| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| [EWR] Newark - Przesiadka newark-przesiadka,762,131917 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | mussten [ 10 Maj 2016 21:40 ] |
| Temat postu: | krótka przesiadka w EWR |
Podczas odbywania lotów krajowych w USA, chodzi konkretnie o lot MIA - EWR - BOS. W tym locie jest przesiadka 41 minut w EWR. Jeżeli bym nie zdążył na ten lot to czy United (linia która wykonuje odcinek MIA-EWR-BOS) to czy mogą mi przebukować bilet na jetblue airways. | |
| Autor: | Szyn3k [ 10 Maj 2016 21:49 ] |
| Temat postu: | krótka przesiadka w EWR |
United ma tyle lotów między Newark i Bostonem, że na pewno przebookują na następny lot swoim samolotem. Dlaczego akurat JetBlue? | |
| Autor: | mussten [ 10 Maj 2016 22:11 ] |
| Temat postu: | Re: krótka przesiadka w EWR |
potrzebny dolot do Bostonu żeby wrócić do Polski. Jeżeli nie zdążę się przesiąść, a United przebukuje mi bilet na swój późniejszy lot to nie zdążę na lot transatlantycki. Alternatywą okazuje się lot jetblue, wtedy jest szansa, żeby zdążyć w BOS. | |
| Autor: | stonka [ 10 Maj 2016 22:30 ] |
| Temat postu: | Re: krótka przesiadka w EWR |
nie ma szans, dostaniesz lot wykonywany przez grupe UA | |
| Autor: | Szyn3k [ 10 Maj 2016 22:34 ] |
| Temat postu: | Re: krótka przesiadka w EWR |
@mussten Tak to nie działa. UA oraz JetBlue nie są ze sobą w żadnym sojuszu. Jest dostępne późniejsze połączenie United, więc na nie zostanie ewentualnie przebookowany bilet. | |
| Autor: | mussten [ 10 Maj 2016 23:03 ] |
| Temat postu: | Re: krótka przesiadka w EWR |
No cóż, może się uda | |
| Autor: | lukasz666 [ 01 Wrz 2017 18:39 ] |
| Temat postu: | Re: krótka przesiadka w EWR |
lot Toronto-Boston - przesiadka na EWR 65 min; ktoś ma doświadczenia z przesiadką na tym lotnisku z lotu z zagranicy na krajowy? godziny 17:00 - 18:00; | |
| Autor: | sko1czek [ 01 Wrz 2017 22:09 ] |
| Temat postu: | Re: krótka przesiadka w EWR |
65 minut - duża szansa, że zdażysz. Bo amerykańskie immigration odprawi cię już w Toronto, co skraca znacznie procedury w EWR. | |
| Autor: | hdr86 [ 09 Sie 2018 17:30 ] |
| Temat postu: | [EWR] Newark - Przesiadka |
Witam, Mam pare pytan odnosnie przesiadki w USA, dodam ze czytalem forum ale nie moglem znalezc wszystkich interesujacyh mnie odpowiedzi, wiec: Znalazlem bilet liniami United z Dublina na Arube z przesiadka w Newark, -lot z dublina ma przesiadke 22h w Newark, czy United przy tak dlugiej przesiadce zagwarantuje mi hotel? (z tego co wyczytalem na forum to przewoznik z europy musialby mi zagwarantowac, lecz z USA juz nie? dobrze zrozumialem?) -Lot powrotny z Aruby natomiast ma bardzo krotka przesiadke rowniez w Newark wynoszaca 1:16min, dodac musze ze odpada immigration, gdyz Aruba ma urzednika u siebie, termin to luty. Czy to wystarczajaco czasu na przesiadke gdy nie musimy sie martwic o rozmowe w USA? czy bagaz zostanie nadany bezposrednio czy musze go odebrac? Wszystko jest na jednym bilecie sprzedawanym przez United. Czy w razie jak nie zdaze na przesiadke bede mial zagwarantowany lot? Z gory dzieki za odpowiedzi. Pozdrawiam | |
| Autor: | Szwagier79 [ 12 Mar 2024 21:15 ] |
| Temat postu: | Re: krótka przesiadka w EWR |
Planuję kupić bilety do Panamy z Berlina. Całość liniami United w dobrej cenie, oczywiście na jednym bilecie będzie, tylko jak patrzę czas przesiadki w pierwszą stronę właśnie w EWR 2h 25min, a na powrocie 2h 5min w Waszyngtonie IAD to jakoś słabo to wygląda. Będziemy chcieli lecieć z rejestrowanymi więc rozumiem ze w obie strony trzeba będzie odebrać bagaż na wlocie do USA i nadać jeszcze raz dodatkowo immigration do zrobienia też w obie strony. To ma być tygodniowy napięty wypad więc jakiekolwiek opóźnienia raczej mocno mi naruszą plan. Czy jest w ogóle sens myśleć o takim połączeniu czy raczej od razu olać. | |
| Autor: | man4business [ 12 Mar 2024 21:18 ] |
| Temat postu: | Re: krótka przesiadka w EWR |
Jest sens myśleć o nienadawaniu bagażu (na locie do USA) i będzie pięknie. | |
| Autor: | QbaqBA [ 15 Mar 2024 15:07 ] |
| Temat postu: | Re: [EWR] Newark - Przesiadka |
Moim zdaniem nawet z nadawanymi powinniście się wyrobić. | |
| Autor: | jaco027 [ 15 Mar 2024 16:22 ] |
| Temat postu: | Re: [EWR] Newark - Przesiadka |
Inny Rabin mowi, ze wcale to nie jest takie oczywiste. Moze roznie byc na immigration, security. IMO przesiadki w USA interconti - okolo 2godz, sa mozliwe ale ryzykowne. Dla 100% pewnosci (na 1 bilecie) lepiej brac 3-4godz, jesli jest taka mozliwosc, albo plan na dalsza podroz jest napiety/niezmienialny. Bagaz moze opoznic calosc 0min albo... 1godz, jak nie wyjdzie na czas, albo bedzie dluga kolejka do nadania. | |
| Autor: | marek2011 [ 15 Mar 2024 18:36 ] |
| Temat postu: | Re: [EWR] Newark - Przesiadka |
Warto sprawdzić, jakie są opcje dolotu do celu w tym samym dniu w razie poślizgu na przesiadce z powodu kolejek itd. Linie amerykańskie zawsze zmienią za free wtedy bilet na następne połączenie, ale jak już nie będzie wolnych miejsc albo opcji, zostaje lot w następny dzień. A wtedy hotel w Newark na własny koszt - linie nie oferują ani nie zawracają za nocleg w takim przypadku. | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |