| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Azuon azuon,15,1093 | Strona 28 z 44 |
| Autor: | Jarecki [ 23 Kwi 2013 23:50 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
warsawfan napisał(a): Mam prośbę do osób, które dobrze znają azuona. Na stronie głównej azuon.com jest następujący tekst: "Porównuj oferty tanich linii lotniczych i znajduj najtańsze połączenia do twoich ulubionych miejsc. Albo po prostu pozwól programowi Azuon zasugerować, gdzie warto polecieć! Chętnie bym pozwolił zasugerować programowi jakiś rejs dla mnie, ale nie potrafię znaleźć takiej opcji... Mógłby ktoś pomóc? Oprócz standardowych nazw lotnisko, program Azuon ma takie nazwy jak np. kraj. Podam przykład: jako port wylotu wpisujesz Szczecin, twoje miejsce docelowe Hiszpania, ustawiasz dodatkowe opcje jak przesiadki, zasięg, płatności oraz datę np. od dziś do końca roku i naciskasz enter. Za 15-20 minut podchodzisz do komputera i wyniku segregujesz od najniższej ceny. To co zobaczysz będzie interesujące. Innym sposobem na ciekawe podróże są opcje zaawansowane: klikasz Wyszukiwanie i dalej tryb zaawansowany i znów ustawiasz opcje co do dat i przesiadek. Jako cel podróży można wpisać Medittraean coast i enter. Po dobrej chwili masz ciekawe propozycje lotów np. weekend na południu Włoch. Czym bardziej spersonalizujesz twój program tym ciekawsze propozycje wyskoczą. U mnie Azuon pracuje w tle prawie cały dzień. | |
| Autor: | przemima [ 24 Kwi 2013 10:40 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Działa wam normalnie Azuon? U mnie zachowuje się dziwnie, niby wyszukuje ale nie wyświetla captcha tyko puste okno. Sprawdzane na 2 kompach i 2 sieciach wifi. Macie może pomysł co może być nie tak? przemima | |
| Autor: | shiver [ 24 Kwi 2013 11:05 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
przemima napisał(a): Działa wam normalnie Azuon? U mnie zachowuje się dziwnie, niby wyszukuje ale nie wyświetla captcha tyko puste okno. Sprawdzane na 2 kompach i 2 sieciach wifi. Macie może pomysł co może być nie tak? przemima To musi być systemowy problem. Jest już też zgłoszony przez grupę google, więc pozostaje czekać na rozwiązanie. | |
| Autor: | GregPepe [ 24 Kwi 2013 11:35 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Może ryanair cos zmienił i teraz do czasu wydania nowej wersji nie będzie działać? | |
| Autor: | Parys [ 24 Kwi 2013 12:12 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Nie jestem pewny, ale chyba Ryanair zmienił captche na swojej stronie, więc chyba trzeba czekać. | |
| Autor: | rw30 [ 24 Kwi 2013 12:26 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
na to wyglada | |
| Autor: | GregPepe [ 24 Kwi 2013 15:02 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Tylko ostatnio to cos słabo z updatami wcześniej bylypo 2 aktualizacje co miesiąc a teraz od 26 II żadnej aktualizacji. A captcha jest trochę inna łatwiej odczytac. | |
| Autor: | shiver [ 24 Kwi 2013 15:05 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
GregPepe napisał(a): Tylko ostatnio to cos słabo z updatami wcześniej bylypo 2 aktualizacje co miesiąc a teraz od 26 II żadnej aktualizacji. A captcha jest trochę inna łatwiej odczytac. Jeden z twórców dużo podróżuje obecnie. Pozostali koncentrują się na powstających wersjach mobilnych. Nie żebym ich usprawiedliwiał, bo też mnie to nie cieszy, ale co zrobić. | |
| Autor: | GregPepe [ 26 Kwi 2013 22:28 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Captcha zrobiona dzięki za szybką reakcje dla twórców azuon. Niestety ciężko przeczytać te obrazki, mi się nie udało ani razu. Ciekawe czy znajdą czas żeby jeszcze trochę to poprawić. | |
| Autor: | rw30 [ 27 Kwi 2013 19:13 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
GregPepe napisał(a): Captcha zrobiona dzięki za szybką reakcje dla twórców azuon. Niestety ciężko przeczytać te obrazki, mi się nie udało ani razu. Ciekawe czy znajdą czas żeby jeszcze trochę to poprawić. wykup sobie de-captchera, rozwala wszystko elegancko | |
| Autor: | mkdabr [ 27 Kwi 2013 22:07 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Cytat ze strony drugiego polecanego solvera z azuona, deathbycaptcha: Cytuj: Most of our captcha typers live in countries that have a time difference of 8 to 12 hours from most of our DeathByCaptcha clients. This means, that while its the afternoon in United States, its the middle of the night in India and Pakistan. To oni to wysyłają do Indii, gdzie ktoś czyta obrazki i wpisuje je ręcznie? :O | |
| Autor: | zbyhu [ 27 Kwi 2013 22:27 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Cytuj: incredible low price of $1.39 for 1000 solved CAPTCHAs o_0 | |
| Autor: | mkdabr [ 27 Kwi 2013 22:34 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
ręcznie czy nie ręcznie, śmigają super aż szkoda, że wcześniej tego nie kupiłem | |
| Autor: | skrzat [ 01 Maj 2013 00:19 ] | ||||
| Temat postu: | Re: Azuon | ||||
Przy poprzedniej captchy myliłem się raz na kilkadziesiąt wpisów, teraz zgadnę raz na kilkadziesiąt wpisów, bo są w ogóle nie czytelne Przed chwilą zrobiłem 3 kolejne zrzuty ekranu
| |||||
| Autor: | rw30 [ 01 Maj 2013 00:27 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
w dodatku na stronie Ryana na kompie na którym używam azuona jest to samo [ w sensie takie same 'trudne' obrazki] krótko mówiąc, jeśli używamy azuona to mamy skompromitowane IP [chyba] więc wygląda na to że azuon ma teraz sens tylko z jakimś dekapcierem | |
| Autor: | skrzat [ 04 Maj 2013 08:46 ] |
| Temat postu: | Re: Odp: Azuon |
U mnie zauważyłem, że gdy mam trudne captche w Azuonie, wystarczy wejść na stronę Ryanaira i tam jest łatwa captcha, wpisać ją i wrócić do Azuona. Wtedy kilka, kilkanaście obrazów jest łatwych. Gdy znów pojawią się trudne czynność powtórzyć. Czasami w nowej captchy na stronie są odpowiedzi do wyboru z gotowych kilku w polu typu combo. W Azuonie nie działają, bo jest tylko pole do wpisania. | |
| Autor: | elgigio [ 07 Maj 2013 11:51 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Czy wam też wydaje się, że azuona ostatnio nikt nie "ogarnia"? Miałem subskrypcję na 3 miesiące, anulowałem ją na mb już jakiś czas temu, chciałem niedawno wykupić pakiet roczny, to się nie da bo do mojego e-maila nadal przypisana jest tamta subskrypcja. Tak więc zrobiłem nowego maila, zapłaciłem przez MB za rok, i już od kilkunastu godzin czekam na e-maila aktywacyjnego... (przy poprzedniej subskrypcji było to kilka minut). Na skypie niedostępni, a na napisanego e-maila w dziale Kontakt nikt mi od 4 dni nie odpowiedział. Ma ktoś podobne problemy? | |
| Autor: | mare [ 08 Maj 2013 16:40 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Z tymi captchami to mocno przekombinowane @elgigio: może wyjechali na wakacje albo się przebranżowili | |
| Autor: | Penelopa [ 08 Maj 2013 18:34 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
elgigio napisał(a): Miałem subskrypcję na 3 miesiące, anulowałem ją na mb już jakiś czas temu, chciałem niedawno wykupić pakiet roczny, to się nie da bo do mojego e-maila nadal przypisana jest tamta subskrypcja. Tak więc zrobiłem nowego maila, zapłaciłem przez MB za rok, i już od kilkunastu godzin czekam na e-maila aktywacyjnego... (przy poprzedniej subskrypcji było to kilka minut). Na skypie niedostępni, a na napisanego e-maila w dziale Kontakt nikt mi od 4 dni nie odpowiedział. Ma ktoś podobne problemy? Mam podobną sytuację: niedawno zakończyła mi się subskrypcja 3 miesięczna, dostałam @ z moneybookers, że nie udało im się zrealizować zlecenia stałego i żebym do 10 maja sama zrobiła przelew w celu przedłużenia subskrypcji. Zrobiłam więc sama przelew przez moneybookers, i cisza. Azuon nadal pokazuje, że konto wygasło. Poczekam do piątku i jak środki nie wrócą do moneybookers, to będę interweniować. | |
| Autor: | shiver [ 09 Maj 2013 09:55 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Jestem w sporadycznym kontakcie mailowym z twórcami Azuona, ponieważ kiedyś pomagałem im przy tłumaczeniu strony www oraz w minimalnym zakresie w kodowaniu samego Azuona. Jak wrócę z pracy dzisiaj, napiszę do nich o bieżących problemach. Osobom niecierpliwym polecam profil na facebooku lub grupę google, przez które można się kontaktować z twórcami. | |
| Strona 28 z 44 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |