Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Azuon
azuon,15,1093
Strona 14 z 44

Autor:  koncentrator [ 25 Lis 2011 16:43 ]
Temat postu:  Re: Azuon

rw30 napisał(a):
ale przeciez w ten sposob oni zniechecaja do siebie mase potencjalnych klientow !!! jakas tam pani wiesia czy pan czesiek wchodza na strone, chca sobie wyszukac bilet, widza cos takiego i co robia ? pewnie opuszczaja strone i tyle, myslac, ze cos sie popsulo :)


Dokładnie wyjąłeś mi to z ust ( z klawiatury ? ). Chciałem właśnie napisać, że wczoraj dzwonił do mnie ojciec, który zazwyczaj lata normalnymi liniami i chciał kupić bilet Ryanair do Rzymu, ale zrezygnował już przy samym wyszukiwaniu kiedy wyskoczyła mu Captcha z jakimiś rozmazanymi literkami, których nawet nie mógł odczytać. Podziękował i kupił bilet na Alitalię.

Autor:  Awerik [ 29 Lis 2011 21:11 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Blackall napisał(a):
Oby sobie w kolano nie strzelili i ograniczyli przez to liczbe potencjalnych kupujacych.

We wprowadzeniu kapczy dokładnie o to chodzi - o wyeliminowanie potencjalnych grupujących, a konkretnie grupy junk customers.

Autor:  Blackall [ 29 Lis 2011 22:23 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Awerik napisał(a):
Blackall napisał(a):
Oby sobie w kolano nie strzelili i ograniczyli przez to liczbe potencjalnych kupujacych.

We wprowadzeniu kapczy dokładnie o to chodzi - o wyeliminowanie potencjalnych grupujących, a konkretnie grupy junk customers.

ale to nie o nas chodzi, bo wlasnie my sobie poradzimy... Wiele osób, które maja mniej do czynienia z komputerem niz my, po prostu oleje i kupi bilet gdzies indziej, bo nie beda [oni] wiedzili, co maja zrobic (niestety wiekszosc obrazków captchy jest w tej chwili malo czytelna). Nawet bodajze na lotnictwie juz sie jeden odezwal, gdzie jego ojciec mial kupic bilet a podziekowal i kupil inna linia, gdzie nie musi wpisywac zadnych pierdol.

Autor:  deesz [ 30 Lis 2011 03:44 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Hej,
Mam taki problem: chcę zapłacić za roczną licencję Azuona. Przelałem na konta PayPalowe pieniądze. Jednak podczas płatności Azuon prosi o połączenie z PayPalem karty kredytowej, której nie posiadam. Połączyłem za to konto bankowe (też jest taka opcja) i myślałem, że to wystarczy (w zamian). Jednak okazuje się, że znów Azuon chce żebym połączył PayPala z kartą kredytową. Pytanie: czy da się to obejść, czy jednak aby wykupić Azuona PayPal musi być połączony z kartą kredytową?
dzięki za odpowiedź

Autor:  spokorobi [ 02 Gru 2011 08:26 ]
Temat postu:  Re: Azuon

A masz juz gotowke na tym koncie paypal ?

Autor:  Awerik [ 02 Gru 2011 09:29 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Blackall napisał(a):
Awerik napisał(a):
Blackall napisał(a):
Oby sobie w kolano nie strzelili i ograniczyli przez to liczbe potencjalnych kupujacych.

We wprowadzeniu kapczy dokładnie o to chodzi - o wyeliminowanie potencjalnych grupujących, a konkretnie grupy junk customers.

ale to nie o nas chodzi, bo wlasnie my sobie poradzimy... Wiele osób, które maja mniej do czynienia z komputerem niz my, po prostu oleje i kupi bilet gdzies indziej, bo nie beda [oni] wiedzili, co maja zrobic (niestety wiekszosc obrazków captchy jest w tej chwili malo czytelna). Nawet bodajze na lotnictwie juz sie jeden odezwal, gdzie jego ojciec mial kupic bilet a podziekowal i kupil inna linia, gdzie nie musi wpisywac zadnych pierdol.

Nie sądzę. Ludzi których nie przerosła ani nie odstraszyła samodzielna odprawa on-line, na pewno nie przerośnie też kapcza. Ryan wie co robi. ;)

Autor:  Abcn [ 04 Gru 2011 10:34 ]
Temat postu:  Re: Azuon

email od Azuona o mozliwych rozwiązaniach w spr captchas
viewtopic.php?f=18&t=7065&p=42483#p42483

Autor:  karoll [ 04 Gru 2011 12:29 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Czyli w skrócie Azuon nie pozostawił nas na lodzie :)
Kiedyś słyszałem o tym że uczą Rosjanów/Chinczyków liter łacińskich po to zeby odczytywali captcha i mają jakiś bardzo mały zarobek dziennie. Oby http://www.decaptcher.com nie było jedną z takich stron..

Ciekawe czy 1 konto z www.decaptcher.com może być użyte w wielu Azuonach ?

Autor:  kowalel [ 04 Gru 2011 13:13 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Po aktualizacji mam problem, każda próba wyszukiwania połączenia Ryanairem kończy się zawieszeniem Azuona. Czy ktoś jeszcze ma taki problem?

Autor:  csc [ 04 Gru 2011 13:41 ]
Temat postu:  Re: Azuon

mi działa ,,normalnie"

Autor:  lider [ 04 Gru 2011 13:52 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Mi też wiesza się program. Może to wina Win 7??

Autor:  wawa_marcin [ 04 Gru 2011 14:10 ]
Temat postu:  Re: Azuon

lider napisał(a):
Mi też wiesza się program. Może to wina Win 7??

Potwierdzam, mi też na Win 7 64 bit się wiesza. Nie pomaga uruchomienie w trybie zgodności i jako administrator... Szukam cały czas rozwiązania...

Autor:  Rafiki23 [ 04 Gru 2011 14:15 ]
Temat postu:  Re: Azuon

wawa_marcin napisał(a):
lider napisał(a):
Mi też wiesza się program. Może to wina Win 7??

Potwierdzam, mi też na Win 7 64 bit się wiesza. Nie pomaga uruchomienie w trybie zgodności i jako administrator... Szukam cały czas rozwiązania...

Ten sam problem... :/

Autor:  csc [ 04 Gru 2011 16:51 ]
Temat postu:  Re: Azuon

ja mam windowsa xp sp2 i działa normalnie

Autor:  patrykdo [ 04 Gru 2011 17:33 ]
Temat postu:  Re: Azuon

mi również wszystko działa

Autor:  kowalel [ 04 Gru 2011 18:03 ]
Temat postu:  Re: Azuon

@patrykdo a jaki masz sys. operacyjny?

Autor:  patrykdo [ 04 Gru 2011 18:10 ]
Temat postu:  Re: Azuon

xp home może siódemka nie lubi Azuon-a

Autor:  karoll [ 04 Gru 2011 21:51 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Mi też program wywala błąd - WIN7 64bit

Autor:  wilager [ 04 Gru 2011 23:11 ]
Temat postu:  Re: Azuon

karoll napisał(a):
Mi też program wywala błąd - WIN7 64bit



niestety u mnie to samo...

Autor:  testerek [ 04 Gru 2011 23:17 ]
Temat postu:  Re: Azuon

Blad zgloszony developerowi, czekamy na rozwiazanie

Strona 14 z 44 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/