Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Curve
curve,181,129245
Strona 101 z 158

Autor:  andywaw [ 26 Sty 2022 00:53 ]
Temat postu:  Re: Curve

turczy napisał(a):
Tak z ciekawości da się zwiększy standardowy limit dzienny powyżej 10K zł?

Beż żadnego weryfikowania (Curve Black) na moja prośbę od razu podnieśli limit dzienny do 22,5 tys zł

Autor:  lotuss4 [ 26 Sty 2022 08:28 ]
Temat postu:  Re: Curve

mam niecały miesiąc do końca ważności obecnej karty Curve, w aplikacji nie ma nic o wysłaniu nowej , sam musze się tym zainteresować, czy wysyłają wznowiona kartę z automatu?

Autor:  marek.lysy [ 26 Sty 2022 08:35 ]
Temat postu:  Re: Curve

Tak karta przychodzi z automatu, przed wysłaniem przypominają aby sprawdzić adres.

Autor:  paweł p [ 26 Sty 2022 10:58 ]
Temat postu:  Re: Curve

Czy po przysłaniu nowej karty zmieniły się Wam limity?, mi w zakładce limity pojawia się słowo błąd, kontakt z nimi nic nie daje - odsyłają do limitu dla nowych użytkowników, po interwencji piszą że naprawią w 48 g. I tak od 2 tygodni. Reinstalowałem apkę.

Autor:  turczy [ 26 Sty 2022 11:11 ]
Temat postu:  Re: Curve

Burdel mają.
Miałem identyczną sytuację. Nowa karta, weryfikacja i limity jakieś symboliczne, które później całkiem znikły i wyrzucało mnie do FAQ.
Zamówiłem metal, myślałem, że coś mi zwiększą z automatu... niestety.
Napisałem do suportu odezwała się jakaś babka po paru dniach że bardzo chętnie zwiększą mi limity w 48h, ale muszę się zweryfikować ponownie, i przysłała link do weryfikacji. Zweryfikowałem się na stronie po dwóch tygodniach nic się nie zmieniło. Napisałem z OPR że bulę grubą kasę za kartę, której nie da się używać. Po dwóch dniach dostałem nowego mejla z nowym linkiem. Link nie działał....
Znów chciałem do nich pisać, ale w apce pojawił mi się przycisk z weryfikacją, więc ją przeprowadziłem.
Pomogło po paru dniach.

Autor:  SPLDER [ 26 Sty 2022 11:12 ]
Temat postu:  Re: Curve

Miałem podobnie, przy wejściu w limity otwierał się help.
Karta była praktycznie bezużyteczna, bo większość transakcji była odrzucana. Odkręcenie tego przy nieistniejącym supporcie w Curve zajęło kilka tygodni.
Przy kolejnej wymianie karty już poszło bez problemów.

Autor:  witekkowal [ 26 Sty 2022 11:31 ]
Temat postu:  Re: Curve

Ten support w Curve to po prostu dno. Potwierdzam, że nawet z planem metal nie odpowiadają od kilku dni.

Autor:  turczy [ 26 Sty 2022 11:55 ]
Temat postu:  Re: Curve

Hmm.
A ja wczoraj wieczorem botowi zarzuciłem powtórne powiększenie limitów i cyk przed chwilą 45K dziennego.
Jak na nich turbo.

Autor:  lotuss4 [ 26 Sty 2022 12:13 ]
Temat postu:  Re: Curve

nadzieja na bezproblemową wymianę karty matką g...nastawiam się na wielotygodniowe rozwiązanie sprawy, trudno

Autor:  witekkowal [ 26 Sty 2022 12:15 ]
Temat postu:  Re: Curve

@turczy, u mnie sprawa "niebotowolna", chodzi o brak zaksięgowania zwrotu. Tylko nie wiem czy to Curve leci w kulki czy też Diners. Dwie transakcje na tę samą kwotę i dwa zwroty.

Autor:  turczy [ 26 Sty 2022 12:35 ]
Temat postu:  Re: Curve

to niestety jest problem korzystania z pośredników.
Każda sprawa, która wymaga interwencji człowieka zwiększa problem nie razy dwa, ale do kwadratu, jak nie sześcianu, co przy słabej obsłudze curve może być frustrujące.
Ja bym złożył reklamację w dinersie i niech oni się z curve szarpią...

Autor:  witekkowal [ 26 Sty 2022 12:46 ]
Temat postu:  Re: Curve

@turczy, reklamacja złożona, ale Diners umywa ręce. Twierdzą, że to wina Curve, chociaż nie wydaje mi się, bo w aplikacji widnieje zwrot na tę kwotę, tylko trochę dziwnie, bo jako partial refund i nie dwie kwoty, ale jedna x 2.

Autor:  turczy [ 26 Sty 2022 13:03 ]
Temat postu:  Re: Curve

witekkowal napisał(a):
@turczy, reklamacja złożona, ale Diners umywa ręce. Twierdzą, że to wina Curve, chociaż nie wydaje mi się, bo w aplikacji widnieje zwrot na tę kwotę, tylko trochę dziwnie, bo jako partial refund i nie dwie kwoty, ale jedna x 2.

Nie wiem, czy w polskim dinersie to działa, ale dla mnie to się spokojnie do procedury chargeback nadaje. Nie zgadzasz się z obciążeniem wtedy to oni z curve się szarpią i wyjaśniają.

Autor:  Fadel [ 26 Sty 2022 13:24 ]
Temat postu:  Re: Curve

skrzat napisał(a):
Wyszła nowa wersja aplikacji 3.0.0. Zakończono wsparcie dla androida w wersji 6.

Na community jest wątek o nowym wyglądzie kart
https://community.curve.com/t/new-curve ... igns/39665


Koszmarny projekt.

Autor:  witekkowal [ 26 Sty 2022 13:25 ]
Temat postu:  Re: Curve

turczy napisał(a):
witekkowal napisał(a):
@turczy, reklamacja złożona, ale Diners umywa ręce. Twierdzą, że to wina Curve, chociaż nie wydaje mi się, bo w aplikacji widnieje zwrot na tę kwotę, tylko trochę dziwnie, bo jako partial refund i nie dwie kwoty, ale jedna x 2.

Nie wiem, czy w polskim dinersie to działa, ale dla mnie to się spokojnie do procedury chargeback nadaje. Nie zgadzasz się z obciążeniem wtedy to oni z curve się szarpią i wyjaśniają.
Właściwie to nie zgadzam się z brakiem uznania rachunku karty. Poczekam jeszcze trochę, aż Curve mi odpisze, może prześle jakieś potwierdzenie dokonania zwrotu i z tym znowu uderzę do Diners.

Autor:  wilczagorka [ 26 Sty 2022 13:44 ]
Temat postu:  Re: Curve

u mnie jak mialem zwrot na Dinersa to zawsze byl kominikat od Curve ze sie nie da i przeksiegowali na konto Curve cash w GBP
byly to niewielkie kwoty wiec nie walczylem z tym

Autor:  poszwin [ 26 Sty 2022 14:11 ]
Temat postu:  Re: Curve

Próbowałem przed chwilą na stronie internetowej Mediaexpert zapłacić kartą Curve kwotę 2500 zł (z podpiętym Dinersem aby nabić sobie mile) ale płatność nie przechodzi, ponieważ w Curve mi wyrzuca, że nie mam takiego limitu.
Jak sprawdzić te limity? W aplikacji jak wchodzę w zakładkę "account" i dalej w "card limits" to nic zupełnie mi nie pokazuje.
W jaki sposób podnieść ew. te limity? Próbowałem poprzez chat w aplikacji ale tam gadam z jakimś botem i nie przechodzi podniesienie limitów...

Autor:  witekkowal [ 26 Sty 2022 14:12 ]
Temat postu:  Re: Curve

@wilczagorka, u mnie to wygląda tak. Pierwotne transakcje były dokonane na 2 x 75,31 zł. Po potrąceniu odstępnego powinien otrzymać zwrot 2 x 64,01 zł, czyli 128,02 zł. Na Diners wpłynęło tylko "jedno" 64,01 zł.
Załącznik:
Screenshot_2022-01-26-13-11-14-09.jpg
Screenshot_2022-01-26-13-11-14-09.jpg [ 30.1 KiB | Obejrzany 1426 razy ]

Autor:  turczy [ 27 Sty 2022 01:23 ]
Temat postu:  Re: Curve

-- 27 Sty 2022 00:18 --

witekkowal napisał(a):
@turczy, u mnie sprawa "niebotowolna", chodzi o brak zaksięgowania zwrotu. Tylko nie wiem czy to Curve leci w kulki czy też Diners. Dwie transakcje na tę samą kwotę i dwa zwroty.

Były jakieś błędy w systemie rozliczeniowym i diners księgował niektóre wpłaty podwójnie, a potem to odkręcał.
Może jak miałeś pecha trafiło cię takie naprawianie...
Ktoś też tutaj pisał, że spłacał kartę kilka razy po 1000 zł i że jeden kafelek zniknął :). Po upomnieniu się oddali.

A sprawdź jeszcze czy ci ta kasa na curve casch nie wpadła...

-- 27 Sty 2022 00:23 --

poszwin napisał(a):
Próbowałem przed chwilą na stronie internetowej Mediaexpert zapłacić kartą Curve kwotę 2500 zł (z podpiętym Dinersem aby nabić sobie mile) ale płatność nie przechodzi, ponieważ w Curve mi wyrzuca, że nie mam takiego limitu.
Jak sprawdzić te limity? W aplikacji jak wchodzę w zakładkę "account" i dalej w "card limits" to nic zupełnie mi nie pokazuje.
W jaki sposób podnieść ew. te limity? Próbowałem poprzez chat w aplikacji ale tam gadam z jakimś botem i nie przechodzi podniesienie limitów...

Czy się weryfikowałem w apce? Bo wygląda, że nie jesteś zweryfikowany.
Jeśli tak to suport, jeśli nie to w apce jest przycisk do weryfikacji tożsamości.

Autor:  dialam [ 31 Sty 2022 22:57 ]
Temat postu:  Re: Curve

witekkowal napisał(a):
@wilczagorka, u mnie to wygląda tak. Pierwotne transakcje były dokonane na 2 x 75,31 zł. Po potrąceniu odstępnego powinien otrzymać zwrot 2 x 64,01 zł, czyli 128,02 zł. Na Diners wpłynęło tylko "jedno" 64,01 zł.
Załącznik:
Screenshot_2022-01-26-13-11-14-09.jpg


Udało ci się sprawę wyjaśnić?
Też od dobrego tygodnia staram się ustalić co się stało z moimi 2 zwrotami z połowy stycznia i jednym z grudnia. Do tych styczniowych mam potwierdzenie mailowe z curve o zwrocie, ale kasa nie wpłynęła, do tego grudniowego nie mam nic, więc chyba tylko chargeback.

Strona 101 z 158 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/