Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Azuon
azuon,15,1093
Strona 33 z 44

Autor:  mifau [ 30 Lis 2013 13:17 ]
Temat postu:  Re: Azuon

granvia napisał(a):
mi też nie działa, mógłby ktoś powiedzieć o co chodzi? :(


Zdaje się, że chodzi o to, żeby kupić pełną wersję. Demo już jest bezużyteczne niestety... :(

Autor:  Hubuus [ 30 Lis 2013 13:19 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Według mnie nie da się wrócić do poprzedniej wersji zważywszy na to, iż instalacje i update wykonywany jest online.

Autor:  Anonymous [ 30 Lis 2013 13:20 ]
Temat postu:  Re: Azuon

granvia napisał(a):
mi też nie działa, mógłby ktoś powiedzieć o co chodzi? :(


doraźnie, a może i na stałe można korzystać z podobnej równie dobrej wyszukiwarki:
http://www.azair.eu/?lang=pl

Autor:  granvia [ 30 Lis 2013 13:28 ]
Temat postu:  Re: Azuon

mifau napisał(a):
granvia napisał(a):
mi też nie działa, mógłby ktoś powiedzieć o co chodzi? :(


Zdaje się, że chodzi o to, żeby kupić pełną wersję. Demo już jest bezużyteczne niestety... :(


dzięki! Wprawdzie nie taką odpowiedź chciałam usłyszeć ale takiej właśnie się spodziewałam :D ;)

Autor:  Natalia [ 01 Gru 2013 15:40 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Buuuu mi też nie działa.:(

Autor:  mare [ 10 Gru 2013 18:15 ]
Temat postu:  Re: Azuon

[Odświeżam]

Grudniowy update

Azuon App 5.0.5089 @ December 7, 2013
- Ryanair booking page now loads the flight details
- Eurolot fixed
- Others small bug fixes

Zapraszam do aktualizacji / pobierania:)

Autor:  skrzat [ 19 Gru 2013 17:30 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Wczoraj i dziś na FB wrzucili trochę kodów z okazji świąt. Może w najbliższym czasie będzie ich więcej :)
Ja mam wykupione konto, więc nie potrzebuję, ale niektórzy chętnie skorzystają :)

Autor:  noyle [ 19 Gru 2013 19:22 ]
Temat postu:  Re: Azuon

skrzat napisał(a):
Wczoraj i dziś na FB wrzucili trochę kodów z okazji świąt. Może w najbliższym czasie będzie ich więcej :)
Ja mam wykupione konto, więc nie potrzebuję, ale niektórzy chętnie skorzystają :)

Właśnie odnowiłem konto 2 dni temu (-;. Ciekaw jestem jak zniżka jest po zastosowaniu kodów?

Autor:  skrzat [ 19 Gru 2013 19:24 ]
Temat postu:  Re: Odp: Azuon

noyle napisał(a):
skrzat napisał(a):
Wczoraj i dziś na FB wrzucili trochę kodów z okazji świąt. Może w najbliższym czasie będzie ich więcej :)
Ja mam wykupione konto, więc nie potrzebuję, ale niektórzy chętnie skorzystają :)

Właśnie odnowiłem konto 2 dni temu (-;. Ciekaw jestem jak zniżka jest po zastosowaniu kodów?

Przeważnie wrzucają kody dające ważność konta 1 miesiąc.

Autor:  skrzat [ 27 Gru 2013 00:22 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Tak jak przypuszczałem, 23 grudnia i dziś wrzucili kolejną porcję kodów na FB. Oczywiście rozeszły się w kilkanaście-kilkadziesiąt minut :)

Autor:  shiver [ 30 Gru 2013 11:19 ]
Temat postu:  Re: Azuon

skrzat napisał(a):
Tak jak przypuszczałem, 23 grudnia i dziś wrzucili kolejną porcję kodów na FB. Oczywiście rozeszły się w kilkanaście-kilkadziesiąt minut :)


O ile wiem, te kody znikają zawsze sporo poniżej 60 sekund.

Autor:  Kadet [ 30 Gru 2013 11:23 ]
Temat postu:  Re: Azuon

shiver napisał(a):
O ile wiem, te kody znikają zawsze sporo poniżej 60 sekund.

Ostatnio wykorzystałem kod kilka godzin po publikacji na FB, więc chyba nie ma aż tak strasznie :)

Autor:  Pabloo [ 21 Sty 2014 23:42 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Da się jakoś zrobić by ceny wyświetlane przez azuon na loty wizzair-em nie były tymi dla posiadaczy wizz discount club? ;)

Autor:  zbyhu [ 21 Sty 2014 23:45 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Włącz odpowiednio w zakładce 'linie lotnicze'.

Autor:  Pabloo [ 22 Sty 2014 00:03 ]
Temat postu:  Re: Azuon

zbyhu napisał(a):
Włącz odpowiednio w zakładce 'linie lotnicze'.

Niedobrze, trzeba mieć pełną wersję 8-)

Autor:  kiew [ 10 Lut 2014 20:26 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Chciałem sobie z pomocą azuona wyszukać połączenie airBerlin, ale... nic mi nie wyświetla. Mógłby to ktoś sprawdzić u Siebie?

Przykładowo wybieram tylko airBerlin w liniach lotniczych, wybieram jeden dzień (żeby go nie przeciążać) np. 10.03, wylot tylko z TXL wszystkie loty do europy. Bez powrotnych, bez przesiadek.
Coś przeszukuje, pojawiają się trasy kierunki przy pasku postępu jak normalnie podczas szukania, ale w oknie wyników nic się nie pojawia, na koniec komunikat, że nic nie znalazło...

Autor:  uzi89 [ 10 Lut 2014 20:34 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Nic nie wyszukuje

Autor:  kiew [ 10 Lut 2014 20:56 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Ok, dzięki. To uderzam na stronkę Azuona patrzeć czy ktoś nie zgłaszał.

Autor:  skipper [ 20 Lut 2014 21:55 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Azuon niestety "stacza" się na psy :(

Miałem 2 lata konto w Azuon, opłacałem 50 pln do pełnej wersji. Niestety mimo, że odnowiłem konto dwa tygodnie temu to zablokowali mi je ponieważ zalogowałem się z mojego laptopa a potem z mojego PC. Mają teraz taką politykę że można mieć konto tylko na jednym komputerze. I na nic zdały się moje tłumaczenia, że już laptopa nie mam (sprzedałem) i nie używam i teraz będę używał z domu. 50 pln poszło, nawet nie chce im się odpisać.

Zdecydowanie NIE polecam ... po zmianach polityki przechodzę do http://www.azair.eu/?lang=pl

Autor:  kiew [ 20 Lut 2014 21:57 ]
Temat postu:  Re: Azuon

A masz gdzie zapis regulaminu o tym? Bo ja z jednego konta azuona korzystam dość regularnie na kompie w pracy, na domowym stacjonarnym i na laptopie...

Strona 33 z 44 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/