Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Wypożyczenie samochodu
wypozyczenie-samochodu,779,139862
Strona 1 z 1

Autor:  Donald Tusk [ 16 Mar 2019 19:54 ]
Temat postu:  Wypożyczenie samochodu

Hej!

Czy możecie podzielić się swoim doswiadczeniami z wynajmowania samochodu w Nikaragiu? Skąd warto pożyczyć auto, jakie są to koszty, na co warti zwrócić uwagę? Jak wypożyczenia auta (dla 6 osób) ma się do cen transportu publicznego? Warto, nie warto?

Będziemy wdzięczni za wszystkie podpowiedzi.

D.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/