| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Wypożyczenie samochodu wypozyczenie-samochodu,779,139862 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | Donald Tusk [ 16 Mar 2019 19:54 ] |
| Temat postu: | Wypożyczenie samochodu |
Hej! Czy możecie podzielić się swoim doswiadczeniami z wynajmowania samochodu w Nikaragiu? Skąd warto pożyczyć auto, jakie są to koszty, na co warti zwrócić uwagę? Jak wypożyczenia auta (dla 6 osób) ma się do cen transportu publicznego? Warto, nie warto? Będziemy wdzięczni za wszystkie podpowiedzi. D. | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |