| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| łapu capu lapu-capu,18,3895 | Strona 56 z 82 |
| Autor: | Zeus [ 06 Sty 2018 13:08 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
jacek96 napisał(a): Do polskiej pizzy najlepsze jest polskie wino I polski keczup i polski sos czosnkowy | |
| Autor: | cccc [ 06 Sty 2018 13:16 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
Polski parmesan i polskie peperoncino. | |
| Autor: | cccc [ 06 Sty 2018 14:50 ] |
| Temat postu: | Re: Ortografia na forum |
Ja tez wolalabym skorzystac z atrakcyjnej ceny, niz czepiac sie drobiazgow. | |
| Autor: | eskie [ 06 Sty 2018 14:53 ] |
| Temat postu: | Re: Ortografia na forum |
Jejku, ależ Wy macie problemy... . . . PS ale ja mam inne i dlatego jestem szczęśliwym człowiekiem | |
| Autor: | cccc [ 06 Sty 2018 14:54 ] |
| Temat postu: | Re: Ortografia na forum |
Widocznie niektorym sie nudzi, albo nie maja nic innego do roboty. | |
| Autor: | cccc [ 06 Sty 2018 14:58 ] |
| Temat postu: | Re: Ortografia na forum |
Anonymous napisał(a): U mnie w mieście jest dzielnica Maroko-Nowiny Czyli tam lepiej sie nie zapuszczac? | |
| Autor: | Anonymous [ 06 Sty 2018 14:58 ] |
| Temat postu: | Re: Ortografia na forum |
eskie napisał(a): Jejku, ależ Wy macie problemy... . . . PS ale ja mam inne i dlatego jestem szczęśliwym człowiekiem Widać jakie Ostrzeżenia: 1 Punkty statusowe: -5 Każdego cieszy co innego | |
| Autor: | cccc [ 07 Sty 2018 04:41 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
dawidchyl napisał(a): Po 2 godzinach jeżdżenia, stop odpadała. Kupiłem sobie CEPy i wszystkie problemy minęło. | |
| Autor: | miriam [ 07 Sty 2018 10:42 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
@cccc Tak,że teraz wiesz, CEP lekiem na całe zło, warto mieć pod ręką i nogą też | |
| Autor: | cccc [ 07 Sty 2018 15:32 ] |
| Temat postu: | Re: Ortografia na forum |
p.wl napisał(a): Niektorzy wrzucaja - nomen omen - kwiatki w stylu 'dill' Dobre sobie, pisza pewnie ze slyszenia. "Deal" po rumunsku oznacza pagorek, wzgorze, a "Dill" po angielsku czy niemiecku to koperek. De facto, dawno nie jadlem ziemniakow z koperkiem. | |
| Autor: | becek [ 07 Sty 2018 15:36 ] |
| Temat postu: | Re: Ortografia na forum |
Deal to brytyjskie miasto tak, że ten | |
| Autor: | cccc [ 07 Sty 2018 15:40 ] |
| Temat postu: | Re: Ortografia na forum |
@becek, nie tylko brytyjskie, sa tez miasta o nazwie Deal w Rumunii i USA. | |
| Autor: | igore [ 08 Sty 2018 21:45 ] | ||
| Temat postu: | Re: łapu capu | ||
Kiedyś już to wrzucałem ale widzę, że na SG wciąż dominuje radosne kopiuj/wklej. Tym razem zaznaczam inny fragment, wspaniałą "grę słów".
| |||
| Autor: | becek [ 09 Sty 2018 22:27 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
maxmax napisał(a): Witam Bardzo Prosze o polecenie jaki region bedzie najciekawszy turystycznie i fajną bazą wypadową do zwiedzenia pobliskich regionów ? Lubimy zwiedzać .. poznawać lulturę innych państw.. Polska jezyk trudna jezyk | |
| Autor: | cccc [ 10 Sty 2018 15:58 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
Cytuj: Lecę Airasia krajówką w Tajlandi. To krótki lot - około półtorej godziny. Widzę że mam tam jakiś posiłek. To jakiś standart bo ekstra go nie zamawiałem. Czy wiecie co to może być i czy ma się na to jakiś wpływ? | |
| Autor: | igore [ 11 Sty 2018 20:27 ] | ||
| Temat postu: | Re: łapu capu | ||
Czytanie SG to ostatnio moja ulubiona rozrywka.
| |||
| Autor: | kamo375 [ 11 Sty 2018 20:59 ] |
| Temat postu: | Re: łapu capu |
Chyba zrobię doktorat z tematyki czystości ulic | |
| Autor: | wtak [ 13 Sty 2018 12:59 ] |
| Temat postu: | Re: [Wizzair] - zmiany w siatce lotów, nowe bazy itd |
A ptaszki ćwierkają nt jakiś zmian z GDN? Wolałbym, by mi zmienione doloty nie pokrzyżowały planów. | |
| Autor: | Kashpir [ 14 Sty 2018 00:06 ] |
| Temat postu: | Re: [Wizzair] - zmiany w siatce lotów, nowe bazy itd |
BZG napisał(a): Z tego co mi ptaszki doniosły to ma być zblazowany kolejny samolot w GDN. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro A jam ciekaw jak wygląda zblazowany samolot | |
| Autor: | BZG [ 14 Sty 2018 00:08 ] |
| Temat postu: | Re: [Wizzair] - zmiany w siatce lotów, nowe bazy itd |
Tak samo jak zbazowany Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro | |
| Strona 56 z 82 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |