| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Azuon azuon,15,1093 | Strona 29 z 44 |
| Autor: | skrzat [ 11 Maj 2013 16:37 ] | ||
| Temat postu: | Re: Azuon | ||
Dziś w Azuonie pojawiła się taka captcha. Trzeba wpisać słowo "truskawka" po angielsku, czyli "strawberry".
| |||
| Autor: | shiver [ 21 Maj 2013 11:45 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Nie wiem kiedy ostatnio sprawdzaliście, ale dzisiaj wszystkie captcha jakie podtyka mi Azuon są łatwe do odczytania. Też tak macie? Update wersji z tego co widzę nie miał miejsca. | |
| Autor: | DamianS [ 21 Maj 2013 12:47 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Rzeczywiście, dziś captcha dużo łatwiejsza w azuonie niż ostatnio | |
| Autor: | gruda [ 21 Maj 2013 16:54 ] | ||
| Temat postu: | Re: Azuon | ||
Koledzy wyzej mowicie o wersji płatnej? Ja na demo widze takie o "latwe" (zalacznik). Moze jestem niepelnosprytny, ale nie jestem w stanie tego rozszyfrowac. Czy w wersji full pojawiaja sie normalne obrazki jak na stronie ryana? A moze da sie to jakos w opcjach ustawic? Probowalem zmieniac jezyk azuona, liczac na taki myk jak niedawno na stronie ryana, gdy captche byly srednio czytelne, a zmieniajac jezyk strony na UK czy Ireland obrazki stawaly sie normalne, a nawet trafialy sie rozwijane listy wyboru.
| |||
| Autor: | satori [ 21 Maj 2013 17:21 ] |
| Temat postu: | Re: Odp: Azuon |
W wersji płatnej jest to samo. | |
| Autor: | man4business [ 21 Maj 2013 17:25 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Najbardziej jednam mnie zdumiewa to, że de-captcha sobie z tym jakoś radzi. Właściwie bez (wykupionego) serwisu rozpoznawania tych bazgrołów, nie da się w ogóle z Azuona korzystać... | |
| Autor: | PawełD [ 21 Maj 2013 18:19 ] | ||
| Temat postu: | Re: Azuon | ||
Proszę o pomoc jak poradzić sobie z takim błędem ? Pozdrawiam, Paweł Wersja azuona - płatna
| |||
| Autor: | shiver [ 21 Maj 2013 18:34 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
No ciekawe to... w pracy mi działało w 100% a w domu przyszedłem i też mam bazgroły. Jednak to była przedwczesna radość, przepraszam. Pierwszy raz od końca kwietnia mi się zdarzyło, że miałem czytelne captcha, dlatego napisałem. Dostałem też 15.05 odpowiedź od zespołu tworzącego Azuon - potwierdzają że pracują ciężko nad rozwiązaniem problemu. Mam nadzieję, że napiszą coś w końcu na FB. | |
| Autor: | zbyhu [ 21 Maj 2013 19:06 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
PawełD napisał(a): Proszę o pomoc jak poradzić sobie z takim błędem ? Pozdrawiam, Paweł Wersja azuona - płatna Ja naciskam "I'm a human", wyskakuje error i ładuje nową captchę. Czasem znów się pojawia ten krzyżyk ale trzeba do skutku. | |
| Autor: | skrzat [ 21 Maj 2013 19:58 ] |
| Temat postu: | Re: Odp: Azuon |
Ten krzyżyk oznacza że Azuon nie mógł załadować obrazka z captcha wiec wystarczy nacisnąć enter i pozwolić załadować następną | |
| Autor: | greenday [ 23 Maj 2013 13:59 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Czy mógłby ktoś sprawdzić wyszukiwanie lotów w okresie lipiec - sierpień z Wwy Ryanaierem (w szczególności Wwa-Chania). U mnie pokazuje tylko niektóre loty (mam pełną wersję). Dla lotów np. z Katowic jest OK. Czy korzystacie z opcji historii cen i powiadamiania o zmianie cen? | |
| Autor: | skrzat [ 23 Maj 2013 17:25 ] |
| Temat postu: | Re: Odp: Azuon |
Może masz zaznaczone multileg? Wtedy przy wielu lotniskach wylotowych i przylotowych działa heurestyka i czasami nie pokazuje wszystkich tylko te najbardziej prawdopodobne. Albo masz filtr na cenę i reszta lotów jest poza zakresem. Z historii cen i powiadamiania korzystam dość często i jest ok. | |
| Autor: | skrzat [ 27 Maj 2013 12:45 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
W piątek na FB Azuona padła oficjalna informacja dot. captcha, które są praktycznie niemożliwe do przepisania. Podobno ciężko pracują aby naprawić ten problem. Dale nawet 3 darmowe vouchery, ale pewnie zostały użyte już po chwili "Hello Azuoners! We are aware that a limited number of users have been running into some nasty captcha blocks. We are working hard toward a solution. Rest assured that those affected will be adequately offset. In the meantime, take advantage of these three FREE vouchers and keep riding high! 0XL3RL RKNRNT WABW09" | |
| Autor: | Mozart [ 11 Cze 2013 13:00 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Jak w końcu z dostępnością Azuona na Maca? Komuś się udało? Jakieś wskazówki? | |
| Autor: | shiver [ 12 Cze 2013 10:07 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Dostępna jest nowa wersja Azuona. Jak na razie captcha działają prawidłowo. Polecam. EDIT: Ryanair zabezpiecza się generując w miarę używania ich strony coraz trudniejsze captcha. Jest to widoczne zarówno na www jak i w Azuonie. | |
| Autor: | maciejwroclaw [ 19 Cze 2013 11:18 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Czy ktoś może potwierdzić problemy z działaniem Azuona? Nie wyszukuje połączeń, tylko informacja "Rozpoczynam wyszukiwanie", pasek postępu niby się zmienia, ale rezultatów brak. To samo na demo i na płatnej wersji. Edit: aktualizacja pomogła. BTW: Jest dostępny nowy dodatek do Azuona (na ich stronie), dzięki któremu captche są łatwe:) | |
| Autor: | skrzat [ 19 Cze 2013 19:34 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
maciejwroclaw napisał(a): Czy ktoś może potwierdzić problemy z działaniem Azuona? Nie wyszukuje połączeń, tylko informacja "Rozpoczynam wyszukiwanie", pasek postępu niby się zmienia, ale rezultatów brak. To samo na demo i na płatnej wersji. Edit: aktualizacja pomogła. BTW: Jest dostępny nowy dodatek do Azuona (na ich stronie), dzięki któremu captche są łatwe:) U mnie też przez dłuższy czas jest "Starting up search", ale po jakimś czasie pokazuje wyniki i w dodatku wszystkie loty wizzaira (a ryanaira większość) są z odświeżonymi/aktualnymi cenami Ponadto w nowej wersji jest nowa zakładka w opcjach "Accuracy vs. Speed". Tam ustawia się, czy chce się otrzymać "szybko/nie wszystkie" czy "wolno/dokładne" wyniki. | |
| Autor: | wawa_marcin [ 21 Cze 2013 15:26 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Czy ktoś ma problem z azuonem i serwerem proxy? Ustawiam vidalię i za chiny nie chce mi się połączyć. Wcześniej wszystko chodziło jak trzeba. Czy ktoś ma podobny problem? | |
| Autor: | Roben [ 22 Cze 2013 13:36 ] | ||
| Temat postu: | Re: Azuon | ||
Mam demo i chcę wykupić wersję płatną ale nie działa mi on poprawnie. Mi przy wyszukiwaniu lotu,tak w połowie paska postępu wyskakuje taki alert:
| |||
| Autor: | tasma [ 23 Cze 2013 15:30 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Z racji tego że nie posiadam subskrypcji ściągnąłem wersję demo. Chciałem sprawdzić interesujące mnie loty do Nowej Zelandii, a moja wersja programu zna tam tylko jedno lotnisko (Christchurch). Proszę o sprawdzenie kogoś kto ma wersję płatną czy to jest bug dema, czy też autorzy programu nie lubią nowej Zelandii. Z góry dziękuję. | |
| Strona 29 z 44 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |