| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Azuon azuon,15,1093 | Strona 24 z 44 |
| Autor: | Matt80 [ 05 Lis 2012 19:58 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
ostatnio skonczyla mi sie miesieczna subskrypcja Azuona Program super ! oszczedza wiele, wiele czasu . 1. czy jezeli wykupie roczna sibskrypcje to moge z niego kozystac na 2 komputerach? 2. moze ktos ma kod na miesieczna subskrypcje ? z gory dziekuje za odpowiedz | |
| Autor: | cieplix [ 06 Lis 2012 02:29 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Matt80 napisał(a): ostatnio skonczyla mi sie miesieczna subskrypcja Azuona Program super ! oszczedza wiele, wiele czasu . 1. czy jezeli wykupie roczna sibskrypcje to moge z niego kozystac na 2 komputerach? 2. moze ktos ma kod na miesieczna subskrypcje ? z gory dziekuje za odpowiedz Ad 1. Możesz na 1000 komputerów korzystać podobnie jak z gmaila czy poczty na onecie Ad 2. Sorry nie mam. | |
| Autor: | SAL_island [ 06 Lis 2012 02:42 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Na pilny wyjazd - zachód destynacja z prośbą o AzuonCode. P.S. Chętniej na PRIV:) | |
| Autor: | cieplix [ 06 Lis 2012 11:58 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
SAL_island napisał(a): Na pilny wyjazd - zachód destynacja z prośbą o AzuonCode. P.S. Chętniej na PRIV:) Wysyp kodów się skończył. Możesz napisać tutaj czego szukasz, dostaniesz pomoc | |
| Autor: | rw30 [ 06 Lis 2012 16:27 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
cieplix napisał(a): Matt80 napisał(a): ostatnio skonczyla mi sie miesieczna subskrypcja Azuona Program super ! oszczedza wiele, wiele czasu . 1. czy jezeli wykupie roczna sibskrypcje to moge z niego kozystac na 2 komputerach? 2. moze ktos ma kod na miesieczna subskrypcje ? z gory dziekuje za odpowiedz Ad 1. Możesz na 1000 komputerów korzystać podobnie jak z gmaila czy poczty na onecie Ad 2. Sorry nie mam. ad.1 nie, nie możesz, możesz korzystać na maxymalnie trzech komputerach | |
| Autor: | skrzat [ 07 Lis 2012 22:38 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Zauważyłem, że Azuon źle podaje cenę np. na odcinkach z/do Budapesztu, gdy cena na stronie Wizzaira jest 290 HUF (WDC). Pokazuje wtedy np. 0,41 zł. Gdy wyświetlę ceny w HUF to pokazuje 27,93 HUF. Bardzo często pokazuje zawyżoną cenę, ale w tym przypadku zaniżoną w stosunku do tej na stronie przewoźnika. | |
| Autor: | rw30 [ 08 Lis 2012 16:09 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
skrzat napisał(a): Zauważyłem, że Azuon źle podaje cenę np. na odcinkach z/do Budapesztu, gdy cena na stronie Wizzaira jest 290 HUF (WDC). Pokazuje wtedy np. 0,41 zł. Gdy wyświetlę ceny w HUF to pokazuje 27,93 HUF. Bardzo często pokazuje zawyżoną cenę, ale w tym przypadku zaniżoną w stosunku do tej na stronie przewoźnika. takie rzeczy najlepiej wysyłać autorowi programu, my Ci tu zbyt wiele nie pomożemy | |
| Autor: | YaPKnn [ 09 Lis 2012 03:31 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Jako że w kilku miejscach czytałem o tym, iż Ryan potrafi zablokować IP tym którzy korzystają z Azuona, a nie każdy ma Neozdradę, gdzie IP się zmienia co 24 godziny, poczytałem trochę na ten temat i oto co wynikło: Instalujemy tora: https://www.torproject.org/download/download.html.en konkretnie to Vidalia Bundle nastepnie w Azuonie, w Narzędzia->ustawienia->proxy zaznaczamy "manual proxy configuration" w polu http proxy wstawiamy localhost, a w polu port 8118 To w zasadzie wszystko Azuon chodzi przez tora, i wygląda na to że chodź wolniej to wszystko działa, sprawdziłem tyle na ile to możliwe w wersji demo, bo póki co kupowanie subskrypcji jest dla mnie bez sensu, szukam co prawda jakiejś wycieczki na parę dni w styczniu/lutym do ciepełka, ale mam nadzieję, że ktoś znajdzie i pożywię się tu na forum czasami capche są bardzo trudne trzeba wtedy kliknąć w tray'u małą ikonkę cebuli i panelu Vidalii "użyj nowej tożsamości" tor się przepina i zmienia się nasze IP widoczne dla ryana, co skutkuje innymi capchami. Swoją drogą ciekawe, że dla różnych regionów Ryan serwuje różne capche. P.S. Gdyby komuś zalegał kod, chętnie się zaprzyjaźnię dogłębniej z Azuonem | |
| Autor: | arni [ 18 Lis 2012 14:34 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Witam przygarnę kod Azuon ma ktos jeszcze na zbyciu ? Arni | |
| Autor: | kamilus [ 19 Lis 2012 00:05 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Również prosiłbym o kodzik. Odwdzięczę się piwem wysłanym z kraju, który stanie się moim celem | |
| Autor: | mare [ 21 Lis 2012 12:56 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
11 listopada 2012 pojawiła się nowa wersja Azuona oznaczona numerem: 4.0.4698. Zmiany/poprawki są następujące: - Translations updated: Serbian - Faster login - Norwegian fixed - New currency: Macedonian denar - WizzAir bug for flights from Skopje fixed - Better plotting of price history Tłumaczenie sobie odpuszczam | |
| Autor: | kat [ 22 Lis 2012 13:22 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Mam pytanie, przepraszam jeżei już gdzieś padło ale nie znalazłam. Kupiłam roczną subskrypcję Azuona i wiem że pownnam używac proxy żeby Ryanair mnie nie zbanował. Z drugiej strony strona Azuona mówi że o ile nie ma się go do użytku komercyjnego to można sie logować z tylko jednego komputera. Czy te dwie rzeczy da się jakoś pogodzić? | |
| Autor: | rw30 [ 22 Lis 2012 13:29 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
kat napisał(a): Mam pytanie, przepraszam jeżei już gdzieś padło ale nie znalazłam. Kupiłam roczną subskrypcję Azuona i wiem że pownnam używac proxy żeby Ryanair mnie nie zbanował. Z drugiej strony strona Azuona mówi że o ile nie ma się go do użytku komercyjnego to można sie logować z tylko jednego komputera. Czy te dwie rzeczy da się jakoś pogodzić? nie kombinuj z proxy, nie ma potrzeby niby zdarzalo sie to banowanie, ale w rzeczywistosci baaaardzo rzadko azuona mozna uzywac max na 3 komputerach, ale weryfikacja tego, wydaje mi sie, nie odbywa sie przez weryfikacje adresu IP [nie można natomast na więcej niż 1 komputerze JEDNOCZEŚNIE ] | |
| Autor: | skrzat [ 23 Lis 2012 00:08 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Od dwóch dni przy wyszukiwaniu lotów Ryanaira nie pyta o captchę, co skutkuje tym, że ceny w Azuonie są nieaktualne dla Ryanaira. Gdy dam na takim locie Odśwież/Refresh to mam komunikat o problemie z odświeżeniem spowodowanym prawdopodobnie wykupieniem tego odcinka lotu. Czy też tak macie, czy to to tylko ja tak mam? | |
| Autor: | wntl [ 23 Lis 2012 01:23 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
skrzat napisał(a): Od dwóch dni przy wyszukiwaniu lotów Ryanaira nie pyta o captchę, co skutkuje tym, że ceny w Azuonie są nieaktualne dla Ryanaira. Gdy dam na takim locie Odśwież/Refresh to mam komunikat o problemie z odświeżeniem spowodowanym prawdopodobnie wykupieniem tego odcinka lotu. Czy też tak macie, czy to to tylko ja tak mam? też tak mam... | |
| Autor: | vincenz [ 24 Lis 2012 11:16 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Cytuj: Azuon App 4.0.4711 @ November 24, 2012 Ryanair pre-fixed: CAPTCHA coding on website changed Niby coś zostało zmienione, ale u mnie dalej nie pyta o captche. | |
| Autor: | kleyo [ 24 Lis 2012 11:37 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Jeśli ustawię w Azuonie, że szukam lotów dla np. 10 osób to program sprawdza jakby automatycznie dostępność tych miejsc w danej cenie czy po prostu mnoży najtańszą znalezioną cenę razy ilość osób? Przykładowo na trasie są 2 miejsca za 4 zł i 8 za 22 zł to poda cenę dla 10 osób 40 zł czy 220 zł (no a całkiem idealnie byłoby 184, ale tego chyba żaden program nie ogarnie)? | |
| Autor: | skrzat [ 24 Lis 2012 11:46 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Nowa wersja pokazuje teraz loty, do których Ryanair dopłaca, np. POZ-STN 5.12 pokazuje -968,80zł, a na stronie jest cena 91,20 zł Tak samo 7.12. | |
| Autor: | rw30 [ 24 Lis 2012 19:41 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
kleyo napisał(a): Jeśli ustawię w Azuonie, że szukam lotów dla np. 10 osób to program sprawdza jakby automatycznie dostępność tych miejsc w danej cenie czy po prostu mnoży najtańszą znalezioną cenę razy ilość osób? Przykładowo na trasie są 2 miejsca za 4 zł i 8 za 22 zł to poda cenę dla 10 osób 40 zł czy 220 zł (no a całkiem idealnie byłoby 184, ale tego chyba żaden program nie ogarnie)? nie wiem dokladnie, a sprawdzac mi sie nie chce, ale strzele ze zrobi to tak jakbys wyszukiwala na stronie przewoznika --- czyli krotko mowiac pomnozy przez ilosc osob cene 'najdrozszego' biletu skrzat napisał(a): Nowa wersja pokazuje teraz loty, do których Ryanair dopłaca, np. POZ-STN 5.12 pokazuje -968,80zł, a na stronie jest cena 91,20 zł Tak samo 7.12. po raz kolejny napiszę to, co pisałem już wielokrotnie --- jeśli wykryjecie jakiś błąd to piszcie na mail autora, ew na profilu fejsbukowym programu | |
| Autor: | vincenz [ 24 Lis 2012 20:45 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Napisałem przez formularz kontaktowy na stronie ale jak na razie zero odzewu. Może faktycznie dobrym pomysłem będzie odezwać się na Facebooku. | |
| Strona 24 z 44 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |