| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Azuon azuon,15,1093 | Strona 14 z 44 |
| Autor: | koncentrator [ 25 Lis 2011 16:43 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
rw30 napisał(a): ale przeciez w ten sposob oni zniechecaja do siebie mase potencjalnych klientow !!! jakas tam pani wiesia czy pan czesiek wchodza na strone, chca sobie wyszukac bilet, widza cos takiego i co robia ? pewnie opuszczaja strone i tyle, myslac, ze cos sie popsulo Dokładnie wyjąłeś mi to z ust ( z klawiatury ? ). Chciałem właśnie napisać, że wczoraj dzwonił do mnie ojciec, który zazwyczaj lata normalnymi liniami i chciał kupić bilet Ryanair do Rzymu, ale zrezygnował już przy samym wyszukiwaniu kiedy wyskoczyła mu Captcha z jakimiś rozmazanymi literkami, których nawet nie mógł odczytać. Podziękował i kupił bilet na Alitalię. | |
| Autor: | Awerik [ 29 Lis 2011 21:11 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Blackall napisał(a): Oby sobie w kolano nie strzelili i ograniczyli przez to liczbe potencjalnych kupujacych. We wprowadzeniu kapczy dokładnie o to chodzi - o wyeliminowanie potencjalnych grupujących, a konkretnie grupy junk customers. | |
| Autor: | Blackall [ 29 Lis 2011 22:23 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Awerik napisał(a): Blackall napisał(a): Oby sobie w kolano nie strzelili i ograniczyli przez to liczbe potencjalnych kupujacych. We wprowadzeniu kapczy dokładnie o to chodzi - o wyeliminowanie potencjalnych grupujących, a konkretnie grupy junk customers. ale to nie o nas chodzi, bo wlasnie my sobie poradzimy... Wiele osób, które maja mniej do czynienia z komputerem niz my, po prostu oleje i kupi bilet gdzies indziej, bo nie beda [oni] wiedzili, co maja zrobic (niestety wiekszosc obrazków captchy jest w tej chwili malo czytelna). Nawet bodajze na lotnictwie juz sie jeden odezwal, gdzie jego ojciec mial kupic bilet a podziekowal i kupil inna linia, gdzie nie musi wpisywac zadnych pierdol. | |
| Autor: | deesz [ 30 Lis 2011 03:44 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Hej, Mam taki problem: chcę zapłacić za roczną licencję Azuona. Przelałem na konta PayPalowe pieniądze. Jednak podczas płatności Azuon prosi o połączenie z PayPalem karty kredytowej, której nie posiadam. Połączyłem za to konto bankowe (też jest taka opcja) i myślałem, że to wystarczy (w zamian). Jednak okazuje się, że znów Azuon chce żebym połączył PayPala z kartą kredytową. Pytanie: czy da się to obejść, czy jednak aby wykupić Azuona PayPal musi być połączony z kartą kredytową? dzięki za odpowiedź | |
| Autor: | spokorobi [ 02 Gru 2011 08:26 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
A masz juz gotowke na tym koncie paypal ? | |
| Autor: | Awerik [ 02 Gru 2011 09:29 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Blackall napisał(a): Awerik napisał(a): Blackall napisał(a): Oby sobie w kolano nie strzelili i ograniczyli przez to liczbe potencjalnych kupujacych. We wprowadzeniu kapczy dokładnie o to chodzi - o wyeliminowanie potencjalnych grupujących, a konkretnie grupy junk customers. ale to nie o nas chodzi, bo wlasnie my sobie poradzimy... Wiele osób, które maja mniej do czynienia z komputerem niz my, po prostu oleje i kupi bilet gdzies indziej, bo nie beda [oni] wiedzili, co maja zrobic (niestety wiekszosc obrazków captchy jest w tej chwili malo czytelna). Nawet bodajze na lotnictwie juz sie jeden odezwal, gdzie jego ojciec mial kupic bilet a podziekowal i kupil inna linia, gdzie nie musi wpisywac zadnych pierdol. Nie sądzę. Ludzi których nie przerosła ani nie odstraszyła samodzielna odprawa on-line, na pewno nie przerośnie też kapcza. Ryan wie co robi. | |
| Autor: | Abcn [ 04 Gru 2011 10:34 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
email od Azuona o mozliwych rozwiązaniach w spr captchas viewtopic.php?f=18&t=7065&p=42483#p42483 | |
| Autor: | karoll [ 04 Gru 2011 12:29 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Czyli w skrócie Azuon nie pozostawił nas na lodzie Kiedyś słyszałem o tym że uczą Rosjanów/Chinczyków liter łacińskich po to zeby odczytywali captcha i mają jakiś bardzo mały zarobek dziennie. Oby http://www.decaptcher.com nie było jedną z takich stron.. Ciekawe czy 1 konto z www.decaptcher.com może być użyte w wielu Azuonach ? | |
| Autor: | kowalel [ 04 Gru 2011 13:13 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Po aktualizacji mam problem, każda próba wyszukiwania połączenia Ryanairem kończy się zawieszeniem Azuona. Czy ktoś jeszcze ma taki problem? | |
| Autor: | csc [ 04 Gru 2011 13:41 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
mi działa ,,normalnie" | |
| Autor: | lider [ 04 Gru 2011 13:52 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Mi też wiesza się program. Może to wina Win 7?? | |
| Autor: | wawa_marcin [ 04 Gru 2011 14:10 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
lider napisał(a): Mi też wiesza się program. Może to wina Win 7?? Potwierdzam, mi też na Win 7 64 bit się wiesza. Nie pomaga uruchomienie w trybie zgodności i jako administrator... Szukam cały czas rozwiązania... | |
| Autor: | Rafiki23 [ 04 Gru 2011 14:15 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
wawa_marcin napisał(a): lider napisał(a): Mi też wiesza się program. Może to wina Win 7?? Potwierdzam, mi też na Win 7 64 bit się wiesza. Nie pomaga uruchomienie w trybie zgodności i jako administrator... Szukam cały czas rozwiązania... Ten sam problem... :/ | |
| Autor: | csc [ 04 Gru 2011 16:51 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
ja mam windowsa xp sp2 i działa normalnie | |
| Autor: | patrykdo [ 04 Gru 2011 17:33 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
mi również wszystko działa | |
| Autor: | kowalel [ 04 Gru 2011 18:03 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
@patrykdo a jaki masz sys. operacyjny? | |
| Autor: | patrykdo [ 04 Gru 2011 18:10 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
xp home może siódemka nie lubi Azuon-a | |
| Autor: | karoll [ 04 Gru 2011 21:51 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Mi też program wywala błąd - WIN7 64bit | |
| Autor: | wilager [ 04 Gru 2011 23:11 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
karoll napisał(a): Mi też program wywala błąd - WIN7 64bit niestety u mnie to samo... | |
| Autor: | testerek [ 04 Gru 2011 23:17 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Blad zgloszony developerowi, czekamy na rozwiazanie | |
| Strona 14 z 44 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |