| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Wino z beczki ? wino-z-beczki,1345,90823 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | JeannYine [ 19 Mar 2016 19:23 ] |
| Temat postu: | Wino z beczki ? |
Witam, czy ktoś wie gdzie w Hiszpanii (lub Portugalii) Można kupić wino lane z beczki? Czy macie jakieś adresy, miejsca??? Znam tylko jedno w okolicy Barcelony ale szukam innych, sprawdzonych przez was miejsc.... Prosze o pomoc:) | |
| Autor: | namteH [ 19 Mar 2016 20:50 ] |
| Temat postu: | Re: Wino z beczki ? |
Jeśli chodzi o wino nalewane (nie wiem z czego ale raczej z większych pojemników) to szukaj czegoś co w Hiszpanii się nazywa "bar-bodega" (bodega to skład wina). Normalny bar i dodatkowo wino sprzedają, także inne trunki np anużówke. | |
| Autor: | George23 [ 20 Mar 2016 00:11 ] |
| Temat postu: | Re: Wino z beczki ? |
Z beczki to w Porto. Natomiast z metalowych zbiorników kupowałem w Barcelonie. Trzecia czy czwarta uliczka w prawo idąc Ramblą w stronę portu. Wysłane z mojego V2 przy użyciu Tapatalka | |
| Autor: | Ethel [ 27 Mar 2016 02:42 ] |
| Temat postu: | Re: Wino z beczki ? |
namteH napisał(a): Jeśli chodzi o wino nalewane (nie wiem z czego ale raczej z większych pojemników) to szukaj czegoś co w Hiszpanii się nazywa "bar-bodega" (bodega to skład wina). Normalny bar i dodatkowo wino sprzedają, także inne trunki np anużówke. To nie musi być koniecznie bar. Jest całe mnóstwo zwykłych sklepów z winem (bodega/celler), które sprzedają wino/wermut na litry (najczęściej można zakupić też na miejscu plastikowy kanisterek czy butelkę). Czasami miewają je także sklepy warzywnicze/z produktami lokalnymi, np. niektóre z sieci Casa Amatller. Wrzuć w googla "vino a granel Barcelona" | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |