| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Azuon azuon,15,1093 | Strona 13 z 44 |
| Autor: | olaaa [ 17 Lis 2011 21:54 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
mam pytanko nie korzystałam jeszcze z azuon, natomiast szukajac połączeń "ręcznie" wyskakuje okienko blokujące sprawdzanie automatyczne... czy da się to w jakiś sposób ominąć?? | |
| Autor: | flighter [ 17 Lis 2011 22:03 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
a ja mam pytanko do Was drodzy forumowicze:P posiadający azuona czy pomoglibyście mi coś znaleźć między 11-26 lutego no około 4-8 dni z Krakowa/Katowic/Łodzi/ Warszawy do Lanzarote, Marrakesh, Larnaca? Będe wdzieczny za jakies info | |
| Autor: | rw30 [ 18 Lis 2011 00:57 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Undefined napisał(a): nom intensywnie zaaplikowali captche. Wcześniej pojawiała się tylko w niektórych przypadkach. Trzeba by teraz jakiś chińczyków zatrudnić żeby te captche wpisywali za grosze :F tez nie wiem, poki c, jestem w rozpaczy i zastanawiam sie jak tu planowac weekendy w 2012 z nieustającą kapcią | |
| Autor: | rw30 [ 18 Lis 2011 00:58 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Robin napisał(a): Witam Na przyszłość należałoby napisać na stronie Auzona lub tej, że Rayanair robi takie brzydkie rzeczy! Wygląda na to, że testowanie możliwości Azuona nie spodobało się Ryanairow i mnie zablokowali, tak że nie mogę wejść na stronę, a Azuon obraził się na loty tej firmy. Czytałem wątek, jest wiele pomysłów ale czy mógłby ktoś napisać co ma teraz zrobić? Przyjrzałem się swojemu IP, jest ustawione automatyczne w panelu sterowania, ale NIE zmienia się przy ponownym uruchomianiu komputera. Mam łącze z routera kolegi. Co mam teraz zrobić, czy zmienić IP czy ustawić Proxy (wolałbym nie). Czy jest szansa, ze Rayn sam zdejmię mi za jakiś czas blokadę? To co na razie próbowałem to zmienić IP przez anonimouns.org jakoś tak, ale taka zmiana IP skutkuje jedynie tym, ze mogę wejść na stronę, ale jak już próbuje dobrać się do lotów, to odpala CAPSH, cokolwiek mu wpisuje to zawsze wywala error co robić? właśnie problem jest taki że wygląda na to że od dzisiaj ryan zaproponował nam kapcię bez względu na IP i ilość wcześniejszych wyszukiwań kij im w okoooooooo!!!!!!!!!!! | |
| Autor: | Cahir [ 18 Lis 2011 01:02 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Nic dziwnego z resztą,pewnie im serwery nie wytrzymywały. | |
| Autor: | Awerik [ 18 Lis 2011 01:11 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Nic dziwnego że blokują, proste wyszukiwanie Azuonem to przecież nierzadko kilkaset tysięcy zapytań do serwera. Dla ludzi ze stałym IP pozostaje chyba tylko proxy... | |
| Autor: | spokorobi [ 18 Lis 2011 09:21 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
No konczy mi sie 3 miesiaczne testowanie azuon, wiec chyba juz za bardzo nie ma sensu kontynuacji | |
| Autor: | jackii [ 18 Lis 2011 09:58 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Mnie właśnie przy którymś z kolei podejściu udało się kilka dni temu zainstalować Azuon. Na razie testuję wersję demo, podaje trochę dziwne ceny Ale ad rem - przecież wyszukiwanie w Azuonie działa, otwiera się tylko okno do wpisania kodu Captcha. Nie rozumiem w czym problem? U mnie lepiej działa Azuon niż strona Ryanair. Ich strona niestety lubi się "wyłożyć" po wpisaniu kodu... spokorobi napisał(a): No konczy mi sie 3 miesiaczne testowanie azuon, wiec chyba juz za bardzo nie ma sensu kontynuacji , a szkoda. Gdzie można taką wersję na poważniejsze testy znaleźć? | |
| Autor: | Pawel_T [ 18 Lis 2011 10:01 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
jackii napisał(a): Mnie właśnie przy którymś z kolei podejściu udało się kilka dni temu zainstalować Azuon. Na razie testuję wersję demo, podaje trochę dziwne ceny Ale ad rem - przecież wyszukiwanie w Azuonie działa, otwiera się tylko okno do wpisania kodu Captcha. Nie rozumiem w czym problem? U mnie lepiej działa Azuon niż strona Ryanair. Ich strona niestety lubi się "wyłożyć" po wpisaniu kodu... spokorobi napisał(a): No konczy mi sie 3 miesiaczne testowanie azuon, wiec chyba juz za bardzo nie ma sensu kontynuacji , a szkoda. Gdzie można taką wersję na poważniejsze testy znaleźć?Chodzi o to, ze jak wrzucisz wyszukiwanie lotow Ryana np. w okresie 2-3 miesiecy to co kilka sekund wyskakuje captcha | |
| Autor: | jackii [ 18 Lis 2011 10:15 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Pawel_T napisał(a): Chodzi o to, ze jak wrzucisz wyszukiwanie lotow Ryana np. w okresie 2-3 miesiecy to co kilka sekund wyskakuje captcha Wiem o tym, już to zauważyłem. Ale spróbuj ten sam okres przeszukać w przeglądarce - również co kilka stron wyskoczy captcha i do tego będziesz miał "przyjemność" kilkukrotnego powtarzania wyszukiwania. | |
| Autor: | spokorobi [ 18 Lis 2011 11:05 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Robin napisał(a): spokorobi napisał(a): No konczy mi sie 3 miesiaczne testowanie azuon, wiec chyba juz za bardzo nie ma sensu kontynuacji spokorobi jeśli ci się kończy, to co być powiedział na odstąpienie mi hasła do pełnej wersji na jedno stanowisko? Bo pracuje na wersji demo, co jest trochę uciążliwe, chętnie zobaczę ten program w pełnej wersji, pozdrawiam i dzięki smialo moge odstapic | |
| Autor: | Pawel_T [ 20 Lis 2011 14:09 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Orientujecie sie czy to Ryan wycofal captcha czy azuon sobie z tym poradzil ? | |
| Autor: | jackii [ 20 Lis 2011 14:34 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Pawel_T napisał(a): Orientujecie sie czy to Ryan wycofal captcha czy azuon sobie z tym poradzil ? Raczej Ryan, na stronie też się przestał pojawiać. | |
| Autor: | koncentrator [ 22 Lis 2011 01:10 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
jackii napisał(a): Pawel_T napisał(a): Orientujecie sie czy to Ryan wycofal captcha czy azuon sobie z tym poradzil ? Raczej Ryan, na stronie też się przestał pojawiać.Niekoniecznie. Mi Captcha wyskakuje cały czas. | |
| Autor: | rw30 [ 22 Lis 2011 01:27 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
koncentrator napisał(a): jackii napisał(a): Pawel_T napisał(a): Orientujecie sie czy to Ryan wycofal captcha czy azuon sobie z tym poradzil ? Raczej Ryan, na stronie też się przestał pojawiać.Niekoniecznie. Mi Captcha wyskakuje cały czas. ogólnie to ostatnio, cytując mojego dziadka, jeden dzień tak a drugi srak, mi też dzisiaj znowu się pojawiła | |
| Autor: | rw30 [ 24 Lis 2011 12:30 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Robin napisał(a): Trzeba się cieszyć z tego captcha Azuona Dzisiaj rano byłem już po 2 kawach, kiedy Rayan wprowadził mnie w konsternacje: ......... wiecie, ja to w sumie rozumiem ze oni probuja wyeliminowac motywy typu azuon wku**ia mnie to niemilosiernie, ale rozumiem to ale przeciez w ten sposob oni zniechecaja do siebie mase potencjalnych klientow !!! jakas tam pani wiesia czy pan czesiek wchodza na strone, chca sobie wyszukac bilet, widza cos takiego i co robia ? pewnie opuszczaja strone i tyle, myslac, ze cos sie popsulo | |
| Autor: | Blackall [ 24 Lis 2011 12:35 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
rw30 napisał(a): Robin napisał(a): Trzeba się cieszyć z tego captcha Azuona Dzisiaj rano byłem już po 2 kawach, kiedy Rayan wprowadził mnie w konsternacje: ......... wiecie, ja to w sumie rozumiem ze oni probuja wyeliminowac motywy typu azuon wku**ia mnie to niemilosiernie, ale rozumiem to ale przeciez w ten sposob oni zniechecaja do siebie mase potencjalnych klientow !!! jakas tam pani wiesia czy pan czesiek wchodza na strone, chca sobie wyszukac bilet, widza cos takiego i co robia ? pewnie opuszczaja strone i tyle, myslac, ze cos sie popsulo nie wiem jak to dziala w ryanie, ale ja jako programista rozwiazalbym to na zasadzie (w skrocie) ilosci wejsc. Jesli dla jakiegos IP notujemy ich sporo, to pokazujemy captche. Jesli wizyt jest tyle co srednia - to nie pokazujemy. Mysle ze tak to moze dzialac | |
| Autor: | rw30 [ 24 Lis 2011 12:39 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Blackall napisał(a): rw30 napisał(a): Robin napisał(a): Trzeba się cieszyć z tego captcha Azuona Dzisiaj rano byłem już po 2 kawach, kiedy Rayan wprowadził mnie w konsternacje: ......... wiecie, ja to w sumie rozumiem ze oni probuja wyeliminowac motywy typu azuon wku**ia mnie to niemilosiernie, ale rozumiem to ale przeciez w ten sposob oni zniechecaja do siebie mase potencjalnych klientow !!! jakas tam pani wiesia czy pan czesiek wchodza na strone, chca sobie wyszukac bilet, widza cos takiego i co robia ? pewnie opuszczaja strone i tyle, myslac, ze cos sie popsulo nie wiem jak to dziala w ryanie, ale ja jako programista rozwiazalbym to na zasadzie (w skrocie) ilosci wejsc. Jesli dla jakiegos IP notujemy ich sporo, to pokazujemy captche. Jesli wizyt jest tyle co srednia - to nie pokazujemy. Mysle ze tak to moze dzialac no i tak przeciez kiedys bylo i imho mialo to sens | |
| Autor: | pehape [ 25 Lis 2011 00:14 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
Blackall napisał(a): nie wiem jak to dziala w ryanie, ale ja jako programista rozwiazalbym to na zasadzie (w skrocie) ilosci wejsc. Jesli dla jakiegos IP notujemy ich sporo, to pokazujemy captche. Jesli wizyt jest tyle co srednia - to nie pokazujemy. Czyli po prostu do tablicy zapis IP, kolejno odczyt w pętli + warunek ? Myślę, że dałoby się to ominąć. | |
| Autor: | Blackall [ 25 Lis 2011 00:19 ] |
| Temat postu: | Re: Azuon |
pehape napisał(a): Blackall napisał(a): nie wiem jak to dziala w ryanie, ale ja jako programista rozwiazalbym to na zasadzie (w skrocie) ilosci wejsc. Jesli dla jakiegos IP notujemy ich sporo, to pokazujemy captche. Jesli wizyt jest tyle co srednia - to nie pokazujemy. Czyli po prostu do tablicy zapis IP, kolejno odczyt w pętli + warunek ? Myślę, że dałoby się to ominąć. no ale jak chcesz ominac sprawdzanie po stronie serwera? W tym przypadku jedynie przez zmiane IP. Inna sprawa, ze chyba jest faktycznie tak jak pisal rw30 i captcha pokazuje sie baaardzo czesto.. Nawet majac zmienne IP, wyczyszczone cookisy i zmieniona sesje i tak dalej sie pojawia.. Oby sobie w kolano nie strzelili i ograniczyli przez to liczbe potencjalnych kupujacych. Wizzair jakis czas temu wprowadzil wyniki miesieczne, przez co duzo latwiej sprawdzic najnizsza cene i wydaje mi sie, ze bylo to swietne rozwiazanie. Sam, nieplanowanie, lece tymi liniami ktorys raz bo bilety byly w sensownych cenach i zachcialo sie zwiedzania.. Moze ja majatku za nie nie dalem, ale inni moze rowniez leca, choc takich planow nie mieli, a za bilety dali wiecej niz pare euro A z ryanem ostatnio coraz ciezej.. | |
| Strona 13 z 44 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |