Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Azuon
azuon,15,1093
Strona 22 z 44

Autor:  cml [ 06 Paź 2012 19:34 ]
Temat postu:  Re: Azuon

witam,

ja tez prosilbym o kupon azuon - z gory serdecznie dziekuje! :)

Autor:  bwr19 [ 06 Paź 2012 21:02 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Proszę:

8SOL6S
7LTSKD

Pozdrawiam :D

Autor:  cml [ 06 Paź 2012 21:03 ]
Temat postu:  Re: Azuon

8SOL6S uzyty - dzieki !

Autor:  mashacra [ 06 Paź 2012 21:22 ]
Temat postu:  Re: Azuon

7LTSKD zastosowany :D mega thx

Autor:  siwas [ 06 Paź 2012 22:41 ]
Temat postu:  Re: Azuon

ktoś ma jeszcze i mógłby się podzielić?

Autor:  codriver [ 06 Paź 2012 23:51 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Kurde, znowu za późno..:(

Autor:  neopan [ 07 Paź 2012 10:30 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Hej, też nie udało mi się jeszcze załapać na ten kodzik. czy mozna na Was liczyć >? :)

Autor:  kowalel [ 07 Paź 2012 10:41 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Dwa kody:
SGOFEN
8NCWM1

:)

Autor:  patron [ 07 Paź 2012 10:52 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Użyłem SGOFEN
Dzięki! :*

Autor:  kliper [ 07 Paź 2012 11:02 ]
Temat postu:  Re: Azuon

patron napisał(a):
Użyłem SGOFEN
Dzięki! :*



Sprawdziłem 8NCWM1, ale był już użyty, więc chyba to Ty właśnie ten użyłeś...

Sprawdziłem SGOFEN i był wolny, więc... kowalel DZIĘKI WIELKIE za kod :)

Autor:  karinalabedowicz [ 07 Paź 2012 11:25 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Ma ktoś jeszcze wolny kod?

Autor:  ExGliwice [ 08 Paź 2012 12:46 ]
Temat postu:  Re: Azuon

karinalabedowicz napisał(a):
Ma ktoś jeszcze wolny kod?

WOAYYG
3HMPOO
jak ktos uzyje, to prosze odnotowac, zeby nie bylo ze ktos traci czas, probujac kody ktore sa wykorzystane juz.

Autor:  m3lm4k [ 08 Paź 2012 12:53 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Podziekowania za 3HMPOO wedruja to ExGliwice, miasta gdzie tez spedzilem konkretna ilosc czasu :D

Autor:  kendi [ 08 Paź 2012 13:21 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Znowu się nie załapałem :( Ma ktoś jeszcze wolne kody ???
Jakby ktoś był tak miły i przesłał na maila: disney74@wp.pl
Z góry DZIĘKUJE !!!

Autor:  krzynio108 [ 10 Paź 2012 11:17 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Witam zastanawiam sie nad wykupem azuona na 3 miesiace, drażni mnie jedna rzecz. Zgadzam sie na obciaznie mojej karty w nastepnych miesiacach, czy jakos tak. Czy to znaczy, ze po 3 miesiacach moja karta bedzi automatycznie obciazana ??

czy jest mozliwosc jakiegokolwiek zrezygnowania po tych 3 miesiacach

Autor:  zuu2 [ 10 Paź 2012 13:27 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Tak, to było wcześniej wszystko napisane.
I prośba do użytkowników na kod na jeden miesiąc, mam wolny weekend w grudniu i szukam jakiegoś lotu, z azuonem było by szybciej, macie jeszcze jakiś wolny miesięczny kod? Ślicznie proszę..

Autor:  kendi [ 10 Paź 2012 13:35 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Jakby ktoś był tak miły i przesłał na maila: disney74@wp.pl jeszcze jakiś wolny miesięczny kod? Ślicznie proszę..
Z góry DZIĘKUJE !!!

Autor:  siwas [ 10 Paź 2012 20:36 ]
Temat postu:  Re: Azuon

zawsze za późno.
jeśli ktoś życzliwy mógłby podesłać na siwas@ymail.com będę bardzo wdzięczny.
już mi się f5 wyciera :P

Autor:  acm1899 [ 20 Paź 2012 12:32 ]
Temat postu:  Re: Azuon

czy jest jakiś sposób na użycie opcji "zobacz historię cen" dla lotów które już się odbyły ? a jeśli nie to może znacie jakieś miejsce w sieci gdzie da się to sprawdzić.

Chodzi o to że planuję przelot w czerwcu 2013 na trasie WRO - CHQ i chciałbym porównać jak kształtowały się ceny na czerwiec 2012 w kolejnych miesiącach przed wylotem. Czyli krótko mówiąc, kiedy był najlepszy moment na zakup tych biletów.

Autor:  kubutek [ 23 Paź 2012 17:56 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Do stóp padam z prośbą o azUOnKOd.
Kubutek
P.S. Najchętniej na PRIV:)

Strona 22 z 44 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/