Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Curve
curve,181,129245
Strona 97 z 158

Autor:  marek2011 [ 19 Gru 2021 23:56 ]
Temat postu:  Re: Curve

Na marginesie zastanawiam się, kiedy i czy w ogóle oni ogarną ten support - od miesięcy nie widać znaczącej poprawy tutaj.

Autor:  peter1956 [ 20 Gru 2021 01:22 ]
Temat postu:  Curve

Ktos moglby podac przykladowe limity na transakcje? Odnowiona karte przyslali mi ok 2 miesiace temu, zaczalem korzystac ok tydzien temu

Autor:  ncn [ 20 Gru 2021 01:35 ]
Temat postu:  Re: Curve

Jak pomyślnie przejdziesz tę wstępną weryfikację, to chyba większość dostaje 10K/dzień

Autor:  andywaw [ 20 Gru 2021 21:17 ]
Temat postu:  Re: Curve

peter1956 napisał(a):
Ktos moglby podac przykladowe limity na transakcje? Odnowiona karte przyslali mi ok 2 miesiace temu, zaczalem korzystac ok tydzien temu

Pojedyncza transakcja: 10 tys.
Dzienny limit transakcji: 10 tys.
Roczny limit transakcji: 7 mln
Bankomaty limit dzienny: 1 tys. (taka wypłata z bankomatu zagranicznego jest księgowana jak normalna transakcja "sklepowa", czyli też niski kurs bez prowizji, trzeba tylko uważać ile prowizji do wypłaty nalicza sam bankomat).
Bankomaty limit roczny: 50 tys.

Autor:  lluukk [ 20 Gru 2021 21:27 ]
Temat postu:  Re: Curve

Fajny jest ten limit roczny 7 mln przy dziennym 10k, nie mogli dać rocznego 200 mln - fajnie by wyglądało ;) a funkcjonalność ta sama.
No i jeszcze taka sytuacja:
Zmieni mi limity z GBP na PLN bez żadnego info a nowe limity dzienne są dużo niższe - na szczęście i tak tak wysokich jak miałem nie potrzebowałem, pozostałe podobne choć teraz w naszej walucie.

Autor:  lluukk [ 21 Gru 2021 14:41 ]
Temat postu:  Re: Curve

Dobra - potrzebuję informacji - czy ktoś kto ma limity w GBP mógłby sprawdzić czy ma jakieś dziwne zmiany - mam nadzieję, że jasno opiszę ;)

- zamiast dzienny 9k GBP pojawiło mi się 22,5k zł... ale jak dokonuję płatności to limit dzienny (określony jako zł) zmienia mi się o około 1/5 mniej niż faktycznie wydałem czyli wygląda jakby pokazywało zł a limit był w GBP (wydane realnie ponad 5,5k PLN pokazuje mi jako ok.1000 zł w limicie dziennym)
- podobnie roczny pokazało mi w zł ale choć całościowy zmienił się z 1,6 mln GBP na 7 mln zł to jego zużycie wczoraj pokazało mi w zł takie jak miałem wcześniej w GBP (limit z 1,6 mln GBP zmienił się na 7 mln zł ale użycie które miałem przykładowo np. 50k GBP zmieniło się na 50k zł)
- podobnie limit wypłat z bankomatów - też dziwnie, bo mam użycie 4zł :) (kiedyś wypłaciłem 20 PLN)

Ktoś ma podobnie? Nadmienię, że i u żony podobne zmiany.

Autor:  pasta [ 22 Gru 2021 21:47 ]
Temat postu:  Curve

Mam teraz takie same limity jak Ty. Też kiedyś miałem limity w GBP i kartę Commercial.
Ostatnio jak sprawdzałem to dobrze to działało. Sprawdzę jutro

Autor:  lluukk [ 23 Gru 2021 12:51 ]
Temat postu:  Re: Curve

Czy macie dziś problem z płatnościami kartą Curve?

Autor:  zbery [ 23 Gru 2021 13:20 ]
Temat postu:  Re: Curve

Tak. Trzy płatności kartą fizyczną odrzucone, jedna po przez Google Play przeszła. Co ciekawe w aplikacji curve pokazuje że są zrealizowane. Ciekawe jak będzie na wyciągu w Dinersie...

Autor:  witekkowal [ 23 Gru 2021 13:22 ]
Temat postu:  Re: Curve

Ja płaciłem przez internet Curve i transakcja nie została zrealizowana, a w blokadach na karcie mBanku mam dwie transakcje: na plus i na minus.
Już jakiś czas temu też był podobny problem. W moim przypadku blokada na karcie wisiała 2 albo 3 tygodnie.

Autor:  lotuss4 [ 23 Gru 2021 13:49 ]
Temat postu:  Re: Curve

płaciłem Curve w dolarach z podłączona kartą mbank mastercard debit - bez problemów dzisiaj 3 h temu

Autor:  hubski [ 23 Gru 2021 13:54 ]
Temat postu:  Re: Curve

Też miałem dwie odmowy po godzinie 11. Jedna zbliżeniowo, druga już z chipem. Obie mają status pending.

Autor:  lluukk [ 23 Gru 2021 14:08 ]
Temat postu:  Re: Curve

OK, czyli mają jakąś awarie, jak zawsze pewnie dotyka tylko część osób.

Autor:  lluukk [ 23 Gru 2021 14:11 ]
Temat postu:  Re: Curve

@correos PW

Autor:  pasta [ 23 Gru 2021 14:16 ]
Temat postu:  Re: Curve

pasta napisał(a):
Mam teraz takie same limity jak Ty. Też kiedyś miałem limity w GBP i kartę Commercial.
Ostatnio jak sprawdzałem to dobrze to działało. Sprawdzę jutro
Chciałem właśnie sprawdzić. Zapłaciłem 17zł. I trafiłem na tą awarię :)
Na wydruku z terminala odmowa ale w apce curve i bnp transakcja jest.

Autor:  michal24 [ 23 Gru 2021 14:45 ]
Temat postu:  Re: Curve

Podpięty Dinera i odmowa zbliżeniowo jak i chipem.
Czyżby zmiany?

Autor:  pawfazi [ 23 Gru 2021 14:52 ]
Temat postu:  Re: Curve

U mnie też dzisiaj po g.13 odmowa i transakcja wisi w Curve i w diners.

Co ciekawe ta transakcja nie zmniejsza limitu dziennego w Curve.

Edit. Sam Diners potwierdził mi niedawno, że wiedzą o tym problemie ale on jest poza nimi ( i to prawda).

Autor:  witekkowal [ 23 Gru 2021 15:10 ]
Temat postu:  Re: Curve

michal24 napisał(a):
Podpięty Dinera i odmowa zbliżeniowo jak i chipem.
Czyżby zmiany?
Raczej nie żadne zmiany, po prostu awaria. Z podpiętą kartą mBanku też była odmowa.

Autor:  kacper451 [ 23 Gru 2021 15:24 ]
Temat postu:  Re: Curve

Naprawili

Autor:  elwirka [ 23 Gru 2021 16:56 ]
Temat postu:  Re: Curve

Płaciłam dzisiaj około 15. Już działa.

Strona 97 z 158 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/