| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Wutai Shan - ktoś był? wutai-shan-ktos-byl,970,112201 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | jbr [ 26 Maj 2017 20:17 ] |
| Temat postu: | Wutai Shan - ktoś był? |
Witam Właśnie rozgryzamy kolejne punkty naszej wycieczki... Jednym z nich jest Wutai Shan (Taihuai). Czy ktoś z Was tam był i mógłby się podzielić jakimiś radami i informacjami i wrażeniami? Głównie chodzi mi o stronę praktyczną - te parkowe autobusy (jakaś mapka tras?), busy na płaskowyże itp. Będę bardzo wdzięczny! pozdr. JBr. | |
| Autor: | Aso [ 27 Maj 2017 09:02 ] |
| Temat postu: | Re: Wutai Shan - ktoś był? |
Nie odwiedzałem tego miejsca, ale mogę poradzić, że mapy tras autobusów nie są prawdopodobnie nigdzie oficjalnie udostępnione online. Żeby mieć jednak pogląd na to, czego się spodziewać, możesz wpisać w wyszukiwarkę grafik Google np.: 五台山观光车 (oznacza: Wutai Shan - autobusy turystyczne) albo 五台山观光车运行路线图 (oznacza: Wutai Shan - mapa tras autobusów turystycznych) Powinno odnaleźć się kilka opisów podróży do Wutai Shan ze zdjęciami mapy tras. | |
| Autor: | jbr [ 27 Maj 2017 13:57 ] |
| Temat postu: | Re: Wutai Shan - ktoś był? |
Dzięki za pomoc! Faktycznie udaje się coś znaleźć, ale to mnie tylko utwierdza w przekonaniu, że nieazjatycki turysta to w tym miejscu rzadkość i że z ogarnięciem orientacji bez znajomości chińskiego będzie zabawnie... | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |