Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Wiza
wiza,630,171905
Strona 2 z 2

Autor:  Zeus [ 12 Cze 2026 19:22 ]
Temat postu:  Re: Wiza

Libia tymczasowo zawiesiła system umożliwiający wydawanie wiz po przybyciu na lotniska i w punktach granicznych. Środek ten, ogłoszony przez rząd jedności narodowej, ma na celu umożliwienie władzom przegląd procedur wydawania wiz oraz wzmocnienie kontroli wjazdu do kraju.

Wydaje się, że nie ma to wpływu na wizy elektroniczne
Tekst odnosi się konkretnie do wiz wydawanych po przyjeździe „عبر المطارات والمنافذ الجوية”, czyli za pośrednictwem lotnisk i lotniczych punktów wjazdu.

W okólniku nie wspomniano wprost o innych sposobach wjazdu, takich jak granice lądowe czy morskie. Nie podano też listy krajów, których dotyczy ten przepis, co sugeruje, że środek ten dotyczy przede wszystkim mechanizmu wydawania wiz po przyjeździe w przypadku podróży lotniczych, a nie ograniczenia skierowanego przeciwko konkretnym krajom.

https://visasnews.com/en/libya-temporar ... travelers/

Strona 2 z 2 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/