Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Boracay jedzenie
boracay-jedzenie,1035,123871
Strona 1 z 1

Autor:  smarzyk [ 01 Lut 2018 17:19 ]
Temat postu:  Boracay jedzenie

Zdaje sobie sprawe, ze to calkiem turystyczna i bardzo popularna wyspa i ze ceny ogolnie raczej europejskie, ale czy moze ktos polecic jakis lokal z obiadem do 150-200P? Totalnie rozwalaja mnie ceny typu 600P za pizze :p mysle o jakiejs spoko knajpce z w miare dobrym jedzeniem, a nie czyms z ulicy. Bardzo duzy rozstrzal, albo jakies szaszlyki za 50-70P albo od razu 500+ za europejska/chinska restauracje. Jakie sa wasze wrazenia?

Autor:  Kian [ 01 Lut 2018 17:45 ]
Temat postu:  Re: Boracay jedzenie

na glownym rynku <nie wiem jak inaczej to okreslic? jest tajska knajpa. baaardzo polecam

Autor:  cccc [ 02 Lut 2018 00:25 ]
Temat postu:  Re: Boracay jedzenie

smarzyk napisał(a):
Zdaje sobie sprawe, ze to calkiem turystyczna i bardzo popularna wyspa i ze ceny ogolnie raczej europejskie, ale czy moze ktos polecic jakis lokal z obiadem do 150-200P?


Budget do P200:

Smoke Resto, tu masz menu:

https://www.tripadvisor.de/LocationPhot ... sayas.html

El Centro Bistro przy White Beach

Lola’s Pizzeria

Pinoy Delight, filipinskie jedzenie

Pozdr. i zycze udanego pobytu.

Autor:  smarzyk [ 10 Lut 2018 08:27 ]
Temat postu:  Re: Boracay jedzenie

-- 10 Lut 2018 07:27 --

Totalnie polecam Smoke Resto!! Nie dosc, ze jedzenie chyba najlepsze jakie jadlem na filipinach to jeszcze w rozsadnych cenach! Duże porcje!

-- 10 Lut 2018 07:27 --

Totalnie polecam Smoke Resto!! Nie dosc, ze jedzenie chyba najlepsze jakie jadlem na filipinach to jeszcze w rozsadnych cenach! Duże porcje!

Autor:  potek7 [ 17 Lut 2026 19:49 ]
Temat postu:  Re: Boracay jedzenie

Polecam lokal: AQUAFRESH Seafood and Chicken Inasal (Beach front, Station 2). Bardzo dobre i świeże owoce morza.
https://www.google.com/maps/place/AQUAFRESH+Seafood+and+Chicken+Inasal+(Beach+front,+Station+2)/@11.9559682,121.9227196,16z/data=!4m6!3m5!1s0x33a53d5d8b6acc59:0xc0a7787c8bef8c7!8m2!3d11.9559676!4d121.927869!16s%2Fg%2F11ts3h375g?entry=ttu&g_ep=EgoyMDI2MDIxMS4wIKXMDSoASAFQAw%3D%3D

Autor:  wiater [ 07 Mar 2026 10:19 ]
Temat postu:  Re: Boracay jedzenie

Mi za bardzo Filipińskie jedzenie nie przypadło du gustu.

Dlatego wybrałem Henann Resort jako nocleg i śniadania(które były bardzo dobre i duży wybór)i lubiłem jeść w Jollibee :mrgreen:

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/