| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Aplikacja Trip.com aplikacja-trip-com,233,169678 | Strona 4 z 35 |
| Autor: | Szymon2020 [ 09 Lut 2023 19:36 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum |
Ktoś też ma tak że przyszło mu, że rezerwacja anulowana, bo błąd w płatności? (kasę pobrało :/ ) | |
| Autor: | adam1987 [ 09 Lut 2023 20:12 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum |
Już zrobili minimum 3€ za bilet, więc najtańsze loty nie wchodzą. | |
| Autor: | kewatkO [ 09 Lut 2023 20:56 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum |
@adam1987 Wszystko nadal działa bez problemu właśnie Dortmund rezerwowałem za 0.70€ @Szymon2020 Ja tak wczoraj miałem z jednym biletem na 28 zarezerwowanych ,kasa dzisiaj wróciła na konto a kolejna rezerwacja przeszła bez problemu. | |
| Autor: | Szymon2020 [ 09 Lut 2023 21:08 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum |
kewatkO napisał(a): @Szymon2020 Ja tak wczoraj miałem z jednym biletem na 28 zarezerwowanych ,kasa dzisiaj wróciła na konto a kolejna rezerwacja przeszła bez problemu. u mnie tak sie zrobilo z 3 na 4 :/ miales tak z lotem ze pomimo zaplacenia - licznik odliczal czas na platnosc? | |
| Autor: | Uffff [ 09 Lut 2023 21:59 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum |
WMI-KUN wchodzi za 1euro nadal | |
| Autor: | Analsix [ 09 Lut 2023 23:27 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum |
Od godziny 17.00 kupuje loty Ryanaira xD Mam już 30 rezerwacji. Mysle ze spokojnie ufundowali mi wakacje życia i sporo zwiedzania po 3 eur Dzieki za piękna wrzutkę ? Właśnie to jest prawdziwa promocja kiedy gubisz się w rezerwacjach i mylisz swoje imię ? | |
| Autor: | piwili [ 10 Lut 2023 00:42 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum |
@Analsix Wakacje życia dzięki 10 EUR zniżki? Weź się pochwal, bo mnie ciekawość zżera | |
| Autor: | Tomo14 [ 10 Lut 2023 00:57 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum |
15 x RT do Sandefjord | |
| Autor: | krysteq [ 10 Lut 2023 01:15 ] | ||
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum | ||
Dla każdego wakacje życia mogą znaczyć coś innego. Na przykład trasę zaproponowaną dzisiaj przez Lastminuter.pl tutaj Można było z tą zniżką zakupić za około 250-300zl RT (7 różnych lotów). A na tej trasie Lanzarote, Paryż, Faro, Madryt, Mediolan. To dla kogoś jak najbardziej będą wakacje życia
| |||
| Autor: | elwirka [ 10 Lut 2023 07:29 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum |
@krysteq Już się napaliłam, że to wakacyjna trasa za taka niską cenę, a to marzec... | |
| Autor: | Analsix [ 10 Lut 2023 08:28 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum |
Nie rozumiem Ironii No obniżało przez chwile więcej niż 10 EUR Ale lepiej nie pisać bo wiecie - ktoś może donieść i zablokować promo , Dzisiaj rano otrzynalem fakturę i inne doksy, rezerwacja potwierdzona | |
| Autor: | Flyguy [ 10 Lut 2023 08:48 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum |
Analsix napisał(a): Od godziny 17.00 kupuje loty Ryanaira xD Mam już 30 rezerwacji. Mysle ze spokojnie ufundowali mi wakacje życia i sporo zwiedzania po 3 eur Dzieki za piękna wrzutkę ? Właśnie to jest prawdziwa promocja kiedy gubisz się w rezerwacjach i mylisz swoje imię ? Naprawde tak to kalkulujesz? Te 10€ to moze max 10% calosci sumy jakiegokolwiek wyjazdu. Dojazd do lotniska, z lotniska, jedzenie, nocleg etc. Czy rzucilbys sie na 15 wyjazdow widzac, ze dzisiaj obnizaja cene calosci o 10%? Deal zycia | |
| Autor: | Szymon2020 [ 10 Lut 2023 09:08 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum |
Flyguy napisał(a): Naprawde tak to kalkulujesz? Te 10€ to moze max 10% calosci sumy jakiegokolwiek wyjazdu. Dojazd do lotniska, z lotniska, jedzenie, nocleg etc. Czy rzucilbys sie na 15 wyjazdow widzac, ze dzisiaj obnizaja cene calosci o 10%? Deal zycia Nie no, 10 euro to jest na jednym odcinku | |
| Autor: | Misiatek [ 10 Lut 2023 09:11 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum |
Chyba już za stary jestem, bo jeszcze nic nie kupiłem. | |
| Autor: | Analsix [ 10 Lut 2023 09:20 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum |
Z tego co teraz sprawdzałem to już po ptokach. Nie daje takich rabatów. Najmniej obniża cenę lotów do 3 EUR ÓW. | |
| Autor: | miriam [ 10 Lut 2023 09:22 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum |
@Misiatek Nie przejmuj się nie jesteś odosobniony | |
| Autor: | Analsix [ 10 Lut 2023 10:05 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum |
Flyguy napisał(a): Analsix napisał(a): Od godziny 17.00 kupuje loty Ryanaira xD Mam już 30 rezerwacji. Mysle ze spokojnie ufundowali mi wakacje życia i sporo zwiedzania po 3 eur Dzieki za piękna wrzutkę ? Właśnie to jest prawdziwa promocja kiedy gubisz się w rezerwacjach i mylisz swoje imię ? Naprawde tak to kalkulujesz? Te 10€ to moze max 10% calosci sumy jakiegokolwiek wyjazdu. Dojazd do lotniska, z lotniska, jedzenie, nocleg etc. Czy rzucilbys sie na 15 wyjazdow widzac, ze dzisiaj obnizaja cene calosci o 10%? Deal zycia Z takim tokiem myślenia powinienem zostać w ziemiance i ogrzewać się ciepłem siły woli ? Ludzie tutaj spełniają marzenia i latają tanio. Z takim myśleniem nie powinienem kupować Dubaju za 14 PLN bo na miejscu jest drogo Lepiej zapłacić 2k za lot i czuć się inwestorem ? | |
| Autor: | Flyguy [ 10 Lut 2023 10:30 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum |
Nie nakrecaj sie tak. Jak polecisz w C za 300€, zamiast 2500€ RT miedzykontynentalnym lotem to wtedy bedziesz mogl mowic ze naprawde dopadles dobry deal. Spelniaja marzenia bo bilet kosztuje 1€ a nie 10€? ...... | |
| Autor: | marrak [ 10 Lut 2023 10:49 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum |
A wy te wyloty kupujecie bez bagażu? Bo z tego co widzę to na tym trip za bagaż (dodatkowy podręczny i pierwszeństwo wejścia) każą sobie zapłacić 2x więcej niż normalnie w FR. Czy można tak zrobić że w trip kupuje się zam lot z tą zniżką a bagaż dokupuje już w FR za normalną kwotę później? | |
| Autor: | Latambochce [ 10 Lut 2023 10:51 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum |
Teoretycznie dostajesz dostęp do rezerwacji... | |
| Strona 4 z 35 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |