Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Zakopane
zakopane,1375,7142
Strona 2 z 4

Autor:  exfly [ 16 Gru 2012 01:03 ]
Temat postu:  Re: Zakopane

www.noclegi24.malopolska.pl

Autor:  mateusz232 [ 29 Paź 2013 12:14 ]
Temat postu:  Re: Zakopane

Macie jakiś pomysł gdzie można spędzić sylwestra w Zakopanem chodzi o 3 noclegi(chyba dobrze odmieniłem :D)?

Autor:  mkobyszewski [ 06 Sty 2014 18:31 ]
Temat postu:  Re: Zakopane

Witajcie szukam ciekawe i dobrego noclegu dla dwóch osób w terminie 14.02-16.02 w Zakopanem w cenie tak do 500-600 zł za dwie doby...znacie coś naprawdę.godnego uwagi?

Z bookingiem.com.com znalazłem coś takiego : http://www.booking.com/hotel/pl/rezyden ... 950dadc5X6

Autor:  czub [ 07 Sty 2014 11:29 ]
Temat postu:  Re: Zakopane

Oferta, którą znalazłeś wygląda na dobrą.
Od znajomych słyszałem, że dobre są:

http://www.booking.com/hotel/pl/willa-m ... RD61574001 - niestety bez śniadań.

http://www.booking.com/hotel/pl/rezyden ... 6389f225X8 - tańsza opcja

Autor:  wojtek_92 [ 15 Sty 2014 11:28 ]
Temat postu:  Re: Zakopane

Witam,

W wrześniu ubiegłego roku wraz z moją narzeczoną wybraliśmy się do zakopanego. W Internecie miałem namierzony "Hotel" Asterix na Bulwarach Słowackiego. Po przyjściu na miejsce okazała się totalna lipa (inaczej niż na jego opisach). Woda pod prysznicem była zima malutki pokoik itp. ( ps. Jesteśmy z Kaszub i po wielu godzinach jazdy pociągiem marzył się nam prysznic ;) )
Postanowiłem zrezygnować z pobytu tam i poszukać czegoś na "żywca" i tak trafiliśmy na pokoje u Wandy Grzyb (również Bulwary Słowackiego). R E W E L A C J A naprawdę! Polecam każdemu :)

Autor:  DrWinnifred1800 [ 20 Sty 2014 11:40 ]
Temat postu:  Re: Zakopane

A znacie jakieś "schroniska" w Zakopanym?

Autor:  pawi [ 20 Sty 2014 11:57 ]
Temat postu:  Re: Zakopane

DrWinnifred1800 napisał(a):
A znacie jakieś "schroniska" w Zakopanym?


Było PTTK pzy Krupówkach ale chyba od roku lub półtora już nie ma.

Autor:  patrykdo [ 20 Sty 2014 12:19 ]
Temat postu:  Re: Zakopane

Sa dwa schroniska "mlodziezowe":-)

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalk

Autor:  szczota1992 [ 31 Sty 2014 21:38 ]
Temat postu:  Re: Zakopane

No tak, ale tam masòwa, rzadko kiedy małe pokoje. Czasem warto na airbnb poszukać, a skontaktować się bezpośrednio z właścicielem.

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Autor:  monikazak [ 31 Sty 2014 21:55 ]
Temat postu:  Re: Zakopane

Witajcie, oferuję noclegi w Zakopanem na każdą kieszeń (od super luksusowych po zwykłe pokoje z łazienkami), chętnych zapraszam do kontaktu na monikazak@poczta.fm. Termin 14-16.02. sprzedany, pozdrawiam.

Autor:  benx [ 25 Mar 2014 13:52 ]
Temat postu:  Re: Zakopane

My z żoną zawsze szukaliśmy czegoś na miejscu ;) Wiele osób oferuje wolne pokoje ;)

Autor:  AFC [ 23 Kwi 2014 08:04 ]
Temat postu:  Zakopane - pytanie o nocleg

Witam
Wybieram się w ten weekend na kilka dni do Zakopanego.(25-28.04)
Czy ktoś mógłby polecić jakiś rozsądny cenowo nocleg , najlepiej blisko Krupówek na weekend przed-majówkowy?
Z góry dzięki

Autor:  squal10 [ 23 Kwi 2014 08:19 ]
Temat postu:  Re: Odp: Zakopane - pytanie o nocleg

Polecam Klimkowa Chata.
Ja bylem w trakcie pucharu swiata w skokach i placilem 50 zl za osobe za dobe.
Co prawda do Krupowek 10 minut spaceru ale po drodze jest targowisko z oscypkami i goralskimi gadzetami i kolej linowa na Gubalowke.
Wlasciciele wspaniali i kontaktowi.
Pzdr i udanego wyjazdu.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Autor:  bolcia [ 23 Kwi 2014 09:47 ]
Temat postu:  Re: Zakopane - pytanie o nocleg

A ja polecam Alpini Apartamenty- bardzo klimatyczne miejsce, miła właścicielka. Byliśmy tam w tamtym tygodniu.
W pokoju jest lodówka, mikrofalówka i cały aneks kuchenny.
Za pokój dwuosobowy płaciliśmy 120zł/ za dobę.

Autor:  Ami921 [ 25 Kwi 2014 19:08 ]
Temat postu:  Re: Zakopane - pytanie o nocleg

Polecam 'u Drwala', 45zł/os pokoje w góralskim stylu, blisko do Krupówek

Autor:  miro13 [ 26 Kwi 2014 11:42 ]
Temat postu:  Re: Zakopane - pytanie o nocleg

Polecam Willa Regle jest na booking - lepiej zadzwonić i będzie taniej.

Autor:  karakara [ 02 Maj 2014 15:14 ]
Temat postu:  Re: Zakopane

A możn bez obaw jechać w "dłuższy weekend" 15-17 sierpnia czy lepiej probowac coś rezerwować ?
Macie jakieś propozycje noclegów ?
Jak kreują się ceny da radę wyspać się za 40-50zł/os/noc w jakiś nie PRLowskich warunkach i nie 3 km od centrum ?
Wydaje mi się, że ceny w necie są czesto większe (np. airbnb) ponieważ ludzie boją się jezdzic w ciemno.
Bo nad polskie morze zdecydowanie bardziej warto jechać w ciemno ;D

Pytam ponieważ w Zakopanym byłem ostatnio jako dziecko :P

Autor:  mezo23 [ 02 Maj 2014 15:43 ]
Temat postu:  Re: Zakopane

wejdż na www.zol.pl

Autor:  grzewor [ 16 Maj 2014 10:31 ]
Temat postu:  Re: Zakopane - pytanie o nocleg

zawsze tez można zatrzymać sie przy dworcu PKP/ PKS - stoją tam zawsze osoby oferujące noclegi w Zakopcu.
przy dobrym układzie można trafić na cos w świetnej lokalizacji a do tego wynegocjować dobra cenę.
polecam posiadanie przy sobie mapy, gdyż często proponowane sa noclegi dość daleko od centrum - a tak to od razu można sprawdzić lokalizacje.

Autor:  jankowiak [ 11 Sie 2014 12:11 ]
Temat postu:  Zakopane

W kwestii noclegów to polecam zamawiać je przez www.accorhotels.com/hotel-directory/pl/europa/polska/zakopane/hotel-zakopane.htm. Ja tam zawsze zamawiam, a ponadto uwielbiam Zakopane!!! Krupówki i Morskie Oko to moi faworyci, jeśli chodzi o najpiękniejsze i najbardziej klimatyczne miejsca Polski :D

Strona 2 z 4 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/