Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Wiza Sri Lanka
wiza-sri-lanka,1117,75599
Strona 1 z 9

Autor:  ATX [ 01 Lip 2015 23:06 ]
Temat postu:  Wiza Sri Lanka

Szybkie pytanie,

jak wiadomo 30 USD on-line na http://www.eta.gov.lk

Wczoraj cały dzień nie działała strona, kupiłem dzisiaj na szybko, pierwsza wiadomosc to ze ma dostac odpowiedz w 24h, spodziewałem się jakiegos pdfa czy cos na mjala jak zwykle takich przypadkach, tymczasem kilka minut pozniej dostalem zwyklego majla :

We are pleased to inform you that your application for ETA has been approved.

ETA Number: 150701VI13166888
Name: MR. XXXXX
Passport Number: XXXXXXXXX
Nationality: POLAND (POL)

Validity of ETA (DD/MM/YYYY): Valid 30 days ONLY. (Use before 28/12/2015)
Entry Type: Double (This is permitted within 30 days from your initial arrival)

Purpose of Travel: Tourist - Sightseeing, holidaying

(You are NOT permitted to use this ETA for any other purpose. Ex: Business or Trade, Studying, NGO activities, Journalism, Meeting with Political Parties etc...)


This ETA allows you to enter into Sri Lanka for the purpose mentioned above. Please produce your passport together with return air ticket and proof of sufficient funds to the Immigration officer at the port of entry to Sri Lanka. If you stay beyond 30 days, please report to the Visa Section of the Department of Immigration & Emigration, Colombo, Sri Lanka.
(Please visit http://www.eta.gov.lk for more information.)


This is a computer generated notice and carries no signature or seal.


Nie dostanę nic więcej ??? pdfa z kodem kreskowym czy cos w tym stylu ?:) Muszę to wydrukować czy mają już w systemie i wystarczy paszport ? Co z tego jest istotne, ten numer trzeba zapisac czy nic ?:) jak potrzebny ten mejl to ewentualnie moze byc to na laptopie w Wordzie ? Z ta kopia biletu powrotnego i kasa na pobyt to sciema czy faktycznie cos sprawdzaja ? Po prostu jak to wyglada po przylocie na Sri Lanke ? :)

Autor:  ms993 [ 02 Lip 2015 01:05 ]
Temat postu:  Re: Wiza Sri Lanka

Ja miałem co prawda darmową wizę na 72h, ale działała tak samo, więc odpowiem.
Żaden inny mail nie przychodzi. Na wszelki wypadek go wydrukuj tego maila, ale jeśli dobrze pamiętam, to sprawdzali sobie po numerze paszportu w systemie. Potem drukowali naklejkę, która była wizą wklejaną do paszportu (taki mały kod kreskowy).
Po prostu idź od razu do okienka kontroli paszportowej i wszystko będzie sprawnie załatwione.
Bilet na powrót mogą chcieć, i to nawet przy wylocie - mnie w Dubaju kazali pokazywać przy odprawie - wydrukuj jakieś potwierdzenie rezerwacji. Kasy raczej sprawdzać nie będą.

Nie polecam za to biura z wizami na lotnisku w Kolombo - pomimo istnienia darmowej wizy tranzytowej (dostępnej online), oni specjalnie pozaklejali informacje o niej i biorą kasę od nieświadomych ludzi. Dlatego też nie idź tam, bo wprowadzenie w błąd i oszukanie jest praktycznie pewne.

Autor:  amphi [ 02 Sty 2016 08:35 ]
Temat postu:  Re: Wiza Sri Lanka

Podnieśli cenę wizy, teraz już $35 online http://www.eta.gov.lk/ i $40 na lotnisku..

Autor:  ruszki [ 13 Sty 2019 22:54 ]
Temat postu:  Pobyt 32 dni - wiza transit + turystyczna da radę?

Chodzi o te nieszczęsne 2 dni- czytam że wiza transit wydawana jest darmowo na dwa dni. Czy mogę ją dostać przed lub po turystycznej na 30 dni, żeby uniknąć płacenia 45 dolarów za przedłużenie wizy? Chodzi o Sri Lankę jeżeli to ma znaczenie.

Autor:  Zeus [ 13 Sty 2019 23:00 ]
Temat postu:  Re: Pobyt 32 dni - wiza transit + turystyczna da radę?

Ale dostaniesz tranzyt jak będziesz gdzieś dalej lecieć.

Autor:  ruszki [ 14 Sty 2019 00:29 ]
Temat postu:  Re: Pobyt 32 dni - wiza transit + turystyczna da radę?

Rozumiem że temu ta wiza służy, ale zastanawiam się czy nie ma sposobu żeby ją uzyskać np po 30 dniowym pobycie - i wtedy lecę, bo wracam ;)
Wiem, to skomplikowane.
Irytują mnie te dwa dni, dlatego myślę co by tu wykombinować..

Autor:  Zeus [ 14 Sty 2019 00:31 ]
Temat postu:  Re: Wiza Sri Lanka

Nie dostaniesz, bo nie przylatujesz i po 2 odlatujesz.
Prędzej załatwić przedłużanie jej w Sri Lance.

Autor:  ruszki [ 14 Sty 2019 13:16 ]
Temat postu:  Re: Wiza Sri Lanka

A załatwienie od razu 90 dniowej? Ktos sie orientuje jakie koszty i cze te same formalności?

Autor:  ruszki [ 14 Sty 2019 18:48 ]
Temat postu:  Re: Wiza Sri Lanka

Ok, to teraz z grubej rury - co grozi za nieprzedłużenie wizy?

Autor:  Zeus [ 14 Sty 2019 19:06 ]
Temat postu:  Re: Wiza Sri Lanka

Google nie boli

https://tuktukrental.com/everything-vis ... sri-lanka/

Autor:  ruszki [ 15 Sty 2019 00:45 ]
Temat postu:  Re: Wiza Sri Lanka

Szukałam, nie znalazłam informacji

edit - ok, przeoczyłam link :D

Autor:  trocha [ 15 Sty 2019 09:23 ]
Temat postu:  Re: Wiza Sri Lanka

? Przecież w tym tekście są jasne informacje zarówno o tym jak przedłużyć jak i o tym co grozi za nieprzedłużenie

Autor:  tunczaj [ 28 Lut 2019 14:23 ]
Temat postu:  Re: Wiza Sri Lanka

Być może już wkrótce polecimy na Sri Lanke bez wizy. W sumie dobra wiadomość dla LOT
http://www.travelvoice.lk/sri-lanka-to- ... rom-april/

Wysłane z mojego HTC U Ultra przy użyciu Tapatalka

Autor:  kumkwat_kwiat [ 28 Lut 2019 17:14 ]
Temat postu:  Re: Wiza Sri Lanka

Czytać ze zrozumieniem:
"for six months from 1 April 2019 to encourage visits during months when arrivals usually slump."

Czyli od 01.04 do 30.09 - najniższe sezony turystyczne.
LOT lata od 03.11.

Autor:  tunczaj [ 28 Lut 2019 17:19 ]
Temat postu:  Re: Wiza Sri Lanka

nie mam problemow z czytaniem ze zrozumieniem, ale dziekuje za troske. nie sprawdzilem ze LOT bedzie latal tylko sezonowo

Autor:  juggler5 [ 28 Mar 2019 14:42 ]
Temat postu:  Re: Wiza Sri Lanka

Ważna informacja, wykupienie wizy online nie zwalnia z wypełnienia papierków po przylocie, przekonaliśmy się, my i sporo osób :) JAK DAJĄ PAPIERY W SAMOLOCIE TO JE WYPEŁNIAĆ!!! :)

Autor:  littleboy1989 [ 28 Mar 2019 15:10 ]
Temat postu:  Re: Wiza Sri Lanka

A to info z wiza od kwietnia jest potwierdzone ?

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Autor:  littleboy1989 [ 12 Kwi 2019 14:08 ]
Temat postu:  Re: Wiza Sri Lanka

Odpowiem sobie sam:
http://srilankaembassy.com.pl/visa-on-a ... rom-1-may/

Od 1 maja do końca października nie trzeba będzie wizy

Autor:  juggler5 [ 26 Kwi 2019 09:52 ]
Temat postu:  Re: Wiza Sri Lanka

Wycofują się z programu wizowego

http://www.dailymirror.lk/breaking_news ... j4XJpexl74

Autor:  littleboy1989 [ 05 Maj 2019 13:07 ]
Temat postu:  Re: Wiza Sri Lanka

Ile trwa przeprocesowanie ETA ? Bo nie moge znalezc takowej informacji na ich stronie

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Strona 1 z 9 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/