| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Wilpattu , park narodowy wilpattu-park-narodowy,952,66255 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | becek [ 25 Lut 2015 13:45 ] |
| Temat postu: | Wilpattu , park narodowy |
lecę na SL za parę dni i pomyślałem o tym parku, praktycznie nie mogę znaleźć o nim żadnych informacji może ktoś był i coś podpowie? wcześniej miałem w planach Udawale, ale chciałbym zobaczyć koteczka | |
| Autor: | becek [ 26 Lut 2015 11:23 ] |
| Temat postu: | Re: Wilpattu , park narodowy |
nie posiadam, a byleś tam? | |
| Autor: | Koala22 [ 10 Cze 2015 19:54 ] |
| Temat postu: | Re: Wilpattu , park narodowy |
Jeżeli jest o nim niewiele informacji, to może znaczyć, że nie jest tak komercyjny jak np. Yala. Ja miałam go w planach, ale niestety zabrakło mi czasu. I jak, byłeś tam? | |
| Autor: | rw30 [ 03 Lut 2020 18:30 ] |
| Temat postu: | Re: Wilpattu , park narodowy |
Koala22 napisał(a): Jeżeli jest o nim niewiele informacji, to może znaczyć, że nie jest tak komercyjny jak np. Yala. Ja miałam go w planach, ale niestety zabrakło mi czasu. I jak, byłeś tam? @becek podbijam pytanie Koali. Byłeś? Warto? | |
| Autor: | Anna Cyro [ 05 Mar 2020 10:39 ] |
| Temat postu: | Re: Wilpattu , park narodowy |
Byłam w tym ptaki podczas zwiedzania SL jest warte odwiedzenia. Wstęp do niego jest płatny, jeśli zatrzymasz się w hotelu na terenie lub obok parku zapytaj o organizację zwiedzania parku Jeppem. Organizują to w formie Safari, my placiliśmy za 5 godzin 6000 za cały dzień było 12000. Najlepiej jechać z rana wówczas masz dużą możliwość spotkania dużej ilości zwiarząt. Podczas mojego zwiedzania był spory ruch turystów w Jeppach minęłam ich blisko 40-50 samochodów. | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |