| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Curve curve,181,129245 | Strona 97 z 158 |
| Autor: | marek2011 [ 19 Gru 2021 23:56 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Na marginesie zastanawiam się, kiedy i czy w ogóle oni ogarną ten support - od miesięcy nie widać znaczącej poprawy tutaj. | |
| Autor: | peter1956 [ 20 Gru 2021 01:22 ] |
| Temat postu: | Curve |
Ktos moglby podac przykladowe limity na transakcje? Odnowiona karte przyslali mi ok 2 miesiace temu, zaczalem korzystac ok tydzien temu | |
| Autor: | ncn [ 20 Gru 2021 01:35 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Jak pomyślnie przejdziesz tę wstępną weryfikację, to chyba większość dostaje 10K/dzień | |
| Autor: | andywaw [ 20 Gru 2021 21:17 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
peter1956 napisał(a): Ktos moglby podac przykladowe limity na transakcje? Odnowiona karte przyslali mi ok 2 miesiace temu, zaczalem korzystac ok tydzien temu Pojedyncza transakcja: 10 tys. Dzienny limit transakcji: 10 tys. Roczny limit transakcji: 7 mln Bankomaty limit dzienny: 1 tys. (taka wypłata z bankomatu zagranicznego jest księgowana jak normalna transakcja "sklepowa", czyli też niski kurs bez prowizji, trzeba tylko uważać ile prowizji do wypłaty nalicza sam bankomat). Bankomaty limit roczny: 50 tys. | |
| Autor: | lluukk [ 20 Gru 2021 21:27 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Fajny jest ten limit roczny 7 mln przy dziennym 10k, nie mogli dać rocznego 200 mln - fajnie by wyglądało No i jeszcze taka sytuacja: Zmieni mi limity z GBP na PLN bez żadnego info a nowe limity dzienne są dużo niższe - na szczęście i tak tak wysokich jak miałem nie potrzebowałem, pozostałe podobne choć teraz w naszej walucie. | |
| Autor: | lluukk [ 21 Gru 2021 14:41 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Dobra - potrzebuję informacji - czy ktoś kto ma limity w GBP mógłby sprawdzić czy ma jakieś dziwne zmiany - mam nadzieję, że jasno opiszę - zamiast dzienny 9k GBP pojawiło mi się 22,5k zł... ale jak dokonuję płatności to limit dzienny (określony jako zł) zmienia mi się o około 1/5 mniej niż faktycznie wydałem czyli wygląda jakby pokazywało zł a limit był w GBP (wydane realnie ponad 5,5k PLN pokazuje mi jako ok.1000 zł w limicie dziennym) - podobnie roczny pokazało mi w zł ale choć całościowy zmienił się z 1,6 mln GBP na 7 mln zł to jego zużycie wczoraj pokazało mi w zł takie jak miałem wcześniej w GBP (limit z 1,6 mln GBP zmienił się na 7 mln zł ale użycie które miałem przykładowo np. 50k GBP zmieniło się na 50k zł) - podobnie limit wypłat z bankomatów - też dziwnie, bo mam użycie 4zł Ktoś ma podobnie? Nadmienię, że i u żony podobne zmiany. | |
| Autor: | pasta [ 22 Gru 2021 21:47 ] |
| Temat postu: | Curve |
Mam teraz takie same limity jak Ty. Też kiedyś miałem limity w GBP i kartę Commercial. Ostatnio jak sprawdzałem to dobrze to działało. Sprawdzę jutro | |
| Autor: | lluukk [ 23 Gru 2021 12:51 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Czy macie dziś problem z płatnościami kartą Curve? | |
| Autor: | zbery [ 23 Gru 2021 13:20 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Tak. Trzy płatności kartą fizyczną odrzucone, jedna po przez Google Play przeszła. Co ciekawe w aplikacji curve pokazuje że są zrealizowane. Ciekawe jak będzie na wyciągu w Dinersie... | |
| Autor: | witekkowal [ 23 Gru 2021 13:22 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Ja płaciłem przez internet Curve i transakcja nie została zrealizowana, a w blokadach na karcie mBanku mam dwie transakcje: na plus i na minus. Już jakiś czas temu też był podobny problem. W moim przypadku blokada na karcie wisiała 2 albo 3 tygodnie. | |
| Autor: | lotuss4 [ 23 Gru 2021 13:49 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
płaciłem Curve w dolarach z podłączona kartą mbank mastercard debit - bez problemów dzisiaj 3 h temu | |
| Autor: | hubski [ 23 Gru 2021 13:54 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Też miałem dwie odmowy po godzinie 11. Jedna zbliżeniowo, druga już z chipem. Obie mają status pending. | |
| Autor: | lluukk [ 23 Gru 2021 14:08 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
OK, czyli mają jakąś awarie, jak zawsze pewnie dotyka tylko część osób. | |
| Autor: | lluukk [ 23 Gru 2021 14:11 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
@correos PW | |
| Autor: | pasta [ 23 Gru 2021 14:16 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
pasta napisał(a): Mam teraz takie same limity jak Ty. Też kiedyś miałem limity w GBP i kartę Commercial. Chciałem właśnie sprawdzić. Zapłaciłem 17zł. I trafiłem na tą awarię Ostatnio jak sprawdzałem to dobrze to działało. Sprawdzę jutro Na wydruku z terminala odmowa ale w apce curve i bnp transakcja jest. | |
| Autor: | michal24 [ 23 Gru 2021 14:45 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Podpięty Dinera i odmowa zbliżeniowo jak i chipem. Czyżby zmiany? | |
| Autor: | pawfazi [ 23 Gru 2021 14:52 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
U mnie też dzisiaj po g.13 odmowa i transakcja wisi w Curve i w diners. Co ciekawe ta transakcja nie zmniejsza limitu dziennego w Curve. Edit. Sam Diners potwierdził mi niedawno, że wiedzą o tym problemie ale on jest poza nimi ( i to prawda). | |
| Autor: | witekkowal [ 23 Gru 2021 15:10 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
michal24 napisał(a): Podpięty Dinera i odmowa zbliżeniowo jak i chipem. Raczej nie żadne zmiany, po prostu awaria. Z podpiętą kartą mBanku też była odmowa. Czyżby zmiany? | |
| Autor: | kacper451 [ 23 Gru 2021 15:24 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Naprawili | |
| Autor: | elwirka [ 23 Gru 2021 16:56 ] |
| Temat postu: | Re: Curve |
Płaciłam dzisiaj około 15. Już działa. | |
| Strona 97 z 158 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |