Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 127 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
Offline
#121 PostWysłany: 07 Lut 2025 23:10 

Rejestracja: 01 Sty 2023
Posty: 197
Nie wiem, kiedy to się zmieniło, ale dziś udało mi się zapłacić normalnie kartą, wydaną w Polsce, za rezerwację krajówki w USA na stronie AA (w apce wywalało błąd na wcześniejszym etapie). Mam e-tixy na mailu i blokadę na karcie. W zeszłym roku nie było to możliwe i trzeba było kombinować.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zakończenie wakacji w Grecji 🌊🇬🇷 Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na wyspie Samos za 2931 PLN 🏖️😎 Zakończenie wakacji w Grecji 🌊🇬🇷 Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na wyspie Samos za 2931 PLN 🏖️😎
Malta z widokiem na morze 🌊 Loty i hotel z basenem na dachu za 879 PLN 😍 Malta z widokiem na morze 🌊 Loty i hotel z basenem na dachu za 879 PLN 😍
Offline
#122 PostWysłany: 26 Mar 2025 16:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 3036
Loty: 554
Kilometry: 1 342 494
Krajów: 47 / 22.0%
niebieski
Dawno nie lecialam AA, ale jakos tak wyszlo, ze mi pasowaly godziny na trasie HNL - LAX, ktore potem zmienilam na KOA - LAX. Od mojego poprzedniego lotu na trasie hawajskiej duza poprawa w komforcie kabiny. Nowe siedzenia i w pierwszym rzedzie ekonomicznej bardzo duzo miejsca. Kiedys na tych miejscach mialo sie sciane miedzy eko i biznes i bylo mniej miejsca. Teraz mozna wsunac nogi pod miejsca biznes z przodu. Bilet kupiony za gotowke i z taryfy przyslugowalo mi miejsce main cabin extra. Najpierw przydzielilo mi losowe miejsce w awaryjnym, ale w czasie checkin moglam zmienic na pierwszy rzad w ekonomicznej, te miejsca byly chyba wczesniej zablokowane.

Ale niestety, AA probowalo mnie zamrozic na tym locie i nie bylo kocykow, mimo nocnego lotu 5h. Para obok mnie, byla dobrze przygotowana z wlasnym kocem. Takze chyba nie bede do nich szybko wracac.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off
marek2011 lubi ten post.
 
      
Offline
#123 PostWysłany: 26 Mar 2025 17:31 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 10211
HON fly4free
Tylko dodam do tego, że te miejsca w pierwszym rzędzie, w rzędzie awaryjnym, lub generalnie w Main Extra można zarezerwować od razu w trakcie lub zaraz po rezerwacji za darmo wybierając też taryfę Basic i mając OW Sapphire / Emerald. W zależności od trasy i pory lotu dla paxów ME jest też nieco lepszy serwis: w szczególności darmowe wybrane alkohole.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#124 PostWysłany: 27 Mar 2025 16:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 3036
Loty: 554
Kilometry: 1 342 494
Krajów: 47 / 22.0%
niebieski
Zgadza sie, kiedys wlasnie okupowalam te miejsca w ramach statusu w BA. Ja zmienilam bilet dosc pozno (z HNL - LAX na KOA-LAX) i zostalo zaledwie pare wolnych miejsc MCE. Drinki przysluguja za darmo, jest nawet wino musujace.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#125 PostWysłany: 08 Mar 2026 15:35 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 26060
Loty: 695
Kilometry: 923 016
Krajów: 86 / 40.2%
American Airlines prezentuje cztery nowe trasy A321XLR do Europy na zimę – oto, gdzie będą latać

Załącznik:
649139893_904118075856859_1309038301716496816_n.jpg
649139893_904118075856859_1309038301716496816_n.jpg [ 68.72 KiB | Obejrzany 298 razy ]


American Airlines, pierwszy przewoźnik w Ameryce Północnej, który będzie obsługiwał Airbusa A321XLR, wprowadzi swoje nowe samoloty dalekiego zasięgu na dodatkowe trasy transatlantyckie tej zimy. Jak ujawnił JonNYC, ekspert ds. lotnictwa w serwisie X, trasy te będą obejmować Amsterdam, Barcelonę, Edynburg i Lizbonę.

https://simpleflying.com/american-airli ... pe-winter/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Online
#126 PostWysłany: 08 Mar 2026 18:23 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5663
srebrny
oj dobrze kojarze ze to nowy waskokadlubowy Airbus ? ciekawe jaki bedzie komfort latania..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#127 PostWysłany: 12 Cze 2026 22:34 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 26060
Loty: 695
Kilometry: 923 016
Krajów: 86 / 40.2%
Linie lotnicze American Airlines (AA) uruchomią dwie nowe trasy z Miami (MIA), dzięki czemu liczba połączeń w ramach sieci obsługującej Meksyk, Karaiby i Amerykę Łacińską osiągnie okrągłą liczbę 100.

14 lipca przewoźnik uruchomi codzienne połączenie z Miami do międzynarodowego lotniska La Chinita (MAR) w Maracaibo w Wenezueli, a 1 listopada — codzienne loty z Miami do międzynarodowego lotniska Cap-Haïtien (CAP) na Haiti. American poinformowało, że te dwie trasy staną się 99. i 100. destynacją w Meksyku, na Karaibach i w Ameryce Łacińskiej — regionie, który linia lotnicza wewnętrznie określa jako MCLA.

https://www.airwaysmag.com/new-post/ame ... aiti-miami
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 127 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group