Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Azuon
azuon,15,1093
Strona 30 z 44

Autor:  yahoo4 [ 23 Cze 2013 16:15 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Ma ktoś problem z najnowszą wersją Azuona? Właśnie próbowałem zainstalować, ale przy ostatnim etapie instalacji wyskakuje błąd 1001, że nie znalazło jakiegoś pliku i instalacja się nie kończy.

Autor:  koncentrator [ 23 Cze 2013 16:18 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Ja instalowałem wczoraj i nie mam żadnych problemów. (Windows 7)

Autor:  matterfixed [ 23 Cze 2013 16:20 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Czy Azuon wyjdzie kiedyś na Maca? Bez sensu stawiać Windozgrozę tylko dla jednego programu, a ten by się akurat bardzo przydał. :/

Autor:  yahoo4 [ 23 Cze 2013 16:25 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Ja też na Win 7 (64bit) próbowałem (a raczej dalej próbuje) i ciągle nie działa. Nigdy wcześniej takich problemów z Azuonem nie miałem.

Autor:  koncentrator [ 23 Cze 2013 16:31 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Z tej samej instalki próbujesz?

Autor:  elgigio [ 23 Cze 2013 16:36 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Ja mam to samo z błędem 1001, nie mogę zainstalować nowej wersji. Piszcie do supportu to może szybciej poprawią, ja ostatnio czekałem na odpowiedź ponad 2 miesiące

Aaa, dodam, że problem pojawił się dzisiaj, bo 2 dni temu instalowałem nową wersję i było okej, dziś zrobiłem reinstalkę win7 i nie mogę zainstalować azuona.

edit2, działa mi jak ściągnę cały folder stąd: http://azuon.com/downloads/Azuon.zip

Autor:  yahoo4 [ 23 Cze 2013 17:18 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Faktycznie, działa jeśli ściągnie się cały folder jak podał Elgigio, dzięki.
Co ciekawe, to jest wersja 4.1.4922, podczas gdy na stronie instalka to 4.1.4920.

Autor:  szymonpoznan1 [ 23 Cze 2013 18:21 ]
Temat postu:  Re: Azuon

matterfixed napisał(a):
Czy Azuon wyjdzie kiedyś na Maca? Bez sensu stawiać Windozgrozę tylko dla jednego programu, a ten by się akurat bardzo przydał. :/


Sam na to czekałem z pół roku i w końcu i tak zainstalowałem Win na Macu tylko dla tego jednego programu. Niestety korzystam i tak tylko wtedy gdy muszę, a pewnie częściej szukałbym ciekawostek gdybym nie musiał się przełączać między systemami...

Autor:  uzi89 [ 20 Lip 2013 16:37 ]
Temat postu:  problem z azuonem - prośba o pomoc

mam problem z wyszukiwaniem azuonem, wyskakuje mi error runtime. Czy jest ktoś mi wstanie pomóc?
Microsoft Visual C++ Runtime Library
Program: C;/Program Files/Azuon/bin/Azuoan.exe
This application has requested the runtime to terminate it in an unusual way.
Please contact the application,s support team for more information.

Autor:  LKay [ 20 Lip 2013 17:12 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Zaktualizuj biblioteki .Net, może to pomoże.

Autor:  uzi89 [ 20 Lip 2013 21:21 ]
Temat postu:  Re: Azuon

nic nie pomogło, ma ktoś jakiś pomysł?

Autor:  shiver [ 22 Lip 2013 21:08 ]
Temat postu:  Re: Azuon

@uzi89 napisz na ich grupie google (https://groups.google.com/forum/#!forum/azuon-info) albo profilu facebookowym.

Autor:  suszek [ 24 Lip 2013 17:11 ]
Temat postu:  Re: Azuon

hmmm czy u was też azuon nie podaje połączeń z kijowem by wizzair ?

Autor:  pswiety [ 24 Lip 2013 18:18 ]
Temat postu:  Re: Azuon

U mnie Azuon nie radził sobie z odczytywaniem haseł sprawdzających, czy jesteśmy człowiekiem a nie maszyną :(

Autor:  skrzat [ 25 Lip 2013 09:14 ]
Temat postu:  Re: Azuon

suszek napisał(a):
hmmm czy u was też azuon nie podaje połączeń z kijowem by wizzair ?


Azuon nie pokazuje już od dawna niektórych połączeń, np. sezonowych kijów-antalya, które są od kilku lat :)

Autor:  shiver [ 09 Sie 2013 09:55 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Dziś ukazała się wersja 4.2 z 3 nowymi liniami oraz autouzupełnianiem captcha (nie mylić z autosolvowaniem ;) ).

Autor:  zbyhu [ 09 Sie 2013 10:41 ]
Temat postu:  Re: Azuon

O, fajnie. Sam im ten pomysł podrzuciłem :D

Autor:  maciejwroclaw [ 09 Sie 2013 12:21 ]
Temat postu:  Re: Azuon

skrzat napisał(a):
suszek napisał(a):
hmmm czy u was też azuon nie podaje połączeń z kijowem by wizzair ?


Azuon nie pokazuje już od dawna niektórych połączeń, np. sezonowych kijów-antalya, które są od kilku lat :)

Na stronie wizzaira natomiast nie da rady kupić połączenia Antalya-Kijów, a w drugą stronę lecąc można. Wiem, bo potrzebowałem.

shiver napisał(a):
Dziś ukazała się wersja 4.2 z 3 nowymi liniami oraz autouzupełnianiem captcha (nie mylić z autosolvowaniem ;) ).

Lubię to;) Przydatna rzecz autouzupełnianie, dzięki za informacje.

Autor:  codriver [ 21 Sie 2013 17:38 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Co się dzieje z Azuonem? Od dwóch dni nie znajduje mi połączeń Wizzairem i Ryanairem.
Szukam połączenia Poland-Spain i wyskakują same Norwegiany i Air Berliny.
Ma ktoś ten sam problem?

Autor:  kliper [ 21 Sie 2013 18:01 ]
Temat postu:  Re: Azuon

codriver napisał(a):
Co się dzieje z Azuonem? Od dwóch dni nie znajduje mi połączeń Wizzairem i Ryanairem.
Szukam połączenia Poland-Spain i wyskakują same Norwegiany i Air Berliny.
Ma ktoś ten sam problem?



Mi bez problemu znajduje zarówno Wizzaira jak i Ryanaira, choć jakby dłużej wszystko trwa (w zasadzie to trwało bardzo długo, ale za to przy każdym kierunku w rubryce czas sprawdzenia jest 5-6 min). Sprawdzałem połączenia GDN/WAW -> AGP/SVQ. Może masz jakiegoś bana na IP, lub coś podobnego.

Strona 30 z 44 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/