| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Azuon azuon,15,1093 | Strona 16 z 44 |
| Autor: | rw30 [ 07 Sty 2012 02:22 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
oko, jest i update, ciagle nie dziala to perfekcyjnie acz znacznie lepiej niz wczesniej sciagajcie & lukajcie | |
| Autor: | mkbewe [ 07 Sty 2012 13:34 ] |
| Temat postu: | Azuon nie szuka połączenia z przesiadką |
Witam, mam problem, gdy szukam połączenia między Wrocławiem a Maltą wyskakują mi połączenia easyjeta i innych. Połączenia z przesiadką Ryanaira mi nie pokazuję. Gdy szukam oddzielnie wrocław- bologna - malta wszystko jest ładnie pokazuję mi że odcinek po 31 zł na 29 lutego, przesiadka po 2 godzinach. Dlaczego Azuon nie chce mi pokazać połączenia z przesiadką ryanaira ? Przepisuję captcha, ustawienia mam prawie standardowe w Azuonie, wcześniej nie miałem z czymś takim problemu. Dodam że gdy zmuszę azuona czyli wyłączę szukanie lotu powrotnego i zaznaczę żeby szukał tylko z przesiadką i tylko tego dnia to znajduję to połączenie, ale gdy dodam opcję szukania lotu powrotnego już niestety nie bierze pod uwagę lotów ryanara mimo że przepisuję captcha. | |
| Autor: | Pacjonek [ 07 Sty 2012 14:19 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon nie szuka połączenia z przesiadką |
Azuon robi figle z połączeniami Ryanair'a odkąd wprowadzono Chaptcha. Autor programu na Facebook napisał (nie śmiale) ,że poprawi to w tym miesiącu. | |
| Autor: | barrob1 [ 07 Sty 2012 22:21 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Dalej to samo. Nie pokazuje lotów Ryanair. | |
| Autor: | Pacjonek [ 07 Sty 2012 23:11 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Jest lepiej. | |
| Autor: | rw30 [ 07 Sty 2012 23:27 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Pacjonek napisał(a): Jest lepiej. jest znacznie lepiej - wlasciwie jedynym problemem sa loty, ktore Azuon kiedystam sobie zbuforowal [z reguly dotyczy to tzw starych wynikow, sprzed conajmniej kilku dni a czesto sprzed 20 czy 30 dni], a trasy / godziny sie zmienily - tymczasem cale odswiezanie dziala tak, ze jak wpis w buforze jest bledny [bledny w sensie takim, ze lot, ktory jest w buforze, juz nie istnieje, tzn np zmienila sie godzina], to nie moze sie teraz zaktualizowac ani tez - co gorsza - usunac, wiec wyskakuje troche baboli poza tym jest ok barrob podaj w czym jest problem, zobaczymy jak u nas to dziala | |
| Autor: | lider [ 08 Sty 2012 00:18 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Za to u mnie po aktualizacji wrócił problem wysypywania się Azuona w Win7 | |
| Autor: | Pacjonek [ 08 Sty 2012 00:31 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
rw30 napisał(a): Pacjonek napisał(a): Jest lepiej. jest znacznie lepiej - wlasciwie jedynym problemem sa loty, ktore Azuon kiedystam sobie zbuforowal [z reguly dotyczy to tzw starych wynikow, sprzed conajmniej kilku dni a czesto sprzed 20 czy 30 dni], a trasy / godziny sie zmienily - tymczasem cale odswiezanie dziala tak, ze jak wpis w buforze jest bledny [bledny w sensie takim, ze lot, ktory jest w buforze, juz nie istnieje, tzn np zmienila sie godzina], to nie moze sie teraz zaktualizowac ani tez - co gorsza - usunac, wiec wyskakuje troche baboli poza tym jest ok barrob podaj w czym jest problem, zobaczymy jak u nas to dziala Podziel się swoimi spostrzeżeniami na Facebooku programu, to mu bardzo pomoże | |
| Autor: | rw30 [ 08 Sty 2012 00:33 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Pacjonek napisał(a): rw30 napisał(a): Pacjonek napisał(a): Jest lepiej. jest znacznie lepiej - wlasciwie jedynym problemem sa loty, ktore Azuon kiedystam sobie zbuforowal [z reguly dotyczy to tzw starych wynikow, sprzed conajmniej kilku dni a czesto sprzed 20 czy 30 dni], a trasy / godziny sie zmienily - tymczasem cale odswiezanie dziala tak, ze jak wpis w buforze jest bledny [bledny w sensie takim, ze lot, ktory jest w buforze, juz nie istnieje, tzn np zmienila sie godzina], to nie moze sie teraz zaktualizowac ani tez - co gorsza - usunac, wiec wyskakuje troche baboli poza tym jest ok barrob podaj w czym jest problem, zobaczymy jak u nas to dziala Podziel się swoimi spostrzeżeniami na Facebooku programu, to mu bardzo pomoże on jako programista na pewno zdaje sobie z tego sprawe 100x lepiej niz ja.... ale na wszelki wypadek potem napisze wogole ostatnio jestem jednym z glownym pisarzy na ich profilu | |
| Autor: | kerad85 [ 08 Sty 2012 12:57 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Czy ma ktoś jakieś sprawdzone proxy, ewentualnie namiary na stronę skąd można jakieś wyciągnąc? | |
| Autor: | rw30 [ 08 Sty 2012 13:47 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
kerad85 napisał(a): Czy ma ktoś jakieś sprawdzone proxy, ewentualnie namiary na stronę skąd można jakieś wyciągnąc? mam w bookmarkach cos takiego: http://aliveproxy.com/fastest-proxies/ uzywalem kiedys, dzialalo ok | |
| Autor: | wawa_marcin [ 08 Sty 2012 14:43 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
kerad85 napisał(a): Czy ma ktoś jakieś sprawdzone proxy, ewentualnie namiary na stronę skąd można jakieś wyciągnąc? Spróbuj skorzystać z sieci tor. | |
| Autor: | kerad85 [ 09 Sty 2012 14:53 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Możesz przybliżyć o tej sieci tor? | |
| Autor: | mkbewe [ 09 Sty 2012 15:53 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Czy można sprzedać licencje na azuona roczną ? pięc dni temu kupiłem. | |
| Autor: | Pacjonek [ 09 Sty 2012 16:21 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
kerad85 napisał(a): Możesz przybliżyć o tej sieci tor? Kuknij: https://www.torproject.org/ Bardzo polecam Tor jeżeli chodzi o maskowanie i niezawodność, pod tym względem działa 100 razy lepiej od każdego proxy, z szybkością przesyłu danych troszkę gorzej, ale z pewnością jest to obecnie jedna z najlepszych możliwości maskowania się w internecie | |
| Autor: | szczepqs [ 09 Sty 2012 17:56 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Mi też wiesza się za każdym razem po aktualizacji... | |
| Autor: | karoll [ 09 Sty 2012 21:36 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Win7 x64 - działa, wydaję mi się ze ryanair nadal prowadzi bitwe z automatyzacją azuona - Czy wg was cody captcha wygladają teraz troche inaczej ? | |
| Autor: | Awerik [ 10 Sty 2012 18:22 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
kerad85 napisał(a): Możesz przybliżyć o tej sieci tor? Anonimowa sieć z której korzystają głównie pedofile i internetowi wandale (słynne onionforum), faktycznie bezkonkurencyjna jeżeli chodzi o anonimowość, ogranicza możliwość namierzenia danego kompa prawie do zera. Dobra rzecz, jeżeli chcesz skorzystać z facebooka np. w chinach. | |
| Autor: | csc [ 14 Sty 2012 15:59 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Apropo captcha - wg mnie są troszkę inne (dwa słowa zamiast jednego i mam więcej przepisywania), ale nie przeszkodziło mi to w zakupie Faro na weekend w marcu za 16 euro RT! | |
| Autor: | sadek [ 17 Sty 2012 16:05 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Podczas próby aktualizacji cen przy lotach Ryanaira wyskakuje mi błąd z poniższym komunikatem : Decapter error ( code -5) occured! Please check login info in configuration -> CAPTCHA or make sure that port 5343 is not blocked. Miał ktoś podobny problem ? Dane z decapthera mam dobre wpisane Co się w ogóle ze stroną decaptcher.com ? gdzie się przenieśli ? | |
| Strona 16 z 44 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |