Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Wiedeń ponownie
wieden-ponownie,1404,3955
Strona 1 z 1

Autor:  tobe [ 11 Lip 2011 22:05 ]
Temat postu:  Wiedeń ponownie

Szukam czegoś naprawde taniego na 2 noce, najbliższy weekend w Wiedniu, znacie cos sprawdzonego? szukałem czegoś na cs-ie ale wszyscy coffee&drink tylko....

Autor:  hopecke [ 15 Lip 2011 12:17 ]
Temat postu:  Re: Wiedeń ponownie

Również szukam. Obecnie mam:

http://www.noclegwieden.pl

http://www.alibihostel.com/pl/preise.htm

...pod namiocik?
http://www.wiencamping.at/en/

Jeszcze nie sprawdzone. Może ktoś sprawdzał, lub ma coś lepszego?
Może ma ktoś znajomych w Wiedniu co są w stanie parkę przenocować pod koniec sierpnia?
priv: oufur@o2.pl

Autor:  Asior [ 15 Lip 2011 14:09 ]
Temat postu:  Re: Wiedeń ponownie

A może hotel Etap - http://www.accorhotels.com/pl/booking/r ... 1726665223, mają dość dobre ceny, likalizacja też niezła

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/