Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Temat o ESTA: visa-waiver-program-co-i-jak,766,145377
Gdzie zostawić rzeczy

Warszawa: U fotografa na przeciwko za dyszkę zostawisz nawet wielka walizkę.

Historia wizyt w USA: https://i94.cbp.dhs.gov/I94/#/history-search

Linie lotnicze, które zwracają za bilety, w przypadku nie otrzymania wizy do USA
http://www.fly4free.pl/nie-otrzymales-w ... -za-bilet/

Nie jesteśmy biurem pośrednictwa w wypełnianiu wniosków wizowych!

https://pl.usembassy.gov/pl/vwp-faq-pl/
Odnowienie wygasłej wizy:

https://www.ustraveldocs.com/pl/en/rene ... ew-my-visa

Jak mogę podróżować do USA? O: Każdy podróżny, który ma ważną wizę może nadal z niej korzystać. Osoba posiadająca ważną wizę nie musi ubiegać się o zezwolenie ESTA. Podróżujący z wizą mogą przebywać na terenie USA do 6 miesięcy, zależnie od decyzji oficera imigracyjnego na granicy USA.


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3269 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147 ... 164  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#2861 PostWysłany: 02 Paź 2019 09:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 2247
Loty: 369
Kilometry: 708 029
Krajów: 59 / 27.6%
srebrny
ja już dzisiaj po.
I poszło jakoś bezproblemowo.
Całość zajęła około 40 minut. Ze zdaniem do depozytu rzeczy ( dziwi mnie,że zabrali mi garmina, ale inne zegarki puszczali).

Rozmowa z pracownikiem - przebiegała po polsku, być może z uwagi na moje - dzień dobry w języku polskim.
Wcześniej rozmowy chyba odbywały się tylko w angielskim ( z tego co słyszałem)

- Dzień dobry,
- Dzień dobry
- w jakim celu?
- turystycznym, sylwester w NY,
-jak długo?
- tydzień może dwa,
- zawód
- prawnik

stukanie w klawiature 3-5 sekund
jest pan żonaty?
nie

Dziekuje ma Pan wizę.
no myślę, że to trwało z 1 min.
Ale chyba pracownicy sie spieszyło, bo jak podchodziłęm to zaczela zamykać zaluje, zauwazyla ze zostałem do niej odesłany, wiec pogadala ze mna, ale po mnie już okienko zamknęla.

Zegarek oddałem około 7.40 - 8.14 pobrałem go z powrotem
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
JIK lubi ten post.
 
      
Leć do Ameryki Środkowej i zobacz dwa oceany 😮🌊 Bilety do Panamy za 2394 PLN Leć do Ameryki Środkowej i zobacz dwa oceany 😮🌊 Bilety do Panamy za 2394 PLN
Letnia wycieczka bez brania urlopu 😍 Weekend w Sztokholmie za 420 PLN (loty + ⭐⭐⭐⭐ hotel ze śniadaniami) 🇸🇪 Letnia wycieczka bez brania urlopu 😍 Weekend w Sztokholmie za 420 PLN (loty + ⭐⭐⭐⭐ hotel ze śniadaniami) 🇸🇪
Offline
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#2862 PostWysłany: 03 Paź 2019 20:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 941
Loty: 8
Kilometry: 8 761
Krajów: 4 / 1.9%
niebieski
Wspaniała relacja, żal mi tych, co niedługo już nie będą mieć okazji do takich spotkań
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
lataczuk uważa post za pomocny.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#2863 PostWysłany: 04 Paź 2019 16:59 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3731
Loty: 40
Kilometry: 97 863
Krajów: 11 / 5.1%
srebrny
Koniec!!!!!!


Mod - ciąg dalszy: visa-waiver-program-co-i-jak,766,145377
Tapniete z telefonu
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#2864 PostWysłany: 04 Paź 2019 17:02 

Rejestracja: 21 Lut 2016
Posty: 122
Loty: 170
Kilometry: 445 152
Krajów: 31 / 14.5%
Szkoda taki fajny był wątek

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#2865 PostWysłany: 04 Paź 2019 17:04 

Rejestracja: 05 Mar 2017
Posty: 1586
srebrny
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... #s=BoxOpMT
a tu też info
_________________
Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#2866 PostWysłany: 04 Paź 2019 17:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Wrz 2015
Posty: 1355
Loty: 257
Kilometry: 524 823
Krajów: 28 / 13.1%
srebrny
Już we wszelkich wiadosciach w serwisach jest info.... Koniec wiz.

https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-b ... Id,3260193


Ostatnio edytowany przez tarman, 04 Paź 2019 17:05, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#2867 PostWysłany: 04 Paź 2019 17:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3822
Loty: 627
Kilometry: 1 137 707
Krajów: 111 / 51.9%
platynowy
PS. szukam Bostonu na weekend <400zł ;)

Załączniki:
usa.jpg
usa.jpg [ 34.94 KiB | Obejrzany 1102 razy ]


Ostatnio edytowany przez marcin.krakow, 04 Paź 2019 17:09, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#2868 PostWysłany: 04 Paź 2019 17:07 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 1934
Loty: 688
Kilometry: 1 366 499
Krajów: 64 / 29.9%
niebieski
@marcin.krakow - no >400 to chyba znajdziesz bez problemu :).

Co za szoking nius.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#2869 PostWysłany: 04 Paź 2019 17:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3822
Loty: 627
Kilometry: 1 137 707
Krajów: 111 / 51.9%
platynowy
Emocje ;) Pozmieniali AF/KL mi loty z CUN przez stany, 3 miesiące walczyłem że nie ma opcji, trzeba się będzie upomnieć że jednak jest ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#2870 PostWysłany: 04 Paź 2019 17:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2011
Posty: 566
Loty: 156
Kilometry: 375 442
Krajów: 31 / 14.5%
niebieski
Od dziś jeszcze 3-5 miesięcy zanim naprawdę bez wizy polecimy.

Procedury tyle zajmują.

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#2871 PostWysłany: 04 Paź 2019 17:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2013
Posty: 204
Loty: 106
Kilometry: 304 353
Krajów: 29 / 13.6%
niebieski
https://www.wprost.pl/swiat/10257593/do ... rumpa.html
_________________
Moje relacje:

Zachód USA mocno rozszerzony i skondensowany jednocześnie
Transsybirem do Chin
Indie z podręcznym
Autostopem po Jordanii
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#2872 PostWysłany: 04 Paź 2019 17:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5445
Loty: 155
Kilometry: 317 243
Krajów: 28 / 13.1%
srebrny
No to teraz fotograf który urzędował na przeciwko konsulatu przeżyje odwróconą wersję powiedzonka: "Od zera do milionera" :lol: :lol:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#2873 PostWysłany: 04 Paź 2019 18:04 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4704
Loty: 551
Kilometry: 1 234 871
Krajów: 131 / 61.2%
złoty
spokojnie wątek nie umarł ;)
z irańską wizą na WVP się nie kwalifikuje :( więc nic to nie zmienia
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Raphael lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#2874 PostWysłany: 04 Paź 2019 18:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2011
Posty: 595
Loty: 80
Kilometry: 171 925
Krajów: 17 / 7.9%
niebieski
Zawsze mnie ciekawiło, co dzieje się w przypadku odbicia się na granicy, wiec jeśli komuś się uda, to róbcie dużo zdjęć i czekam na relacje po powrocie 8-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
monroe lubi ten post.
 
      
Offline
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#2875 PostWysłany: 04 Paź 2019 21:47 

Rejestracja: 25 Lut 2011
Posty: 353
niebieski
Pytanie, mam wizę w paszporcie wizę z ukochanego przez Trumpa Iranu. Wiem że z taką pamiątka w paszporcie muszę ubiegać się o wizę.
A co jeśli wymienię paszport na nowy?
W USA będą mieli tego ślad w systemie?

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image

https://www.instagram.com/without_a_guide/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#2876 PostWysłany: 04 Paź 2019 21:48 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 9101
Loty: 205
Kilometry: 300 878
Krajów: 30 / 14.0%
Tak

Wysłane przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#2877 PostWysłany: 04 Paź 2019 21:49 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3731
Loty: 40
Kilometry: 97 863
Krajów: 11 / 5.1%
srebrny
BEDZIESZ MUSIAL UBIEGAC SIE O WIZE W POLSCE I WE WNIOSKU PODAC W JAKICH KRAJACH BYLES. KLAMANIE MOZE SIE ZLE SKONCZYC JESLI DOWIEDZA SIE Z JAKIEGOS ZRODLA ZE BYLES W IRANIE NP. LISTY PASAZEROW SAMOLOTU.

Tapniete z telefonu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#2878 PostWysłany: 04 Paź 2019 23:18 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 1934
Loty: 688
Kilometry: 1 366 499
Krajów: 64 / 29.9%
niebieski
@Soulfly - tak naprawde serio - bardzo watpie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#2879 PostWysłany: 04 Paź 2019 23:34 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 100
Czy zmiana paszportu wystarczy aby skorzystac z dsmowej wizy jak bylo sie w iranie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
 Temat postu: Re: Wiza do USA
#2880 PostWysłany: 04 Paź 2019 23:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2017
Posty: 716
Loty: 27
Kilometry: 45 291
Krajów: 10 / 4.7%
Zbanowany
niebieski
Pozwolę przy takim "gorącym" temacie się spytać... a czy w USA jest obowiązek meldunkowy? Trzeba np w NY podawać gdzieś na piśmie adres zamieszkania? W necie ciężko cokolwiek znaleźć na szybko
_________________
Rowerowe podróże i nie tylko: https://www.facebook.com/rowerowepodrozetuitam
Zapraszam do polubienia (:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3269 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147 ... 164  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group