| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Azuon azuon,15,1093 | Strona 30 z 44 |
| Autor: | yahoo4 [ 23 Cze 2013 16:15 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Ma ktoś problem z najnowszą wersją Azuona? Właśnie próbowałem zainstalować, ale przy ostatnim etapie instalacji wyskakuje błąd 1001, że nie znalazło jakiegoś pliku i instalacja się nie kończy. | |
| Autor: | koncentrator [ 23 Cze 2013 16:18 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Ja instalowałem wczoraj i nie mam żadnych problemów. (Windows 7) | |
| Autor: | matterfixed [ 23 Cze 2013 16:20 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Czy Azuon wyjdzie kiedyś na Maca? Bez sensu stawiać Windozgrozę tylko dla jednego programu, a ten by się akurat bardzo przydał. :/ | |
| Autor: | yahoo4 [ 23 Cze 2013 16:25 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Ja też na Win 7 (64bit) próbowałem (a raczej dalej próbuje) i ciągle nie działa. Nigdy wcześniej takich problemów z Azuonem nie miałem. | |
| Autor: | koncentrator [ 23 Cze 2013 16:31 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Z tej samej instalki próbujesz? | |
| Autor: | elgigio [ 23 Cze 2013 16:36 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Ja mam to samo z błędem 1001, nie mogę zainstalować nowej wersji. Piszcie do supportu to może szybciej poprawią, ja ostatnio czekałem na odpowiedź ponad 2 miesiące Aaa, dodam, że problem pojawił się dzisiaj, bo 2 dni temu instalowałem nową wersję i było okej, dziś zrobiłem reinstalkę win7 i nie mogę zainstalować azuona. edit2, działa mi jak ściągnę cały folder stąd: http://azuon.com/downloads/Azuon.zip | |
| Autor: | yahoo4 [ 23 Cze 2013 17:18 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Faktycznie, działa jeśli ściągnie się cały folder jak podał Elgigio, dzięki. Co ciekawe, to jest wersja 4.1.4922, podczas gdy na stronie instalka to 4.1.4920. | |
| Autor: | szymonpoznan1 [ 23 Cze 2013 18:21 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
matterfixed napisał(a): Czy Azuon wyjdzie kiedyś na Maca? Bez sensu stawiać Windozgrozę tylko dla jednego programu, a ten by się akurat bardzo przydał. :/ Sam na to czekałem z pół roku i w końcu i tak zainstalowałem Win na Macu tylko dla tego jednego programu. Niestety korzystam i tak tylko wtedy gdy muszę, a pewnie częściej szukałbym ciekawostek gdybym nie musiał się przełączać między systemami... | |
| Autor: | uzi89 [ 20 Lip 2013 16:37 ] |
| Temat postu: | problem z azuonem - prośba o pomoc |
mam problem z wyszukiwaniem azuonem, wyskakuje mi error runtime. Czy jest ktoś mi wstanie pomóc? Microsoft Visual C++ Runtime Library Program: C;/Program Files/Azuon/bin/Azuoan.exe This application has requested the runtime to terminate it in an unusual way. Please contact the application,s support team for more information. | |
| Autor: | LKay [ 20 Lip 2013 17:12 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Zaktualizuj biblioteki .Net, może to pomoże. | |
| Autor: | uzi89 [ 20 Lip 2013 21:21 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
nic nie pomogło, ma ktoś jakiś pomysł? | |
| Autor: | shiver [ 22 Lip 2013 21:08 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
@uzi89 napisz na ich grupie google (https://groups.google.com/forum/#!forum/azuon-info) albo profilu facebookowym. | |
| Autor: | suszek [ 24 Lip 2013 17:11 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
hmmm czy u was też azuon nie podaje połączeń z kijowem by wizzair ? | |
| Autor: | pswiety [ 24 Lip 2013 18:18 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
U mnie Azuon nie radził sobie z odczytywaniem haseł sprawdzających, czy jesteśmy człowiekiem a nie maszyną | |
| Autor: | skrzat [ 25 Lip 2013 09:14 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
suszek napisał(a): hmmm czy u was też azuon nie podaje połączeń z kijowem by wizzair ? Azuon nie pokazuje już od dawna niektórych połączeń, np. sezonowych kijów-antalya, które są od kilku lat | |
| Autor: | shiver [ 09 Sie 2013 09:55 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Dziś ukazała się wersja 4.2 z 3 nowymi liniami oraz autouzupełnianiem captcha (nie mylić z autosolvowaniem | |
| Autor: | zbyhu [ 09 Sie 2013 10:41 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
O, fajnie. Sam im ten pomysł podrzuciłem | |
| Autor: | maciejwroclaw [ 09 Sie 2013 12:21 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
skrzat napisał(a): suszek napisał(a): hmmm czy u was też azuon nie podaje połączeń z kijowem by wizzair ? Azuon nie pokazuje już od dawna niektórych połączeń, np. sezonowych kijów-antalya, które są od kilku lat Na stronie wizzaira natomiast nie da rady kupić połączenia Antalya-Kijów, a w drugą stronę lecąc można. Wiem, bo potrzebowałem. shiver napisał(a): Dziś ukazała się wersja 4.2 z 3 nowymi liniami oraz autouzupełnianiem captcha (nie mylić z autosolvowaniem Lubię to;) Przydatna rzecz autouzupełnianie, dzięki za informacje. | |
| Autor: | codriver [ 21 Sie 2013 17:38 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Co się dzieje z Azuonem? Od dwóch dni nie znajduje mi połączeń Wizzairem i Ryanairem. Szukam połączenia Poland-Spain i wyskakują same Norwegiany i Air Berliny. Ma ktoś ten sam problem? | |
| Autor: | kliper [ 21 Sie 2013 18:01 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
codriver napisał(a): Co się dzieje z Azuonem? Od dwóch dni nie znajduje mi połączeń Wizzairem i Ryanairem. Szukam połączenia Poland-Spain i wyskakują same Norwegiany i Air Berliny. Ma ktoś ten sam problem? Mi bez problemu znajduje zarówno Wizzaira jak i Ryanaira, choć jakby dłużej wszystko trwa (w zasadzie to trwało bardzo długo, ale za to przy każdym kierunku w rubryce czas sprawdzenia jest 5-6 min). Sprawdzałem połączenia GDN/WAW -> AGP/SVQ. Może masz jakiegoś bana na IP, lub coś podobnego. | |
| Strona 30 z 44 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |