| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Curve curve,181,129245 | Strona 101 z 158 |
| Autor: | andywaw [ 26 Sty 2022 00:53 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
turczy napisał(a): Tak z ciekawości da się zwiększy standardowy limit dzienny powyżej 10K zł? Beż żadnego weryfikowania (Curve Black) na moja prośbę od razu podnieśli limit dzienny do 22,5 tys zł | |
| Autor: | lotuss4 [ 26 Sty 2022 08:28 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
mam niecały miesiąc do końca ważności obecnej karty Curve, w aplikacji nie ma nic o wysłaniu nowej , sam musze się tym zainteresować, czy wysyłają wznowiona kartę z automatu? | |
| Autor: | marek.lysy [ 26 Sty 2022 08:35 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Tak karta przychodzi z automatu, przed wysłaniem przypominają aby sprawdzić adres. | |
| Autor: | paweł p [ 26 Sty 2022 10:58 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Czy po przysłaniu nowej karty zmieniły się Wam limity?, mi w zakładce limity pojawia się słowo błąd, kontakt z nimi nic nie daje - odsyłają do limitu dla nowych użytkowników, po interwencji piszą że naprawią w 48 g. I tak od 2 tygodni. Reinstalowałem apkę. | |
| Autor: | turczy [ 26 Sty 2022 11:11 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Burdel mają. Miałem identyczną sytuację. Nowa karta, weryfikacja i limity jakieś symboliczne, które później całkiem znikły i wyrzucało mnie do FAQ. Zamówiłem metal, myślałem, że coś mi zwiększą z automatu... niestety. Napisałem do suportu odezwała się jakaś babka po paru dniach że bardzo chętnie zwiększą mi limity w 48h, ale muszę się zweryfikować ponownie, i przysłała link do weryfikacji. Zweryfikowałem się na stronie po dwóch tygodniach nic się nie zmieniło. Napisałem z OPR że bulę grubą kasę za kartę, której nie da się używać. Po dwóch dniach dostałem nowego mejla z nowym linkiem. Link nie działał.... Znów chciałem do nich pisać, ale w apce pojawił mi się przycisk z weryfikacją, więc ją przeprowadziłem. Pomogło po paru dniach. | |
| Autor: | SPLDER [ 26 Sty 2022 11:12 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Miałem podobnie, przy wejściu w limity otwierał się help. Karta była praktycznie bezużyteczna, bo większość transakcji była odrzucana. Odkręcenie tego przy nieistniejącym supporcie w Curve zajęło kilka tygodni. Przy kolejnej wymianie karty już poszło bez problemów. | |
| Autor: | witekkowal [ 26 Sty 2022 11:31 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Ten support w Curve to po prostu dno. Potwierdzam, że nawet z planem metal nie odpowiadają od kilku dni. | |
| Autor: | turczy [ 26 Sty 2022 11:55 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Hmm. A ja wczoraj wieczorem botowi zarzuciłem powtórne powiększenie limitów i cyk przed chwilą 45K dziennego. Jak na nich turbo. | |
| Autor: | lotuss4 [ 26 Sty 2022 12:13 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
nadzieja na bezproblemową wymianę karty matką g...nastawiam się na wielotygodniowe rozwiązanie sprawy, trudno | |
| Autor: | witekkowal [ 26 Sty 2022 12:15 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
@turczy, u mnie sprawa "niebotowolna", chodzi o brak zaksięgowania zwrotu. Tylko nie wiem czy to Curve leci w kulki czy też Diners. Dwie transakcje na tę samą kwotę i dwa zwroty. | |
| Autor: | turczy [ 26 Sty 2022 12:35 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
to niestety jest problem korzystania z pośredników. Każda sprawa, która wymaga interwencji człowieka zwiększa problem nie razy dwa, ale do kwadratu, jak nie sześcianu, co przy słabej obsłudze curve może być frustrujące. Ja bym złożył reklamację w dinersie i niech oni się z curve szarpią... | |
| Autor: | witekkowal [ 26 Sty 2022 12:46 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
@turczy, reklamacja złożona, ale Diners umywa ręce. Twierdzą, że to wina Curve, chociaż nie wydaje mi się, bo w aplikacji widnieje zwrot na tę kwotę, tylko trochę dziwnie, bo jako partial refund i nie dwie kwoty, ale jedna x 2. | |
| Autor: | turczy [ 26 Sty 2022 13:03 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
witekkowal napisał(a): @turczy, reklamacja złożona, ale Diners umywa ręce. Twierdzą, że to wina Curve, chociaż nie wydaje mi się, bo w aplikacji widnieje zwrot na tę kwotę, tylko trochę dziwnie, bo jako partial refund i nie dwie kwoty, ale jedna x 2. Nie wiem, czy w polskim dinersie to działa, ale dla mnie to się spokojnie do procedury chargeback nadaje. Nie zgadzasz się z obciążeniem wtedy to oni z curve się szarpią i wyjaśniają. | |
| Autor: | Fadel [ 26 Sty 2022 13:24 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
skrzat napisał(a): Wyszła nowa wersja aplikacji 3.0.0. Zakończono wsparcie dla androida w wersji 6. Na community jest wątek o nowym wyglądzie kart https://community.curve.com/t/new-curve ... igns/39665 Koszmarny projekt. | |
| Autor: | witekkowal [ 26 Sty 2022 13:25 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
turczy napisał(a): witekkowal napisał(a): @turczy, reklamacja złożona, ale Diners umywa ręce. Twierdzą, że to wina Curve, chociaż nie wydaje mi się, bo w aplikacji widnieje zwrot na tę kwotę, tylko trochę dziwnie, bo jako partial refund i nie dwie kwoty, ale jedna x 2. Nie wiem, czy w polskim dinersie to działa, ale dla mnie to się spokojnie do procedury chargeback nadaje. Nie zgadzasz się z obciążeniem wtedy to oni z curve się szarpią i wyjaśniają. | |
| Autor: | wilczagorka [ 26 Sty 2022 13:44 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
u mnie jak mialem zwrot na Dinersa to zawsze byl kominikat od Curve ze sie nie da i przeksiegowali na konto Curve cash w GBP byly to niewielkie kwoty wiec nie walczylem z tym | |
| Autor: | poszwin [ 26 Sty 2022 14:11 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Próbowałem przed chwilą na stronie internetowej Mediaexpert zapłacić kartą Curve kwotę 2500 zł (z podpiętym Dinersem aby nabić sobie mile) ale płatność nie przechodzi, ponieważ w Curve mi wyrzuca, że nie mam takiego limitu. Jak sprawdzić te limity? W aplikacji jak wchodzę w zakładkę "account" i dalej w "card limits" to nic zupełnie mi nie pokazuje. W jaki sposób podnieść ew. te limity? Próbowałem poprzez chat w aplikacji ale tam gadam z jakimś botem i nie przechodzi podniesienie limitów... | |
| Autor: | witekkowal [ 26 Sty 2022 14:12 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
@wilczagorka, u mnie to wygląda tak. Pierwotne transakcje były dokonane na 2 x 75,31 zł. Po potrąceniu odstępnego powinien otrzymać zwrot 2 x 64,01 zł, czyli 128,02 zł. Na Diners wpłynęło tylko "jedno" 64,01 zł. Załącznik: Screenshot_2022-01-26-13-11-14-09.jpg [ 30.1 KiB | Obejrzany 1426 razy ] | |
| Autor: | turczy [ 27 Sty 2022 01:23 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
-- 27 Sty 2022 00:18 -- witekkowal napisał(a): @turczy, u mnie sprawa "niebotowolna", chodzi o brak zaksięgowania zwrotu. Tylko nie wiem czy to Curve leci w kulki czy też Diners. Dwie transakcje na tę samą kwotę i dwa zwroty. Były jakieś błędy w systemie rozliczeniowym i diners księgował niektóre wpłaty podwójnie, a potem to odkręcał. Może jak miałeś pecha trafiło cię takie naprawianie... Ktoś też tutaj pisał, że spłacał kartę kilka razy po 1000 zł i że jeden kafelek zniknął A sprawdź jeszcze czy ci ta kasa na curve casch nie wpadła... -- 27 Sty 2022 00:23 -- poszwin napisał(a): Próbowałem przed chwilą na stronie internetowej Mediaexpert zapłacić kartą Curve kwotę 2500 zł (z podpiętym Dinersem aby nabić sobie mile) ale płatność nie przechodzi, ponieważ w Curve mi wyrzuca, że nie mam takiego limitu. Jak sprawdzić te limity? W aplikacji jak wchodzę w zakładkę "account" i dalej w "card limits" to nic zupełnie mi nie pokazuje. W jaki sposób podnieść ew. te limity? Próbowałem poprzez chat w aplikacji ale tam gadam z jakimś botem i nie przechodzi podniesienie limitów... Czy się weryfikowałem w apce? Bo wygląda, że nie jesteś zweryfikowany. Jeśli tak to suport, jeśli nie to w apce jest przycisk do weryfikacji tożsamości. | |
| Autor: | dialam [ 31 Sty 2022 22:57 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
witekkowal napisał(a): @wilczagorka, u mnie to wygląda tak. Pierwotne transakcje były dokonane na 2 x 75,31 zł. Po potrąceniu odstępnego powinien otrzymać zwrot 2 x 64,01 zł, czyli 128,02 zł. Na Diners wpłynęło tylko "jedno" 64,01 zł. Załącznik: Screenshot_2022-01-26-13-11-14-09.jpg Udało ci się sprawę wyjaśnić? Też od dobrego tygodnia staram się ustalić co się stało z moimi 2 zwrotami z połowy stycznia i jednym z grudnia. Do tych styczniowych mam potwierdzenie mailowe z curve o zwrocie, ale kasa nie wpłynęła, do tego grudniowego nie mam nic, więc chyba tylko chargeback. | |
| Strona 101 z 158 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |