Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Wino z beczki ?
wino-z-beczki,1345,90823
Strona 1 z 1

Autor:  JeannYine [ 19 Mar 2016 19:23 ]
Temat postu:  Wino z beczki ?

Witam, czy ktoś wie gdzie w Hiszpanii (lub Portugalii) Można kupić wino lane z beczki?
Czy macie jakieś adresy, miejsca???
Znam tylko jedno w okolicy Barcelony ale szukam innych, sprawdzonych przez was miejsc....
Prosze o pomoc:)

Autor:  namteH [ 19 Mar 2016 20:50 ]
Temat postu:  Re: Wino z beczki ?

Jeśli chodzi o wino nalewane (nie wiem z czego ale raczej z większych pojemników) to szukaj czegoś co w Hiszpanii się nazywa "bar-bodega" (bodega to skład wina). Normalny bar i dodatkowo wino sprzedają, także inne trunki np anużówke.

Autor:  George23 [ 20 Mar 2016 00:11 ]
Temat postu:  Re: Wino z beczki ?

Z beczki to w Porto. Natomiast z metalowych zbiorników kupowałem w Barcelonie. Trzecia czy czwarta uliczka w prawo idąc Ramblą w stronę portu.

Wysłane z mojego V2 przy użyciu Tapatalka

Autor:  Ethel [ 27 Mar 2016 02:42 ]
Temat postu:  Re: Wino z beczki ?

namteH napisał(a):
Jeśli chodzi o wino nalewane (nie wiem z czego ale raczej z większych pojemników) to szukaj czegoś co w Hiszpanii się nazywa "bar-bodega" (bodega to skład wina). Normalny bar i dodatkowo wino sprzedają, także inne trunki np anużówke.

To nie musi być koniecznie bar. Jest całe mnóstwo zwykłych sklepów z winem (bodega/celler), które sprzedają wino/wermut na litry (najczęściej można zakupić też na miejscu plastikowy kanisterek czy butelkę). Czasami miewają je także sklepy warzywnicze/z produktami lokalnymi, np. niektóre z sieci Casa Amatller.
Wrzuć w googla "vino a granel Barcelona" ;)

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/