Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Wilpattu , park narodowy
wilpattu-park-narodowy,952,66255
Strona 1 z 1

Autor:  becek [ 25 Lut 2015 13:45 ]
Temat postu:  Wilpattu , park narodowy

lecę na SL za parę dni i pomyślałem o tym parku, praktycznie nie mogę znaleźć o nim żadnych informacji
może ktoś był i coś podpowie?
wcześniej miałem w planach Udawale, ale chciałbym zobaczyć koteczka

Autor:  becek [ 26 Lut 2015 11:23 ]
Temat postu:  Re: Wilpattu , park narodowy

nie posiadam, a byleś tam?

Autor:  Koala22 [ 10 Cze 2015 19:54 ]
Temat postu:  Re: Wilpattu , park narodowy

Jeżeli jest o nim niewiele informacji, to może znaczyć, że nie jest tak komercyjny jak np. Yala. Ja miałam go w planach, ale niestety zabrakło mi czasu. I jak, byłeś tam?

Autor:  rw30 [ 03 Lut 2020 18:30 ]
Temat postu:  Re: Wilpattu , park narodowy

Koala22 napisał(a):
Jeżeli jest o nim niewiele informacji, to może znaczyć, że nie jest tak komercyjny jak np. Yala. Ja miałam go w planach, ale niestety zabrakło mi czasu. I jak, byłeś tam?


@becek podbijam pytanie Koali. Byłeś? Warto?

Autor:  Anna Cyro [ 05 Mar 2020 10:39 ]
Temat postu:  Re: Wilpattu , park narodowy

Byłam w tym ptaki podczas zwiedzania SL jest warte odwiedzenia. Wstęp do niego jest płatny, jeśli zatrzymasz się w hotelu na terenie lub obok parku zapytaj o organizację zwiedzania parku Jeppem. Organizują to w formie Safari, my placiliśmy za 5 godzin 6000 za cały dzień było 12000.
Najlepiej jechać z rana wówczas masz dużą możliwość spotkania dużej ilości zwiarząt. Podczas mojego zwiedzania był spory ruch turystów w Jeppach minęłam ich blisko 40-50 samochodów.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/