Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Wutai Shan - ktoś był?
wutai-shan-ktos-byl,970,112201
Strona 1 z 1

Autor:  jbr [ 26 Maj 2017 20:17 ]
Temat postu:  Wutai Shan - ktoś był?

Witam
Właśnie rozgryzamy kolejne punkty naszej wycieczki... Jednym z nich jest Wutai Shan (Taihuai).
Czy ktoś z Was tam był i mógłby się podzielić jakimiś radami i informacjami i wrażeniami? Głównie chodzi mi o stronę praktyczną - te parkowe autobusy (jakaś mapka tras?), busy na płaskowyże itp.
Będę bardzo wdzięczny!
pozdr.
JBr.

Autor:  Aso [ 27 Maj 2017 09:02 ]
Temat postu:  Re: Wutai Shan - ktoś był?

Nie odwiedzałem tego miejsca, ale mogę poradzić, że mapy tras autobusów nie są prawdopodobnie nigdzie oficjalnie udostępnione online. Żeby mieć jednak pogląd na to, czego się spodziewać, możesz wpisać w wyszukiwarkę grafik Google np.:

五台山观光车 (oznacza: Wutai Shan - autobusy turystyczne)
albo
五台山观光车运行路线图 (oznacza: Wutai Shan - mapa tras autobusów turystycznych)

Powinno odnaleźć się kilka opisów podróży do Wutai Shan ze zdjęciami mapy tras.

Autor:  jbr [ 27 Maj 2017 13:57 ]
Temat postu:  Re: Wutai Shan - ktoś był?

Dzięki za pomoc!
Faktycznie udaje się coś znaleźć, ale to mnie tylko utwierdza w przekonaniu, że nieazjatycki turysta to w tym miejscu rzadkość i że z ogarnięciem orientacji bez znajomości chińskiego będzie zabawnie... :-)

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/