| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Azuon azuon,15,1093 | Strona 39 z 44 |
| Autor: | vincenz [ 17 Cze 2015 07:37 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Wersja demo nie wyszukuje lotów z przesiadkami z tego co pamiętam (albo z więcej niż jedną przesiadką), więc to może być powód. Polecam w takiej sytuacji darmową alternatywę w postaci azair'a, bądź aplikację azuona na androida. | |
| Autor: | mua [ 23 Cze 2015 11:29 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
średnio rozumiem tą aplikację na androida. Bardzo często nie znajduje połączeń - przykładowo spróbujcie wklepać. Warszawa (all) - Jakarta (all) cały lipiec - cały lipiec opcje przesiadek: włączone międzylądowania: ok maksymalne przesiadki: 3 zezwalaj na transfer: ok zezwalaj na transfer: 120km min czas: 0:45h maks czas: 24h powrót około 14dni wszystkie linie lotnicze wynik: nie znaleziono lotów Ktoś coś więcej na ten temat? -- 23 Cze 2015 11:29 -- średnio rozumiem tą aplikację na androida. Bardzo często nie znajduje połączeń - przykładowo spróbujcie wklepać. Warszawa (all) - Jakarta (all) cały lipiec - cały lipiec opcje przesiadek: włączone międzylądowania: ok maksymalne przesiadki: 3 zezwalaj na transfer: ok zezwalaj na transfer: 120km min czas: 0:45h maks czas: 24h powrót około 14dni wszystkie linie lotnicze wynik: nie znaleziono lotów Ktoś coś więcej na ten temat? | |
| Autor: | vincenz [ 23 Cze 2015 11:33 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Azuon średnio się nadaje do wyszukiwania połączeń dalekodystansowych, z racji tego, że wyszukuje głównie wśród tanich linii i kilku tradycyjnych. Azair także nic nie znajduje. Za ok. 2650zł masz WAW-CGK 3-19 lipca KLM i Air France z przesiadkami w AMS i KUL. | |
| Autor: | vincenz [ 20 Lip 2015 14:45 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Dostałem bardzo dziwną wiadomość od (rzekomo) Azuona: Cytuj: Good day, We're celebrating this hot summer with about 5432 new gifts. Your gift today is: . You have been chosen to receive this voucher code FOR FREE. You can use it to reactivate your account today for free and find your next cheapest flight ever today! Simply follow these instructions: 1) Go to http://azuon.com/sign-up 2) Choose 'I got a voucher code' 3) Enter your Azoun account details (username: dpesikan@gmail.com, password: *****). 4) Enter in the Voucher Code box below 5) Click 'Apply code' That's it. If you don't have Azuon anymore, you can download it FOR FREE from http://www.azuon.com/Azuon.msi. Have much fun, Your Azuon Team Email w treści nie należy do mnie, hasło wygwiazdkowałem, ale było podane normalnym tekstem. Vouchera niestety nie było, jedynie spacja w miejscu gdzie być powinien. Na wszelki wypadek nie klikałem w żaden link z tej wiadomości. Mail przyszedł z adresu info@azuon.com, a gmail pokazuje, że została wysłana przez www190.your-server.de. | |
| Autor: | Arnoldx19 [ 20 Lip 2015 14:48 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
także dostałem taką samą wiadomość... | |
| Autor: | skrzat [ 20 Lip 2015 15:28 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Chyba wszyscy dostali ten mail, w tym ja | |
| Autor: | krasnal [ 20 Lip 2015 16:26 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
https://www.facebook.com/Azuon/posts/985984318092654 | |
| Autor: | walerek [ 20 Lip 2015 16:59 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Nie wiem czy to ma znaczenie ale miałem uregulowac u nich abonament . Z róznych przyczyn leżących po ich stronie nie zapłaciłem go. Wykonałem te kroki w których istotne było zrezygnowanie z subskrypcji. Hasło które dostałem stało się później nieważne. Moze o to chodziło aby ci którzy byli w trakcie zapłaty za abonament zwolnili opcję "w oczekiwaniu na realizację"? | |
| Autor: | wawa_marcin [ 20 Lip 2015 17:33 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Nie ma to znaczenia, bo na aktywne konta też wysłali. Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka | |
| Autor: | Kański [ 20 Lip 2015 18:06 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Skoro ktoś wykradł adresy mailowe użytkowników to zastanawiam się jakie jeszcze dane może posiadać... | |
| Autor: | maczala1 [ 20 Lip 2015 18:52 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Linki z maila prowadzą do oryginalnych stron azuona, więc nie jest to jakiś wirus. Ktoś się zabawił i pokazał, że wkradł się do bazy. | |
| Autor: | krzychfra [ 22 Lip 2015 07:51 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Wygląda na to, że azuon chce poprawić swój nadszarpnięty wizerunek i rozdać trochę kodów: "A massive, genuine giveaway of FREE reactivation codes is going on right now! Keep an eye on your mailbox until the end of this month for you may be one of those lucky Azuoners. Please note: all codes must be used on existing accounts and not later than August 31st 2015.". No chyba, że za chwilę pojawi się info, że to też FAKE | |
| Autor: | cieplix [ 22 Lip 2015 11:52 ] | ||
| Temat postu: | Re: Azuon | ||
Przedłużenie nieaktywnego konta azuon na miesiąc. Voucher : VMUE5V Wchodzisz na http://www.azuon.com i przy wyborze opcji płatności zamiast kasy wstawiasz kod.
| |||
| Autor: | krzychfra [ 22 Lip 2015 11:55 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Kod jednorazowy: "Twój kod został już użyty!" Dostałeś na maila zgodnie z powyższym moim postem? | |
| Autor: | cieplix [ 28 Lip 2015 10:04 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
krzychfra napisał(a): Kod jednorazowy: "Twój kod został już użyty!" Dostałeś na maila zgodnie z powyższym moim postem? Heh, nie miałem pojęcia że kod jednorazowy ... sorry za zamieszanie. | |
| Autor: | pawfazi [ 30 Wrz 2015 21:01 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
vincenz napisał(a): Azuon średnio się nadaje do wyszukiwania połączeń dalekodystansowych, z racji tego, że wyszukuje głównie wśród tanich linii i kilku tradycyjnych. Azair także nic nie znajduje. A możesz coś lepszego zaproponować? Dzięki | |
| Autor: | vincenz [ 30 Wrz 2015 21:05 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Google Flights albo ITA Matrix. | |
| Autor: | Zeus [ 14 Lut 2016 10:46 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Dziwne pytanie, Czy wam też Azuon pobrało kasy przez paypala, na subskrycie? Wstaję dziś rano, i sprawdzam na mailu, ze "zamówiłem" subskrycje na 6 miesięcy... | |
| Autor: | Anonymous [ 14 Lut 2016 10:48 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Przy masówce i wspólnym zakupie azuon był wątek, że trzeba coś odhaczyć z opisem jak, by nie pobrało (inaczej tak jak u ciebie, na szczęście kwoty stosunkowo małe, ale zawsze) @Zeus po wpisaniu słowa PayPal w temacie: ExGliwice napisał(a): codriver napisał(a): Subskrypcja to innymi słowy prenumerata, pytanie tylko czy można tę subskrypcję przerwać. http://azuon.com/en/help I signed up to Azuon and paid once but I do not wish any automatic payments in the future. How can I stop them? Please unsubscribe. See next question. How to unsubscribe from Azuon? Please login on http://www.paypal.com with your Paypal account, then click 'Profile' -> 'My money' -> 'My Preapproved Payments' section -> 'Update' -> Click on 'Azuon' link -> Click on 'Cancel' link. Even though you might believe you do not have a Paypal account, you in fact do, as you had to open one as part of signing up to Azuon. | |
| Autor: | Zeus [ 14 Lut 2016 10:56 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Mega dziwne, bo ostany raz zamówiłem azuona w 2011, i dopiero teraz pobrali (beż mojej zgody) pieniądze. Zgłosiłem to, i już czekam. @gorny77 zrobiłem to, w 2011 | |
| Strona 39 z 44 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |