| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Wodospad El Jaguar wodospad-el-jaguar,679,185219 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | Darek M. [ 25 Sty 2026 06:45 ] |
| Temat postu: | Wodospad El Jaguar |
Nieco dalej niż wodospady Marinka w Minka, znajduje się ciekawy i dziki wodospad El Jaguar. Szlak prowadzi stąd: ![]() Ja musiałem zapłacić 25.000 COP. Wracając już z kolei nikogo nie było, żeby mnie skierować na górę do „kasy”. Ostrzegam, że szlak jest dosyć stromy, szczególnie końcówka. W jednym miejscu przechodzi się przez rzekę, gdzie na powrocie wpadłem do wody ![]() Z racji dzikości i braku ludzi można tu poczuć naprawdę fajny klimat. Na samym końcu mamy wodospad główny i nieco niżej jeszcze jedną kaskadę. Osobiście mi ten wodospad bardziej podobał się niż Marinka. ![]() ![]() ![]() ![]() Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |