| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Azuon azuon,15,1093 | Strona 33 z 44 |
| Autor: | mifau [ 30 Lis 2013 13:17 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
granvia napisał(a): mi też nie działa, mógłby ktoś powiedzieć o co chodzi? Zdaje się, że chodzi o to, żeby kupić pełną wersję. Demo już jest bezużyteczne niestety... | |
| Autor: | Hubuus [ 30 Lis 2013 13:19 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Według mnie nie da się wrócić do poprzedniej wersji zważywszy na to, iż instalacje i update wykonywany jest online. | |
| Autor: | Anonymous [ 30 Lis 2013 13:20 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
granvia napisał(a): mi też nie działa, mógłby ktoś powiedzieć o co chodzi? doraźnie, a może i na stałe można korzystać z podobnej równie dobrej wyszukiwarki: http://www.azair.eu/?lang=pl | |
| Autor: | granvia [ 30 Lis 2013 13:28 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
mifau napisał(a): granvia napisał(a): mi też nie działa, mógłby ktoś powiedzieć o co chodzi? Zdaje się, że chodzi o to, żeby kupić pełną wersję. Demo już jest bezużyteczne niestety... dzięki! Wprawdzie nie taką odpowiedź chciałam usłyszeć ale takiej właśnie się spodziewałam | |
| Autor: | Natalia [ 01 Gru 2013 15:40 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Buuuu mi też nie działa. | |
| Autor: | mare [ 10 Gru 2013 18:15 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
[Odświeżam] Grudniowy update Azuon App 5.0.5089 @ December 7, 2013 - Ryanair booking page now loads the flight details - Eurolot fixed - Others small bug fixes Zapraszam do aktualizacji / pobierania:) | |
| Autor: | skrzat [ 19 Gru 2013 17:30 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Wczoraj i dziś na FB wrzucili trochę kodów z okazji świąt. Może w najbliższym czasie będzie ich więcej Ja mam wykupione konto, więc nie potrzebuję, ale niektórzy chętnie skorzystają | |
| Autor: | noyle [ 19 Gru 2013 19:22 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
skrzat napisał(a): Wczoraj i dziś na FB wrzucili trochę kodów z okazji świąt. Może w najbliższym czasie będzie ich więcej Ja mam wykupione konto, więc nie potrzebuję, ale niektórzy chętnie skorzystają Właśnie odnowiłem konto 2 dni temu (-;. Ciekaw jestem jak zniżka jest po zastosowaniu kodów? | |
| Autor: | skrzat [ 19 Gru 2013 19:24 ] |
| Temat postu: | Re: Odp: Azuon |
noyle napisał(a): skrzat napisał(a): Wczoraj i dziś na FB wrzucili trochę kodów z okazji świąt. Może w najbliższym czasie będzie ich więcej Ja mam wykupione konto, więc nie potrzebuję, ale niektórzy chętnie skorzystają Właśnie odnowiłem konto 2 dni temu (-;. Ciekaw jestem jak zniżka jest po zastosowaniu kodów? Przeważnie wrzucają kody dające ważność konta 1 miesiąc. | |
| Autor: | skrzat [ 27 Gru 2013 00:22 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Tak jak przypuszczałem, 23 grudnia i dziś wrzucili kolejną porcję kodów na FB. Oczywiście rozeszły się w kilkanaście-kilkadziesiąt minut | |
| Autor: | shiver [ 30 Gru 2013 11:19 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
skrzat napisał(a): Tak jak przypuszczałem, 23 grudnia i dziś wrzucili kolejną porcję kodów na FB. Oczywiście rozeszły się w kilkanaście-kilkadziesiąt minut O ile wiem, te kody znikają zawsze sporo poniżej 60 sekund. | |
| Autor: | Kadet [ 30 Gru 2013 11:23 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
shiver napisał(a): O ile wiem, te kody znikają zawsze sporo poniżej 60 sekund. Ostatnio wykorzystałem kod kilka godzin po publikacji na FB, więc chyba nie ma aż tak strasznie | |
| Autor: | Pabloo [ 21 Sty 2014 23:42 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Da się jakoś zrobić by ceny wyświetlane przez azuon na loty wizzair-em nie były tymi dla posiadaczy wizz discount club? | |
| Autor: | zbyhu [ 21 Sty 2014 23:45 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Włącz odpowiednio w zakładce 'linie lotnicze'. | |
| Autor: | Pabloo [ 22 Sty 2014 00:03 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
zbyhu napisał(a): Włącz odpowiednio w zakładce 'linie lotnicze'. Niedobrze, trzeba mieć pełną wersję | |
| Autor: | kiew [ 10 Lut 2014 20:26 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Chciałem sobie z pomocą azuona wyszukać połączenie airBerlin, ale... nic mi nie wyświetla. Mógłby to ktoś sprawdzić u Siebie? Przykładowo wybieram tylko airBerlin w liniach lotniczych, wybieram jeden dzień (żeby go nie przeciążać) np. 10.03, wylot tylko z TXL wszystkie loty do europy. Bez powrotnych, bez przesiadek. Coś przeszukuje, pojawiają się trasy kierunki przy pasku postępu jak normalnie podczas szukania, ale w oknie wyników nic się nie pojawia, na koniec komunikat, że nic nie znalazło... | |
| Autor: | uzi89 [ 10 Lut 2014 20:34 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Nic nie wyszukuje | |
| Autor: | kiew [ 10 Lut 2014 20:56 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Ok, dzięki. To uderzam na stronkę Azuona patrzeć czy ktoś nie zgłaszał. | |
| Autor: | skipper [ 20 Lut 2014 21:55 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Azuon niestety "stacza" się na psy Miałem 2 lata konto w Azuon, opłacałem 50 pln do pełnej wersji. Niestety mimo, że odnowiłem konto dwa tygodnie temu to zablokowali mi je ponieważ zalogowałem się z mojego laptopa a potem z mojego PC. Mają teraz taką politykę że można mieć konto tylko na jednym komputerze. I na nic zdały się moje tłumaczenia, że już laptopa nie mam (sprzedałem) i nie używam i teraz będę używał z domu. 50 pln poszło, nawet nie chce im się odpisać. Zdecydowanie NIE polecam ... po zmianach polityki przechodzę do http://www.azair.eu/?lang=pl | |
| Autor: | kiew [ 20 Lut 2014 21:57 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
A masz gdzie zapis regulaminu o tym? Bo ja z jednego konta azuona korzystam dość regularnie na kompie w pracy, na domowym stacjonarnym i na laptopie... | |
| Strona 33 z 44 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |