| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Aplikacja Trip.com aplikacja-trip-com,233,169678 | Strona 6 z 35 |
| Autor: | Bajerglowa94 [ 10 Lut 2023 17:52 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum (EDIT: już minimum 3€ ) |
Widzisz @Analsix, tyle tego natrzaskałeś, że aż musieli limit podnieść. Twoja wina (i Tuska) że jest drożej! Panowie wyjadacze - dajcie spokój koledze. Każdy ma takie deale jakie sobie wypracuje | |
| Autor: | okocim23 [ 10 Lut 2023 17:57 ] | ||
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum (EDIT: już minimum 3€ ) | ||
Problemem była płatność za zero lub poniżej, mi nie przechodziła. Na dziecko również miałem znizke jak dla dorosłego dwa dni temu.
| |||
| Autor: | Analsix [ 10 Lut 2023 18:10 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum (EDIT: już minimum 3€ ) |
Bajerglowa94 napisał(a): Widzisz @Analsix, tyle tego natrzaskałeś, że aż musieli limit podnieść. Twoja wina (i Tuska) że jest drożej! Panowie wyjadacze - dajcie spokój koledze. Każdy ma takie deale jakie sobie wypracuje Mysle ze Pana post nic nie wnosi do tematu Ale pozdrawiam Serdecznie | |
| Autor: | Zeus [ 10 Lut 2023 18:14 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum |
travelIsFUN napisał(a): Moze jakis zlot przy okazji tej promki? ![]() ![]() | |
| Autor: | hubski [ 10 Lut 2023 18:20 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum (EDIT: już minimum 3€ ) |
@Zeus popsułeś co poniektórym zabawę | |
| Autor: | Flyguy [ 10 Lut 2023 18:24 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum (EDIT: już minimum 3€ ) |
@Zeus chyba czas posluchac @Bajerglowa94 i zaprzestac Tak na powaznie @Analsix to dla wiekszosci ludzi z tego forum to nie jest zaden deal, wiec nie dziw sie tym reakcja. Byly czasy ze z 200 osob stad latalo przez rok za free gdzie chialo i kiedy chcialo cala siatka pewnych linii, majac jeszcze do tego darmowe noclegi (bo tez byl deal). Wiekszosc rocznie potrafi zostawic kilka tysiecy $ w kieszeni ze wzgledu na doswiadczenie, umiejetnosci i wiedze, wiec rozumiemy Twoja ekscytacje, ale Ty tez musisz zrozumiec jak ktos sie lekko usmiecha czytajac Twoje wywody o ''obkupieniu siebie i calej rodziny'' Nie zniechecaj sie. | |
| Autor: | Analsix [ 10 Lut 2023 18:28 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum (EDIT: już minimum 3€ ) |
Bardzo cieszy mnie ze tyle osób latało tak jak wskazujesz Natomiast nie oznacza to ze innych tez to nie spotkało Czy wiedza, umiejętności ? Niemniej, Ciesze się ze dzieki powyższemu - Dużo osób mogło zaoszczędzić i przekonać się jakie życie potrafi pisać pozytywne scenariusze Pozdrawiam | |
| Autor: | Pabloo [ 10 Lut 2023 18:46 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum (EDIT: już minimum 3€ ) |
Flyguy napisał(a): @Zeus chyba czas posluchac @Bajerglowa94 i zaprzestac Tak na powaznie @Analsix to dla wiekszosci ludzi z tego forum to nie jest zaden deal, wiec nie dziw sie tym reakcja. Byly czasy ze z 200 osob stad latalo przez rok za free gdzie chialo i kiedy chcialo cala siatka pewnych linii, majac jeszcze do tego darmowe noclegi (bo tez byl deal). Wiekszosc rocznie potrafi zostawic kilka tysiecy $ w kieszeni ze wzgledu na doswiadczenie, umiejetnosci i wiedze, wiec rozumiemy Twoja ekscytacje, ale Ty tez musisz zrozumiec jak ktos sie lekko usmiecha czytajac Twoje wywody o ''obkupieniu siebie i calej rodziny'' Nie zniechecaj sie. To po co tu zaglądasz? Przed chwilą mówiłeś, że cena lotu to niewiele w relacji do całości podróży? Gdybyś siedział trochę dłużej na forum, to wiedziałbyś, że te same osoby, dla których aktualnie dobrą ofertą jest C za 1000 zł na inny kontynent, 10 lat temu, będąc młodymi studentami, dzieliło się wiedzą jak oszczędzić 0,5 euro na bilecie z lotniska albo na których lotniskach są kraniki z wodą, żeby oszczędzić 6 zł. Dla dużej części z nas nawet tylko 10 euro to pieniądz, a mając możliwość nie polecieć nigdzie, a polecieć 10 euro taniej dokądś, mamy asumpt do wyboru tej drugiej opcji.. | |
| Autor: | Flyguy [ 10 Lut 2023 18:55 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum (EDIT: już minimum 3€ ) |
Ja rozumiem jesli ktos chce w konkretne miejsce poleciec i dzieki temu dealowi moze urwac 10€ wlasnie na ta podroz. Natomiast jesli ktos pisze ze zakupil 15 lotow w weekendy czerwcowe bo byl deal nie 10€, a 1€, to sam sobie odpowiedz... | |
| Autor: | Analsix [ 10 Lut 2023 19:09 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum (EDIT: już minimum 3€ ) |
Szanowny Panie Wydawało Bilety za O Wiec chyba się nie zrozumieliśmy Ale Pozdrawiam | |
| Autor: | Nvjc [ 10 Lut 2023 19:16 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum (EDIT: już minimum 3€ ) |
Proponuję zakończyć. Każdy kupuje co chce i jara się dealami jakimi chce, więc trochę ta dyskusja bezcelowa. | |
| Autor: | Pabloo [ 10 Lut 2023 21:45 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum (EDIT: już minimum 3€ ) |
Flyguy napisał(a): Ja rozumiem jesli ktos chce w konkretne miejsce poleciec i dzieki temu dealowi moze urwac 10€ wlasnie na ta podroz. Natomiast jesli ktos pisze ze zakupil 15 lotow w weekendy czerwcowe bo byl deal nie 10€, a 1€, to sam sobie odpowiedz... Ale jeśli 15 lotów to 150 euro ~ 715 zł. Uważam że to niemało. Sam nic nie zakupiłem, bo sprawdziłem, że interesujące mnie loty/daty i tak nie mają atrakcyjnych cen. Ale jeśli zniżka 40 euro za wycieczkę (liczę 4 loty tak jak ktoś pokazywał) może być dla kogoś fajnym powodem do wstania z fotela w weekend i zobaczenia czegoś po drugiej stronie kontynentu, to tylko przyklasnąć. Kiedyś na forum było wiele wątków/relacji z wycieczek pt. "Sandefjord/Sztokholm/Mediolan itd. za 38 zł loty z wyżywieniem", gdzie koledzy kupowali bilety w dwie strony za dyszkę, na miejscu poruszali się pieszo/stopem, jedli wałówkę z plecaka, a pieniądze wydawali jedynie na piwo. Dzisiaj te osoby są starsze, bardziej doświadczone i mają często większe wymagania co do komfortu, ale nie ma co zapominać o dawnych czasach i kogoś wyśmiewać. | |
| Autor: | Analsix [ 10 Lut 2023 22:07 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum (EDIT: już minimum 3€ ) |
Bardzo mądrze powiedziane, każdy kiedyś zaczynał od małych kroczków. Nawet po jakims czasie fajnie jest tak sentymentalnie wrócić do małych rzeczy i się po prostu cieszyć. Kocham Polskie morze - szmat czasu tam nie byłem - zawsze tylko jakieś dalekie wojaże - wiec w przypadku lotów KRK-GDN za 4.80 PLN uważam za dobra cenę Mam nadzieje ze takie promocje i akcje zainspirują innych do odkrywania większych Deali. Dlatego to jest istotne żeby się nie naśmiewać a cieszyć. Bo przecież kazda chwila jest magia sama w sobie. Dobrej Nocy Panowie | |
| Autor: | Antia [ 11 Lut 2023 17:27 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum (EDIT: już minimum 3€ ) |
-- 11 Lut 2023 17:27 -- Chyba już padło Od wczoraj znacznie wzrosły ceny. | |
| Autor: | vivere [ 11 Lut 2023 18:14 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum (EDIT: już minimum 3€ ) |
Poszło na peppera to już będzie po zawodach... | |
| Autor: | freddy_gonzalez [ 11 Lut 2023 18:20 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum (EDIT: już minimum 3€ ) |
Godzinę temu jeszcze dało się kupić bilety FR taniej o 10 euro niż na stronie. | |
| Autor: | Antia [ 12 Lut 2023 01:01 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum (EDIT: już minimum 3€ ) |
Do tego Ryanair na niektóre rezerwację nakłada dość śmieszne potwierdzenie tożsamości oraz opłatę ok. 2 zł. | |
| Autor: | ps2slim1 [ 12 Lut 2023 01:12 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum (EDIT: już minimum 3€ ) |
Ja kupiłem WMI-STN-LGW-FNC-LIS-TFS-MAD-BGY-MXP-BUD-WMI za 700 zł za 2 pax, zakładki bezpieczne nawet jak się coś wysypie, także jeszcze idzie coś skleić | |
| Autor: | Antia [ 12 Lut 2023 02:39 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum (EDIT: już minimum 3€ ) |
A ja Maderę za 21 eur | |
| Autor: | Hose [ 12 Lut 2023 08:46 ] |
| Temat postu: | Re: -10€ na loty bez minimum (EDIT: już minimum 3€ ) |
Nie ma co się wyżywać na tej zniżce, raz się leci za 2 złote, raz za 2 tysiące. Ja na przykład nigdy nie byłem w Świnoujściu i pomimo pełnego kalendarza to ten temat mnie zmobilizował żeby zmontować tam 24-godzinówke. | |
| Strona 6 z 35 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |