| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Wiedeń ponownie wieden-ponownie,1404,3955 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | tobe [ 11 Lip 2011 22:05 ] |
| Temat postu: | Wiedeń ponownie |
Szukam czegoś naprawde taniego na 2 noce, najbliższy weekend w Wiedniu, znacie cos sprawdzonego? szukałem czegoś na cs-ie ale wszyscy coffee&drink tylko.... | |
| Autor: | hopecke [ 15 Lip 2011 12:17 ] |
| Temat postu: | Re: Wiedeń ponownie |
Również szukam. Obecnie mam: http://www.noclegwieden.pl http://www.alibihostel.com/pl/preise.htm ...pod namiocik? http://www.wiencamping.at/en/ Jeszcze nie sprawdzone. Może ktoś sprawdzał, lub ma coś lepszego? Może ma ktoś znajomych w Wiedniu co są w stanie parkę przenocować pod koniec sierpnia? priv: oufur@o2.pl | |
| Autor: | Asior [ 15 Lip 2011 14:09 ] |
| Temat postu: | Re: Wiedeń ponownie |
A może hotel Etap - http://www.accorhotels.com/pl/booking/r ... 1726665223, mają dość dobre ceny, likalizacja też niezła | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |