| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Azuon azuon,15,1093 | Strona 38 z 44 |
| Autor: | krzychfra [ 13 Maj 2015 06:32 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Potrzebnych jeszcze trzech betatesterów z dużymi tabletami | |
| Autor: | skrzat [ 13 Maj 2015 13:01 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Wysłałem już kilka uwag po pierwszych moich testach aplikacji. Odnośnie cen to wygląda tak: 9,01€ na 3 m-ce 14,02€ na 6 m-cy 19,03€ na 12 m-cy Płatność Paypal lub Skrill | |
| Autor: | Revan_ [ 13 Maj 2015 22:01 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Czy ktoś też ma problem z wyszukiwaniem cen wizzaira (nie-mobilna)? Wyświetlana jest poprawna liczba w cenie, ale wszędzie przypisuje z automatu euro. Więc lot za 39 zł kosztuje 39 euro, po zmianie na złotówki ok. 160 zł. | |
| Autor: | shiver [ 14 Maj 2015 17:28 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Będzie / jest aktualizacja. Na azuon.com info głosi: Cytuj: Currency issue with Wizzair fixed | |
| Autor: | skrzat [ 19 Maj 2015 11:22 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Jutro rano będzie dostępna oficjalna wersja na Androida | |
| Autor: | vincenz [ 19 Maj 2015 11:48 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
No to super beta testy. Moje uwagi prawdopodobnie nie zostały w ogóle wzięte pod uwagę, a co za tym idzie aplikacja jest okrojona względem wersji komputerowej. W obecnej formie powinna być imho za darmo. | |
| Autor: | kliperjk [ 19 Maj 2015 11:51 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
wyszukiwanie wizzaira Wam dziala? | |
| Autor: | vincenz [ 19 Maj 2015 11:53 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Na mobilnym działa, ale przekierowanie nie działa. | |
| Autor: | Pabloo [ 19 Maj 2015 12:09 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Mnie nie wyszukuje nic wizzaira. | |
| Autor: | skrzat [ 19 Maj 2015 12:45 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
vincenz napisał(a): No to super beta testy. Moje uwagi prawdopodobnie nie zostały w ogóle wzięte pod uwagę, a co za tym idzie aplikacja jest okrojona względem wersji komputerowej. W obecnej formie powinna być imho za darmo. Jakie były twoje, bo moich większość uwzględniono, ale kilka też nie? Nieskromnie pochwalę się, że jestem wymieniony w aplikacji jako tłumacz na jęz. polski Gdybyście mieli uwagi do tłumaczenia to dajcie znać to poprawię. Pierwsze tłumaczenie musiałem robić na czuja, potem zrobiłem poprawki lub skracanie aby zmieściło się, gdy już pierwsze tłumaczenie było w apce, ale na razie tego nie widać, bo nie ma kolejnej bety, tylko będzie od razu finalna wersja, więc może jeszcze trzeba będzie coś poprawić. W Google Play jest też mój screenshot z 10" tabletu | |
| Autor: | shiver [ 19 Maj 2015 13:02 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Wizz Air nie będzie działał dopóki znowu nie zaktualizują parsera, bo strona się zmieniła. C'mon, przecież to raczej oczywiste że tak będzie przy każdej zmianie layoutu u każdego przewoźnika. | |
| Autor: | vincenz [ 19 Maj 2015 13:25 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Moje uwagi to głównie błędy w przekierowaniach na strony linii lotniczych, czy brak możliwości wyboru niektórych rejonów świata (np. Wyspy Kanaryjskie jak jeden wybór). | |
| Autor: | skrzat [ 19 Maj 2015 14:46 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Moje uwagi, które na razie nie zostały uwzględnione to - niepotrzebne czyszczenie wszystkich wybranych filtrów/parametrów przy odświeżaniu siatki lotów i cen - większe możliwości tłumaczenia fraz związanych z liczbami, np. 0 dni, 1 dzień, >=2 dni, 0 godzin, 1 godzina, 2-4 godziny, >=5 godzin, podobnie dla minut - brak możliwości odświeżenia ceny, np. przy niektórych lotach FR czy W6 jest ponad 1 dzień, co czyni tę cenę mocno nieaktualną - nie widać gdzie jest przesiadka zaplanowana przez linię lotniczą (np. Aegean, czy Air Berlin), dla LCC ładnie jest rozbite na loty cząstkowe | |
| Autor: | hmm..hm... [ 20 Maj 2015 12:17 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Mam pytanie. Używam Azuona w najnowszej wersji. Sprawdzam połączenie - znajduję jakś tam kombinowany lot GDN-DTM-BUD-IEV-DTM-GDN. I aktualność cen na wczoraj jest - wczoraj (pomimo promocji co 2 bilet darmo) cena dużo wyższa niż na Azuonie. Dziś sytuacja się powtarza. (Wyprzedzając pytanie, tak jestem członkiem. Jestem członkiem Wizz Clubu:).) Odświeżanie ceny - nie działa. O co chodzi? Pomożecie? Jakieś lekarstwo? Jestem zdziwiony, bo do tej pory Azuon działał bez zarzutu. A teraz różnica pomiędzy ceną znaleziona a realną jest hm... 80%. | |
| Autor: | Juve [ 20 Maj 2015 12:30 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
A tam bez zarzutu... | |
| Autor: | ardian [ 21 Maj 2015 12:30 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
problem pojawia sie tez przy datach np: wybieramy miesiac lipiec od 1-31 dlugość pobytu np 14 dni a pokazuje powrot na sierpien czyli nie zaweza do konkretnych dat | |
| Autor: | vincenz [ 21 Maj 2015 12:38 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Pokazuje wylot w danym miesiącu. Jeżeli chcesz spędzić 14 dni w lipcu zawęź daty wyloty na 1-15 lipca i powrót po 14 dniach. | |
| Autor: | Poznaniakk [ 16 Cze 2015 10:05 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
cześć! dziś po raz pierwszy w życiu zakupiłem roczny abonament Azuona. Badam ten program czy działa wam "historia cen"? Chciałem sprawdzić ceny lotów Poznań-Barcelona, ale cały czas mam błąd pobierania historii... Ciekawa funkcja - szkoda tylko, że nie działa :/ | |
| Autor: | wawa_marcin [ 16 Cze 2015 10:19 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Działa na pewno, może chwilowy błąd. Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka | |
| Autor: | mua [ 16 Cze 2015 19:58 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Mam jedno pytanie. Z tego co czytam azuon w wersji demo wyszukuje identycznie jak w wersji płatnej tylko nie pokazuje szczegółów. Z tym faktem nasuwa się moje pytanie: wyszukuję 10.07-09.08.2015 krk / wmi / waw -> dmk / bkk / mdl / vte no i niestety program nic nie wyszukuje, a nie chce mi się wierzyć żeby nie było lotów Mógłby ktoś wrzucić tylko ile wam najtaniej wpada i czy jest dużo połączeń, bo wtedy może kupię sobie program. Z góry dzięki -- 16 Cze 2015 19:59 -- Mam jedno pytanie. Z tego co czytam azuon w wersji demo wyszukuje identycznie jak w wersji płatnej tylko nie pokazuje szczegółów. Z tym faktem nasuwa się moje pytanie: wyszukuję 10.07-09.08.2015 krk / wmi / waw -> dmk / bkk / mdl / vte no i niestety program nic nie wyszukuje, a nie chce mi się wierzyć żeby nie było lotów Mógłby ktoś wrzucić tylko ile wam najtaniej wpada i czy jest dużo połączeń, bo wtedy może kupię sobie program. Z góry dzięki | |
| Strona 38 z 44 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |