| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Wynajem auta Chicago wynajem-auta-chicago,765,172939 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | tommmik [ 07 Wrz 2023 23:03 ] | |||
| Temat postu: | Wynajem auta Chicago | |||
Hej Wlasnie planuje trip do Chicago 20kwi-08maja. Ceny aut w wypozyczalniach na lotnisku OHare są chore. Wypozyczalem auto pod koniec covidu w miami i bylo o polowe tansze. Aktualnie za 19 dni srednia cena sedana to 5k pln. DO tego autoeurope wogole nie pokazuje samochodów do wypozyczenia w tym okresie. Czy poprostu jest jeszcze zbyt odlegly termin czy ceny tak bardzo poszly do góry?
| ||||
| Autor: | boots [ 07 Wrz 2023 23:19 ] |
| Temat postu: | Re: Wynajem auta Chicago |
Chicago zawsze było sporo droższe od Florydy. Moim zdaniem jeszcze za wcześnie na rezerwację. | |
| Autor: | tommmik [ 07 Wrz 2023 23:21 ] |
| Temat postu: | Re: Wynajem auta Chicago |
Kiedys porownywalem ceny wynajmu w najwiekszych amerykanskich miastach to chicago wychodzilo bardzo korzystnie. Z tym ze to bylo z 4-5lat temu. | |
| Autor: | boots [ 07 Wrz 2023 23:25 ] |
| Temat postu: | Re: Wynajem auta Chicago |
Korzystnie w porównaniu z jakimi? | |
| Autor: | KKL [ 07 Wrz 2023 23:30 ] |
| Temat postu: | Re: Wynajem auta Chicago |
Ale czy 5k to taka zła cena za 19 dni? Mój pierwszy wynajem auta w USA był w 2008 roku, za 20 dni Ford Focus z kodami zniżkowymi w hertz płaciłem 1100usd. Oczywiście dolar był wtedy po 2zl więc koszt ten był super niski w PLN. Ale patrząc po kursie glapinskiego dzisiaj, to byłoby 4750zl. A wtedy rynek był bardzo stabilny, bez covidowych i postcovidowych rozchwian itp. Sprawdziłem przed chwilą avis z moim korpo kodem (który daje mi w USA dobre stawki). Za full size wychodzi mi 838usd w twoim terminie). Poszukaj więc może kodów zniżkowych i próbuj, ale wg mnie 5k to nie jest dramat. I bez dobrej promocji lub korpo zniżki nie zejdziesz dużo niżej. | |
| Autor: | tommmik [ 08 Wrz 2023 00:22 ] |
| Temat postu: | Re: Wynajem auta Chicago |
Korzystnie w porownaniu z NY, i MIAMI. Dwa lata temu w Miami zaplacilem 680$ za 14 dni. | |
| Autor: | tommmik [ 08 Wrz 2023 14:09 ] |
| Temat postu: | Re: Wynajem auta Chicago |
KKL kod znizkowy do uzycia na stronie AVISa bezposrednio? | |
| Autor: | KKL [ 08 Wrz 2023 15:51 ] |
| Temat postu: | Re: Wynajem auta Chicago |
Tak. Ale to nie jest kod publiczny, znaczy widziałem go gdzies na flyertalk ale nie zalecam używać, nie mając uprawnień do niego. Natomiast może są inne kody, co podobnie obniżają cenę i można je użyć bez ryzyka. | |
| Autor: | tommmik [ 17 Wrz 2023 15:01 ] |
| Temat postu: | Re: Wynajem auta Chicago |
Jakby ktos chcial polecic jakas wypozyczalnie w Chicago ORD to bede wdzieczny. Poki co zobilem rezerwacje z budgetem ale ma kiepskie oceny. | |
| Autor: | Dzia11 [ 14 Lut 2026 21:00 ] |
| Temat postu: | Re: Wynajem auta Chicago |
Czy ktos zna jakis sposób, ma jakies tipy- bedziemy w chicago i najpierw mialem wypożyczyć auto na 14 dni całe i kupic long term parking bo sie opłacało ale w sumie moze to byc bez sensu bo chcemy jezdzic autem z 3-4 dni i nie pod rząd w sumie nawet. Jak to zrobic, czy wypożyczalnie na mieście sa drogie? Czy kazde wypożyczenie na dzień spowoduje naliczenie wysokiego depozytu i tak zablokujemy sobie kilka tysięcy zl jak wypożyczymy np 4x dzien? Nie potrzebujemy auta na noc zeby płacić parking, bardziej wyjechać o 8 rano np do detroit i wrócić o 19-20, oddać. Co myślicie? Znacie cos godnego polecenia? | |
| Autor: | boots [ 14 Lut 2026 21:11 ] |
| Temat postu: | Re: Wynajem auta Chicago |
Myślę, że nie wiesz, ile trwa podróż do Detroit. Tak, za każdym wypożyczeniem będzie nowa blokada. | |
| Autor: | Tomasz101 [ 14 Lut 2026 22:56 ] |
| Temat postu: | Re: Wynajem auta Chicago |
Dzia11 napisał(a): Czy ktos zna jakis sposób, ma jakies tipy- bedziemy w chicago i najpierw mialem wypożyczyć auto na 14 dni całe i kupic long term parking bo sie opłacało ale w sumie moze to byc bez sensu bo chcemy jezdzic autem z 3-4 dni i nie pod rząd w sumie nawet. Jak to zrobic, czy wypożyczalnie na mieście sa drogie? Czy kazde wypożyczenie na dzień spowoduje naliczenie wysokiego depozytu i tak zablokujemy sobie kilka tysięcy zl jak wypożyczymy np 4x dzien? Nie potrzebujemy auta na noc zeby płacić parking, bardziej wyjechać o 8 rano np do detroit i wrócić o 19-20, oddać. Co myślicie? Znacie cos godnego polecenia? Zmieńcie plany. To są Stany - sprawdźcie odległości i czasy przejazdów pamiętając że w USA Googlemaps pokazuje milę jak w Europie kilometr.Atrakcje wyjazdowe skomasujcie w kilku dniach pod rząd, żeby spać pojedyńcze noclegi w docelowych miejscach i nie wracać. Problem stanowią odległości, nie kaucje, które są przeważnie po 300-400 dolarów za wypożyczenie. | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |