Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Sarema
sarema,1259,77273
Strona 1 z 1

Autor:  H778 [ 28 Lip 2015 10:57 ]
Temat postu:  Sarema

Był ktoś z forum? Tak realnie - na jak długo warto tam skoczyć? Dzień wystarczy?

Autor:  Anonymous [ 28 Lip 2015 11:04 ]
Temat postu:  Re: Sarema

Był temat na forum. Nawet na rowerach ktoś tam dojechał.

Autor:  Arekkk [ 20 Lip 2020 22:24 ]
Temat postu:  Re: Sarema

Ze swoim samochodem objedziesz całą w 2 dni. Krajobrazy sielskie, ale jendostajne, bardzo podobne do naszych polskich. Faktycznie jest spokojnie, cicho, idealnie na relaks. Nie zaskoczysz się jednak naturą, jeżeli pojeździłeś choć trochę po Polsce.

Autor:  bim-bam [ 15 Wrz 2025 22:23 ]
Temat postu:  Re: Sarema

Trochę po czasie ale będzie info dla innych. Jest spokojnie, bardzo zielono, dużo łąk i lasów. W ciągu jednego dnia połaziłem po Kuressaare, okolicznych łąkach i autobusem pojechałem na farmę wiatraków we wsi Angla. Komunikacja po wyspie jest bezpłatna.
Całej wyspy komunikacją publiczną nie da się objechać w jeden dzień - autobusy za rzadko kursują.

Załącznik:
11.jpg
11.jpg [ 310.31 KiB | Obejrzany 409 razy ]

Załącznik:
22.jpg
22.jpg [ 402.27 KiB | Obejrzany 409 razy ]

Autor:  cart [ 26 Cze 2026 21:37 ]
Temat postu:  Re: Sarema

Dojechałem wypożyczonym samochodem. Promy kursują co około 30 minut. 75% miejsc sprzedawana jest online, reszta na miejscu kto pierwszy ten lepszy. Udało mi się w obie strony kupić online za 21 euro OW (samochód + 2 dorosłych i nastolatek, a dziecko za darmo). Na powrotny trafiłem jeszcze na poprzedni, ale na bramce mnie wpuściło.
Latają też małe samoloty 2x dziennie w tygodniu i 1x w weekend.

Odwiedziłem wiatraki w Angla, Kuressarree i okolice. Zielono i spokojnie. Da się znaleźć tanie i dobre noclegi, np. central hostel.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/