Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Azuon
azuon,15,1093
Strona 16 z 44

Autor:  rw30 [ 07 Sty 2012 02:22 ]
Temat postu:  Re: Azuon

oko, jest i update, ciagle nie dziala to perfekcyjnie acz znacznie lepiej niz wczesniej

sciagajcie & lukajcie

Autor:  mkbewe [ 07 Sty 2012 13:34 ]
Temat postu:  Azuon nie szuka połączenia z przesiadką

Witam,
mam problem, gdy szukam połączenia między Wrocławiem a Maltą wyskakują mi połączenia easyjeta i innych. Połączenia z przesiadką Ryanaira mi nie pokazuję. Gdy szukam oddzielnie wrocław- bologna - malta wszystko jest ładnie pokazuję mi że odcinek po 31 zł na 29 lutego, przesiadka po 2 godzinach. Dlaczego Azuon nie chce mi pokazać połączenia z przesiadką ryanaira ? Przepisuję captcha, ustawienia mam prawie standardowe w Azuonie, wcześniej nie miałem z czymś takim problemu.

Dodam że gdy zmuszę azuona czyli wyłączę szukanie lotu powrotnego i zaznaczę żeby szukał tylko z przesiadką i tylko tego dnia to znajduję to połączenie, ale gdy dodam opcję szukania lotu powrotnego już niestety nie bierze pod uwagę lotów ryanara mimo że przepisuję captcha.

Autor:  Pacjonek [ 07 Sty 2012 14:19 ]
Temat postu:  Re: Azuon nie szuka połączenia z przesiadką

Azuon robi figle z połączeniami Ryanair'a odkąd wprowadzono Chaptcha.
Autor programu na Facebook napisał (nie śmiale) ,że poprawi to w tym miesiącu.

Autor:  barrob1 [ 07 Sty 2012 22:21 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Dalej to samo. Nie pokazuje lotów Ryanair.

Autor:  Pacjonek [ 07 Sty 2012 23:11 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Jest lepiej.

Autor:  rw30 [ 07 Sty 2012 23:27 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Pacjonek napisał(a):
Jest lepiej.


jest znacznie lepiej - wlasciwie jedynym problemem sa loty, ktore Azuon kiedystam sobie zbuforowal [z reguly dotyczy to tzw starych wynikow, sprzed conajmniej kilku dni a czesto sprzed 20 czy 30 dni], a trasy / godziny sie zmienily - tymczasem cale odswiezanie dziala tak, ze jak wpis w buforze jest bledny [bledny w sensie takim, ze lot, ktory jest w buforze, juz nie istnieje, tzn np zmienila sie godzina], to nie moze sie teraz zaktualizowac ani tez - co gorsza - usunac, wiec wyskakuje troche baboli

poza tym jest ok

barrob podaj w czym jest problem, zobaczymy jak u nas to dziala

Autor:  lider [ 08 Sty 2012 00:18 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Za to u mnie po aktualizacji wrócił problem wysypywania się Azuona w Win7 :(

Autor:  Pacjonek [ 08 Sty 2012 00:31 ]
Temat postu:  Re: Azuon

rw30 napisał(a):
Pacjonek napisał(a):
Jest lepiej.


jest znacznie lepiej - wlasciwie jedynym problemem sa loty, ktore Azuon kiedystam sobie zbuforowal [z reguly dotyczy to tzw starych wynikow, sprzed conajmniej kilku dni a czesto sprzed 20 czy 30 dni], a trasy / godziny sie zmienily - tymczasem cale odswiezanie dziala tak, ze jak wpis w buforze jest bledny [bledny w sensie takim, ze lot, ktory jest w buforze, juz nie istnieje, tzn np zmienila sie godzina], to nie moze sie teraz zaktualizowac ani tez - co gorsza - usunac, wiec wyskakuje troche baboli

poza tym jest ok

barrob podaj w czym jest problem, zobaczymy jak u nas to dziala


Podziel się swoimi spostrzeżeniami na Facebooku programu, to mu bardzo pomoże :)

Autor:  rw30 [ 08 Sty 2012 00:33 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Pacjonek napisał(a):
rw30 napisał(a):
Pacjonek napisał(a):
Jest lepiej.


jest znacznie lepiej - wlasciwie jedynym problemem sa loty, ktore Azuon kiedystam sobie zbuforowal [z reguly dotyczy to tzw starych wynikow, sprzed conajmniej kilku dni a czesto sprzed 20 czy 30 dni], a trasy / godziny sie zmienily - tymczasem cale odswiezanie dziala tak, ze jak wpis w buforze jest bledny [bledny w sensie takim, ze lot, ktory jest w buforze, juz nie istnieje, tzn np zmienila sie godzina], to nie moze sie teraz zaktualizowac ani tez - co gorsza - usunac, wiec wyskakuje troche baboli

poza tym jest ok

barrob podaj w czym jest problem, zobaczymy jak u nas to dziala


Podziel się swoimi spostrzeżeniami na Facebooku programu, to mu bardzo pomoże :)


on jako programista na pewno zdaje sobie z tego sprawe 100x lepiej niz ja.... ale na wszelki wypadek potem napisze

wogole ostatnio jestem jednym z glownym pisarzy na ich profilu :)

Autor:  kerad85 [ 08 Sty 2012 12:57 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Czy ma ktoś jakieś sprawdzone proxy, ewentualnie namiary na stronę skąd można jakieś wyciągnąc?

Autor:  rw30 [ 08 Sty 2012 13:47 ]
Temat postu:  Re: Azuon

kerad85 napisał(a):
Czy ma ktoś jakieś sprawdzone proxy, ewentualnie namiary na stronę skąd można jakieś wyciągnąc?



mam w bookmarkach cos takiego: http://aliveproxy.com/fastest-proxies/ uzywalem kiedys, dzialalo ok

Autor:  wawa_marcin [ 08 Sty 2012 14:43 ]
Temat postu:  Re: Azuon

kerad85 napisał(a):
Czy ma ktoś jakieś sprawdzone proxy, ewentualnie namiary na stronę skąd można jakieś wyciągnąc?

Spróbuj skorzystać z sieci tor.

Autor:  kerad85 [ 09 Sty 2012 14:53 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Możesz przybliżyć o tej sieci tor?

Autor:  mkbewe [ 09 Sty 2012 15:53 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Czy można sprzedać licencje na azuona roczną ? pięc dni temu kupiłem.

Autor:  Pacjonek [ 09 Sty 2012 16:21 ]
Temat postu:  Re: Azuon

kerad85 napisał(a):
Możesz przybliżyć o tej sieci tor?

Kuknij: https://www.torproject.org/
Bardzo polecam Tor jeżeli chodzi o maskowanie i niezawodność, pod tym względem działa 100 razy lepiej od każdego proxy, z szybkością przesyłu danych troszkę gorzej, ale z pewnością jest to obecnie jedna z najlepszych możliwości maskowania się w internecie :)

Autor:  szczepqs [ 09 Sty 2012 17:56 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Mi też wiesza się za każdym razem po aktualizacji...

Autor:  karoll [ 09 Sty 2012 21:36 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Win7 x64 - działa,
wydaję mi się ze ryanair nadal prowadzi bitwe z automatyzacją azuona - Czy wg was cody captcha wygladają teraz troche inaczej ?

Autor:  Awerik [ 10 Sty 2012 18:22 ]
Temat postu:  Re: Azuon

kerad85 napisał(a):
Możesz przybliżyć o tej sieci tor?

Anonimowa sieć z której korzystają głównie pedofile i internetowi wandale (słynne onionforum), faktycznie bezkonkurencyjna jeżeli chodzi o anonimowość, ogranicza możliwość namierzenia danego kompa prawie do zera. Dobra rzecz, jeżeli chcesz skorzystać z facebooka np. w chinach. ;)

Autor:  csc [ 14 Sty 2012 15:59 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Apropo captcha - wg mnie są troszkę inne (dwa słowa zamiast jednego i mam więcej przepisywania),
ale nie przeszkodziło mi to w zakupie Faro na weekend w marcu za 16 euro RT! ;)

Autor:  sadek [ 17 Sty 2012 16:05 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Podczas próby aktualizacji cen przy lotach Ryanaira wyskakuje mi błąd z poniższym komunikatem :

Decapter error ( code -5) occured! Please check login info in configuration -> CAPTCHA or make sure that port 5343 is not blocked.

Miał ktoś podobny problem ? Dane z decapthera mam dobre wpisane :)

Co się w ogóle ze stroną decaptcher.com ? gdzie się przenieśli ?

Strona 16 z 44 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/