| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Azuon azuon,15,1093 | Strona 22 z 44 |
| Autor: | cml [ 06 Paź 2012 19:34 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
witam, ja tez prosilbym o kupon azuon - z gory serdecznie dziekuje! | |
| Autor: | bwr19 [ 06 Paź 2012 21:02 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Proszę: 8SOL6S 7LTSKD Pozdrawiam | |
| Autor: | cml [ 06 Paź 2012 21:03 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
8SOL6S uzyty - dzieki ! | |
| Autor: | mashacra [ 06 Paź 2012 21:22 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
7LTSKD zastosowany | |
| Autor: | siwas [ 06 Paź 2012 22:41 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
ktoś ma jeszcze i mógłby się podzielić? | |
| Autor: | codriver [ 06 Paź 2012 23:51 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Kurde, znowu za późno.. | |
| Autor: | neopan [ 07 Paź 2012 10:30 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Hej, też nie udało mi się jeszcze załapać na ten kodzik. czy mozna na Was liczyć >? | |
| Autor: | kowalel [ 07 Paź 2012 10:41 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Dwa kody: SGOFEN 8NCWM1 | |
| Autor: | patron [ 07 Paź 2012 10:52 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Użyłem SGOFEN Dzięki! :* | |
| Autor: | kliper [ 07 Paź 2012 11:02 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
patron napisał(a): Użyłem SGOFEN Dzięki! :* Sprawdziłem 8NCWM1, ale był już użyty, więc chyba to Ty właśnie ten użyłeś... Sprawdziłem SGOFEN i był wolny, więc... kowalel DZIĘKI WIELKIE za kod | |
| Autor: | karinalabedowicz [ 07 Paź 2012 11:25 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Ma ktoś jeszcze wolny kod? | |
| Autor: | ExGliwice [ 08 Paź 2012 12:46 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
karinalabedowicz napisał(a): Ma ktoś jeszcze wolny kod? WOAYYG 3HMPOO jak ktos uzyje, to prosze odnotowac, zeby nie bylo ze ktos traci czas, probujac kody ktore sa wykorzystane juz. | |
| Autor: | m3lm4k [ 08 Paź 2012 12:53 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Podziekowania za 3HMPOO wedruja to ExGliwice, miasta gdzie tez spedzilem konkretna ilosc czasu | |
| Autor: | kendi [ 08 Paź 2012 13:21 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Znowu się nie załapałem Jakby ktoś był tak miły i przesłał na maila: disney74@wp.pl Z góry DZIĘKUJE !!! | |
| Autor: | krzynio108 [ 10 Paź 2012 11:17 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Witam zastanawiam sie nad wykupem azuona na 3 miesiace, drażni mnie jedna rzecz. Zgadzam sie na obciaznie mojej karty w nastepnych miesiacach, czy jakos tak. Czy to znaczy, ze po 3 miesiacach moja karta bedzi automatycznie obciazana ?? czy jest mozliwosc jakiegokolwiek zrezygnowania po tych 3 miesiacach | |
| Autor: | zuu2 [ 10 Paź 2012 13:27 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Tak, to było wcześniej wszystko napisane. I prośba do użytkowników na kod na jeden miesiąc, mam wolny weekend w grudniu i szukam jakiegoś lotu, z azuonem było by szybciej, macie jeszcze jakiś wolny miesięczny kod? Ślicznie proszę.. | |
| Autor: | kendi [ 10 Paź 2012 13:35 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Jakby ktoś był tak miły i przesłał na maila: disney74@wp.pl jeszcze jakiś wolny miesięczny kod? Ślicznie proszę.. Z góry DZIĘKUJE !!! | |
| Autor: | siwas [ 10 Paź 2012 20:36 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
zawsze za późno. jeśli ktoś życzliwy mógłby podesłać na siwas@ymail.com będę bardzo wdzięczny. już mi się f5 wyciera | |
| Autor: | acm1899 [ 20 Paź 2012 12:32 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
czy jest jakiś sposób na użycie opcji "zobacz historię cen" dla lotów które już się odbyły ? a jeśli nie to może znacie jakieś miejsce w sieci gdzie da się to sprawdzić. Chodzi o to że planuję przelot w czerwcu 2013 na trasie WRO - CHQ i chciałbym porównać jak kształtowały się ceny na czerwiec 2012 w kolejnych miesiącach przed wylotem. Czyli krótko mówiąc, kiedy był najlepszy moment na zakup tych biletów. | |
| Autor: | kubutek [ 23 Paź 2012 17:56 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Do stóp padam z prośbą o azUOnKOd. Kubutek P.S. Najchętniej na PRIV:) | |
| Strona 22 z 44 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |