Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
Offline
 Temat postu: MCT - nocowanie
#1 PostWysłany: 19 Lis 2023 14:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 4620
Loty: 523
Kilometry: 841 507
Krajów: 69 / 32.2%
złoty
Przylecieliśmy ok. 1:30 i potrzebowaliśmy kimnąć do rana, kiedy byliśmy umówieni na odbiór samochodu.
Na górnym poziomie jest food court z miękkimi kanapami, gdzie spało wiele osób.
Wyspaliśmy się wygodnie - co ciekawe jak wychodziliśmy ok. 7 to nadal wiele osób nadal spało (nie wiem, o której zatem otwierają knajpę).
Bardzo bezpiecznie, bardzo spokojnie, cicho, optymalna temperatura.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN Wakacje w Tunezji 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 2057 PLN
Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN Szarm el-Szejk na wakacyjny urlop 🌊☀️ Tydzień w 4* hotelu all inclusive za 2909 PLN
Offline
 Temat postu: Re: MCT - nocowanie
#2 PostWysłany: 21 Gru 2023 05:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Gru 2019
Posty: 1265
Loty: 202
Kilometry: 404 130
Krajów: 81 / 37.9%
złoty
Wygodnych miejsc do spania na lotnisku jest wiele. Znajdują się na każdym poziomie.

Na poziomie zero , zaraz po wyjściu przy bankomatach są leżanki i jest w miarę ciemno.
Załącznik:
20231221_015127.jpg
20231221_015127.jpg [ 209.54 KiB | Obejrzany 1026 razy ]


Piętro wyżej w food court (o których pisze @Tomo14) jest bardzo jasno (najwidniej ze wszystkich) i wygląda to tak:
Załącznik:
20231221_054820.jpg
20231221_054820.jpg [ 129.89 KiB | Obejrzany 1026 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: MCT - nocowanie
#3 PostWysłany: 21 Gru 2023 08:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Gru 2019
Posty: 1265
Loty: 202
Kilometry: 404 130
Krajów: 81 / 37.9%
złoty
Miałem poranny lot i najlepsze dla siebie miejsce znalazłem naprzeciw stonowisk odprawy nr B (czerwone sofy). Ciemno i mało ludzi do rana.
Załącznik:
20231221_020833.jpg
20231221_020833.jpg [ 165.87 KiB | Obejrzany 1011 razy ]

Załącznik:
20231221_020702.jpg
20231221_020702.jpg [ 201.98 KiB | Obejrzany 1011 razy ]

Załącznik:
20231221_020708.jpg
20231221_020708.jpg [ 172.89 KiB | Obejrzany 1011 razy ]


Po przejściu kontroli bezpieczeństwa przy każdej bramce są zielone sofy.
Załącznik:
20231221_062859.jpg
20231221_062859.jpg [ 144.67 KiB | Obejrzany 1011 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: MCT - nocowanie
#4 PostWysłany: 21 Gru 2023 08:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 5600
platynowy
Rano, przy schodach do salonika wyglada to mniej wiecej tak
Image

Image
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: MCT - nocowanie
#5 PostWysłany: 21 Sty 2024 20:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Kwi 2014
Posty: 544
niebieski
Będę leciał z BKK do MUC, z przesiadką w MCT. około 14 godzin(w nocy). Chcemy się przespać, zjeść. Myśleliśmy o hotelu na lotnisku, ale może będzie lepsza opcja. Może salonik? zapłacić za salonik. Tylko czy tam jest opcja pokoju?
Ktoś może doradzić jak najkorzystniej i najlepiej zrobić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: MCT - nocowanie
#6 PostWysłany: 22 Sty 2024 00:43 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 12841
Loty: 617
Kilometry: 942 897
Krajów: 60 / 28.0%
W saloniku Primeclass lounge widziałem pokoje "hotelowe". Ale jak to jest z dostępnością i cenami za taki pokój, to niestety nie wiem. Sam salonik to bodajże 25 OMR (pobyt chyba do 3h). Myślę, że najlepiej napisać maila z pytaniem do saloniku.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
wiater uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: MCT - nocowanie
#7 PostWysłany: 30 Sie 2025 18:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Gru 2019
Posty: 1265
Loty: 202
Kilometry: 404 130
Krajów: 81 / 37.9%
złoty
@Kashpir w tym saloniku apartamenty są dla rodzin z dziećmi.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: MCT - nocowanie
#8 PostWysłany: 31 Sie 2025 03:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 5600
platynowy
Sam salonik w MCT na PP jest jednym z najlepszych. Nawet bez osobnego pokoju. w nocy robi sie cicho i spokojnie. Mozna sie kimnac na lezance w ktoryms koncu glownej dlugiej sali albo wlasnie gdzies w mniejszych salkach. Nikt nie wygania po 3h. Bardzo, bardzo przyzwoity przybytek. Jedyny minus alko chyba serwuja do polnocy. Pozniej barman zniknal...
Ale majac az 14h, to ja bym przynajmniej na 2-3h wyskoczyl na miasto. Meczet, opera, wzgorze nad zatoczka, plus kilka innych punktow. Muscat jest super.wqlasnoe na 1 dniowy, kilkugodzinny stop. Korkow raczej nie ma, samochodem wszystko mozna obskoczyc w kilka godzin. Nawet po przespaniu sie w salonce 6h.
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group