| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Autostop Stavanger- Odda autostop-stavanger-odda,1421,111726 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | rybka1992 [ 16 Maj 2017 14:04 ] |
| Temat postu: | Autostop Stavanger- Odda |
Cześć! W lipcu planuję tygodniowe wakacje w Norwegii. Proszę o radę bardziej doświadczonych podróżników. Ile czasu ( oczywiście orientacyjnie) muszę liczyć na pokonanie odcinka Stavanger-Odda? | |
| Autor: | mahalnet [ 16 Maj 2017 15:06 ] |
| Temat postu: | Re: Autostop Stavanger- Odda |
My odcinek Oslo Sandenfjord - Odda zrobiliśmy w około 7 godzin (dwoma stopami). Byliśmy we wrześniu i ruch był mały. Zobaczcie czy da się trochę krócić drogę promem. Widoki całkiem inne niż z lądu. | |
| Autor: | stalk3r [ 16 Maj 2017 15:18 ] |
| Temat postu: | Re: Autostop Stavanger- Odda |
Ja po przejechaniu z 80tys km stopem stosuje bezpieczny mnoznik z googlemaps 2x wiecej niz czas podawany przez google. Zazwyczaj jest to ok godziny góra dwóch wiecej na skomplikowanej trasie z kilkoma przesaidkami niz wg. google. Często czas jest podobny do tego z google, jak mam motywacje i szczeście o dobrze logistycznie opracowaną trasę. Nikt ci nie powie dokładnego czasu, bo to zalezy od Twojego doswiadczenia, aparycji, zachowania i determinacji oraz warunkow na drodze. PS. Norwegie wzdłuż i szeż przejechałem i jezdzi sie b. dobrze jak wyglądasz schludnie i jak turysta górski, czyli kolorowe ciuchy, plecak i usmiech. Nawet kartki nie trzeba, za to przydaje sie dobra mapa. Bo często możliwości dojazdu jest sporo, przez przeprawy promowe itd. | |
| Autor: | grzegoiw [ 23 Maj 2017 11:32 ] |
| Temat postu: | Re: Autostop Stavanger- Odda |
Polecam po drodze zrobic kilka przystankow. Na ten trasie jest mnostwo przepieknych miejsc wartych zobaczenia ://www.socialnorge.com/Haugfossen_-_imponujacy_wodospad_z_bogata_historia_w_tle Jezeli zdecydujecie sie bezposredni przejazd, z odrobina szczescia nie powinno Wam zajac wiecej niz 10 h | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |