień. Dziala u mnie bez problemu z KK z BNP.Ma tez ktoś taki problem od wczoraj? Wczoraj i dzisiaj placilem. | |
| Autor: | cz4444 [ 03 Mar 2022 19:08 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Karta nie mogę nic płacić... Ktoś miał taki problem? | |
| Autor: | lotuss4 [ 03 Mar 2022 20:16 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
ze tak powiem , standard miałem identyczne jakiś czas temu, total blokada, można było tylko robić go back in time po weryfikacji wszystko wróciło do normy, nadal nie wiem po co ta głupawa weryfikacja | |
| Strona 103 z 158 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |