Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Azuon
azuon,15,1093
Strona 38 z 44

Autor:  krzychfra [ 13 Maj 2015 06:32 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Potrzebnych jeszcze trzech betatesterów z dużymi tabletami

Autor:  skrzat [ 13 Maj 2015 13:01 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Wysłałem już kilka uwag po pierwszych moich testach aplikacji.

Odnośnie cen to wygląda tak:
9,01€ na 3 m-ce
14,02€ na 6 m-cy
19,03€ na 12 m-cy
Płatność Paypal lub Skrill

Autor:  Revan_ [ 13 Maj 2015 22:01 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Czy ktoś też ma problem z wyszukiwaniem cen wizzaira (nie-mobilna)? Wyświetlana jest poprawna liczba w cenie, ale wszędzie przypisuje z automatu euro. Więc lot za 39 zł kosztuje 39 euro, po zmianie na złotówki ok. 160 zł.

Autor:  shiver [ 14 Maj 2015 17:28 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Będzie / jest aktualizacja. Na azuon.com info głosi:

Cytuj:
Currency issue with Wizzair fixed

Autor:  skrzat [ 19 Maj 2015 11:22 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Jutro rano będzie dostępna oficjalna wersja na Androida :)

Autor:  vincenz [ 19 Maj 2015 11:48 ]
Temat postu:  Re: Azuon

No to super beta testy. Moje uwagi prawdopodobnie nie zostały w ogóle wzięte pod uwagę, a co za tym idzie aplikacja jest okrojona względem wersji komputerowej. W obecnej formie powinna być imho za darmo.

Autor:  kliperjk [ 19 Maj 2015 11:51 ]
Temat postu:  Re: Azuon

wyszukiwanie wizzaira Wam dziala?

Autor:  vincenz [ 19 Maj 2015 11:53 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Na mobilnym działa, ale przekierowanie nie działa.

Autor:  Pabloo [ 19 Maj 2015 12:09 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Mnie nie wyszukuje nic wizzaira.

Autor:  skrzat [ 19 Maj 2015 12:45 ]
Temat postu:  Re: Azuon

vincenz napisał(a):
No to super beta testy. Moje uwagi prawdopodobnie nie zostały w ogóle wzięte pod uwagę, a co za tym idzie aplikacja jest okrojona względem wersji komputerowej. W obecnej formie powinna być imho za darmo.

Jakie były twoje, bo moich większość uwzględniono, ale kilka też nie? Nieskromnie pochwalę się, że jestem wymieniony w aplikacji jako tłumacz na jęz. polski :)
Gdybyście mieli uwagi do tłumaczenia to dajcie znać to poprawię. Pierwsze tłumaczenie musiałem robić na czuja, potem zrobiłem poprawki lub skracanie aby zmieściło się, gdy już pierwsze tłumaczenie było w apce, ale na razie tego nie widać, bo nie ma kolejnej bety, tylko będzie od razu finalna wersja, więc może jeszcze trzeba będzie coś poprawić.
W Google Play jest też mój screenshot z 10" tabletu :)

Autor:  shiver [ 19 Maj 2015 13:02 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Wizz Air nie będzie działał dopóki znowu nie zaktualizują parsera, bo strona się zmieniła. C'mon, przecież to raczej oczywiste że tak będzie przy każdej zmianie layoutu u każdego przewoźnika.

Autor:  vincenz [ 19 Maj 2015 13:25 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Moje uwagi to głównie błędy w przekierowaniach na strony linii lotniczych, czy brak możliwości wyboru niektórych rejonów świata (np. Wyspy Kanaryjskie jak jeden wybór).

Autor:  skrzat [ 19 Maj 2015 14:46 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Moje uwagi, które na razie nie zostały uwzględnione to
- niepotrzebne czyszczenie wszystkich wybranych filtrów/parametrów przy odświeżaniu siatki lotów i cen
- większe możliwości tłumaczenia fraz związanych z liczbami, np. 0 dni, 1 dzień, >=2 dni, 0 godzin, 1 godzina, 2-4 godziny, >=5 godzin, podobnie dla minut
- brak możliwości odświeżenia ceny, np. przy niektórych lotach FR czy W6 jest ponad 1 dzień, co czyni tę cenę mocno nieaktualną
- nie widać gdzie jest przesiadka zaplanowana przez linię lotniczą (np. Aegean, czy Air Berlin), dla LCC ładnie jest rozbite na loty cząstkowe

Autor:  hmm..hm... [ 20 Maj 2015 12:17 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Mam pytanie. Używam Azuona w najnowszej wersji.
Sprawdzam połączenie - znajduję jakś tam kombinowany lot GDN-DTM-BUD-IEV-DTM-GDN.

I aktualność cen na wczoraj jest - wczoraj (pomimo promocji co 2 bilet darmo) cena dużo wyższa niż na Azuonie. Dziś sytuacja się powtarza. (Wyprzedzając pytanie, tak jestem członkiem. Jestem członkiem Wizz Clubu:).)
Odświeżanie ceny - nie działa.

O co chodzi? Pomożecie? Jakieś lekarstwo? Jestem zdziwiony, bo do tej pory Azuon działał bez zarzutu. A teraz różnica pomiędzy ceną znaleziona a realną jest hm... 80%.

Autor:  Juve [ 20 Maj 2015 12:30 ]
Temat postu:  Re: Azuon

A tam bez zarzutu...

Autor:  ardian [ 21 Maj 2015 12:30 ]
Temat postu:  Re: Azuon

problem pojawia sie tez przy datach np: wybieramy miesiac lipiec od 1-31 dlugość pobytu np 14 dni a pokazuje powrot na sierpien czyli nie zaweza do konkretnych dat

Autor:  vincenz [ 21 Maj 2015 12:38 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Pokazuje wylot w danym miesiącu. Jeżeli chcesz spędzić 14 dni w lipcu zawęź daty wyloty na 1-15 lipca i powrót po 14 dniach.

Autor:  Poznaniakk [ 16 Cze 2015 10:05 ]
Temat postu:  Re: Azuon

cześć!
dziś po raz pierwszy w życiu zakupiłem roczny abonament Azuona.
Badam ten program :)

czy działa wam "historia cen"?
Chciałem sprawdzić ceny lotów Poznań-Barcelona, ale cały czas mam błąd pobierania historii...

Ciekawa funkcja - szkoda tylko, że nie działa :/

Autor:  wawa_marcin [ 16 Cze 2015 10:19 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Działa na pewno, może chwilowy błąd.

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Autor:  mua [ 16 Cze 2015 19:58 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Mam jedno pytanie. Z tego co czytam azuon w wersji demo wyszukuje identycznie jak w wersji płatnej tylko nie pokazuje szczegółów.

Z tym faktem nasuwa się moje pytanie:
wyszukuję 10.07-09.08.2015
krk / wmi / waw -> dmk / bkk / mdl / vte

no i niestety program nic nie wyszukuje, a nie chce mi się wierzyć żeby nie było lotów :).

Mógłby ktoś wrzucić tylko ile wam najtaniej wpada i czy jest dużo połączeń, bo wtedy może kupię sobie program. Z góry dzięki

-- 16 Cze 2015 19:59 --

Mam jedno pytanie. Z tego co czytam azuon w wersji demo wyszukuje identycznie jak w wersji płatnej tylko nie pokazuje szczegółów.

Z tym faktem nasuwa się moje pytanie:
wyszukuję 10.07-09.08.2015
krk / wmi / waw -> dmk / bkk / mdl / vte

no i niestety program nic nie wyszukuje, a nie chce mi się wierzyć żeby nie było lotów :).

Mógłby ktoś wrzucić tylko ile wam najtaniej wpada i czy jest dużo połączeń, bo wtedy może kupię sobie program. Z góry dzięki

Strona 38 z 44 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/