| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Wiedeń wieden,1404,2493 | Strona 2 z 2 |
| Autor: | Viktor44 [ 19 Sty 2012 22:48 ] |
| Temat postu: | Re: Wiedeń |
Ja też szukam czegoś taniego we Wiedniu dla 2 osób w pierwszym tygodniu marca 2012. Sale kilkuosobowe w hostelach ze wspólną łazienką do mnie jakoś nie przemawiają. Na razie znalazłem fajną (mam nadzieję...) opcję. Dlaczego fajną? 1. Double bed/Twin room ~34€ (wyhodzi 17€ za osobę!) 2. Git lokalizacja, zaraz przy miejscu gdzie przyjeżdza i skąd odjeżdza polskibus.com 3. Nie wygląda mega tragicznie jak za taką kasę (złe opinie odwiedzających dotyczą głównie hałaśliwej lokalizacji) Za byle jaki hostel w sali wieloosobowej ze wspólnym kiblem trzeba dać 15-30€ od łebka. Tak że moze to byc świetna propozycja dla kogoś kto chce pobyć we 2kę, bardzo, bardzo tanio, nie na zadupiu. Może już ktoś tam był? Hotel Cyrus ** Laxenburgerstraße 14, 10. Favoriten, 1100 Wiedeń http://www.booking.com/hotel/at/hotelbirgcyrus.pl.html | |
| Autor: | Viktor44 [ 20 Sty 2012 00:00 ] |
| Temat postu: | Re: Wiedeń |
Do powyższego: Hostel Hütteldorf Schlossberggasse 8, 13. Hietzing, 1130 Wiedeń http://www.booking.com/hotel/at/hostel- ... rf.pl.html Lokalizacja jest ok, jest kawałek, ale metro jest szybkie i punktualne. Pokój typu Twin - 55€ -_- 27,50€ od łebka to trochę dużo, za 10 m^2 i piętrowe łóżko Łóżko pojedyncze w wieloosobowej sali - 15€ to już dobra cena, zwłaszcza, że hostel ma dobre opinie. Ja jednak szukam czegoś dla 2 osób. Najlepiej przeceniony wyższy standard :] | |
| Autor: | AndziaP84 [ 22 Lip 2012 16:32 ] |
| Temat postu: | Re: Wiedeń |
green7apple napisał(a): dla osób, które nie chcą wydawać wcale pieniędzy na nocleg, polecam parki, np. Stadpark, gdzie sypia sporo turystów. Ja zaliczyłem z koleżanką tam dwie noce i było na prawdę spokojnie. Dodatkowym plusem są krany z wodą pitną w okolicy dlaczego nie spróbować couchsurfing? jadę teraz 2 raz do Wiednia i drugi raz nocleg dzięki CS | |
| Autor: | interlanka [ 06 Lut 2013 19:03 ] |
| Temat postu: | Re: Wiedeń |
Ja korzystalam z hostelu Kolpingsfamilie Wien Meidling - bardzo blisko metra, czysto, warunki jak w hostelu, poprawne. http://www.booking.com/hotel/at/kolpingsfamilie-wien-meidling.pl.html | |
| Autor: | Muton [ 28 Kwi 2013 22:36 ] |
| Temat postu: | Re: Wiedeń |
Może ktoś coś taniego polecić dla dwóch osób | |
| Autor: | feevcio [ 05 Maj 2013 11:20 ] |
| Temat postu: | Re: Wiedeń |
Witajcie, przejrzałem wszystkie posty związane z hotelami w Wiedniu i mam do was pytanie drodzy forumowicze. Wybieram się do Wiednia z narzeczoną w sierpniu, toteż chciałbym zarezerwować hotel w miarę rozsądnej cenie - do 450zł wraz ze śniadaniami za dwie noce, z tego co widzę w hotelu Daniel nie ma już tych tanich noclegów za 15 euro, na booking.com ciężko jest wybrać cokolwiek sensownego, gdyż ceny powalają, a w 8osobowym pokoju w hostelu nie ma za bardzo co spać jak się jedzie na romantyczną podróż:) Toteż podsumowując możecie mi dać jakiś hotel godny uwagi i żeby standard miał na poziomie? Czy w tej cenie raczej nie ma co szukać? | |
| Autor: | Filek [ 05 Maj 2013 14:33 ] |
| Temat postu: | Re: Wiedeń |
Ja byłem w kwietniu w Lenas Donau Hotel, rezerwacja przez booking.com. Ogólnie pokoje nowe, tylko daleko od centrum jeśli nie bierzesz pod uwagi metra. Śniadania na wypasie, bardzo bogaty szwedzki stół. A jakby co to obok mcdonald i billa. | |
| Autor: | mkobyszewski [ 05 Maj 2013 14:51 ] |
| Temat postu: | Re: Wiedeń |
Witam, mieszkam od jakiegos czasu w Wiedniu wiec cos tam moge wam podpowiedziec... Szukajcie tanich ofert wynajecia apartamentow przez kijiji.at przez booking roznie to bywa z tanimi hotelami, nie raz sie przejechalem wybieralem hotele w Wiedniu jakis czas temu... Swoje szukanie zacznijcie od tego adresu; http://www.govienna.net/apartments.php Tu macie apartamenty od 14 euro za osobe (przy zajeciu apartamentu przez 4 osoby) i jest naprawde tanio. Rozne lokalizacje od 5 Bezirku (Rauchfangkehrergasse) po aparamentu w Innenstadt. Polecam bardzo przyjazd pod sam koniec maja na tzw. Sommernachtskonzert w Palacu Schönbrunn, w tym roku jest to bodajze czwartek 28ego maja...Jest to koncert muzyki klasycznej w nocy w ogrodach Palacu Schönbrunn... | |
| Autor: | feevcio [ 05 Maj 2013 17:15 ] |
| Temat postu: | Re: Wiedeń |
Filek fajny hotel, ale mam wrażenie, że lepiej już dopłacić niewiele do hotelu Daniel i mieć jeszcze większy wypas łącznie z lokalizacją (blisko przystanku PolskiegoBusa). Z tego co widzę, jezeli chodzi o Wiedeń, to znaleźć coś konkretnego i bardzo fajnego to poniżej 600zł za dwie noce nie ma co schodzić. Co do apartamentów, które zostały podane przez mkobyszewskiego to fajna sprawa ale przy większej ilości ludzi, lipa jest taka, że nie ma posiłków i nie wiem jak z dodatkami typu ręczniki, żele, szampony itd. Może ktoś jeszcze coś poleci?:) W dobie tanich biletów (PolskiBus, Simple Express) to mozna naprawdę tanio zwiedzić Europę:) | |
| Autor: | Filek [ 05 Maj 2013 20:36 ] |
| Temat postu: | Re: Wiedeń |
Ja byłem na 2 dni i powiem szczerze, że oprócz noclegów reszta dnia na mieście była. Jeśli weźmiesz bilet na komunikację 24 lub 48h to wszędzie dojedziesz, a linia metra bezpośrednio jedzie pod dworzec autobusowy | |
| Autor: | Marco Manno [ 31 Maj 2016 16:49 ] |
| Temat postu: | Re: Wiedeń |
Jakieś namiary na Nocleg w dniach 30-31 lipca ? | |
| Autor: | michzak [ 31 Maj 2016 17:02 ] |
| Temat postu: | Re: Wiedeń |
http://www.booking.com/hotel/at/palais- ... 3B;m_occ=2 Gesendet von meinem SM-A500FU mit Tapatalk | |
| Autor: | Marco Manno [ 01 Cze 2016 08:04 ] |
| Temat postu: | Re: Wiedeń |
Cos tańszego ? | |
| Autor: | michzak [ 01 Cze 2016 08:10 ] |
| Temat postu: | Re: Wiedeń |
http://www.booking.com/hotel/at/the-rit ... map_closed | |
| Autor: | seal [ 01 Cze 2016 08:34 ] |
| Temat postu: | Re: Wiedeń |
@Marco Manno Korzystałem z: http://www.booking.com/hotel/at/jufa-wien.pl.html Dobre warunki, cena przyzwoita. | |
| Autor: | Cerro [ 16 Cze 2016 16:10 ] |
| Temat postu: | Re: Wiedeń |
Byłam ostatnio, spałam tutaj: http://www.booking.com/hotel/at/apartme ... gasse.html i podobało mi się bardzo - wielkie, ładnie urządzone, z cudownym internetem (padałam wieczorem zmęczona i jeszcze mogłam obejrzeć serial :F). Jedyny minus, że trochę ciężko było znaleźć. Okolica na pierwszy rzut oka średnia, ale jeden dzień wystarczył, żeby zweryfikować że to cudowne, ciche i dobrze skomunikowane miejsce. Jak się jedzie we cztery osoby - cena wychodzi imo całkiem przyzwoita. | |
| Autor: | ciacho_majonez [ 01 Cze 2017 18:46 ] |
| Temat postu: | Re: Wiedeń |
Ktoś zaznajomiony z topografią miasta może polecić, który z hoteli jest najlepiej położony z perspektywy zwiedzania? IBIS WIEN MARIAHILF IBIS WIEN MESSE IBIS WIEN HAUPTBAHNHOF IBIS WIEN CITY IBIS WIEN MARIAHILF | |
| Autor: | piekara114 [ 01 Cze 2017 19:09 ] |
| Temat postu: | Re: Wiedeń |
Wybierz hotel blisko stacji metra i w ciągu kilku minut dojedziesz do każdej atrakcji. | |
| Autor: | michzak [ 01 Cze 2017 19:11 ] |
| Temat postu: | Re: Wiedeń |
Ja bym brał albo City, albo Hbf | |
| Autor: | Kashpir [ 14 Lip 2018 00:34 ] | ||
| Temat postu: | Re: Wiedeń | ||
Hotel ibis Wien Mariahilf, Mariahilfer Guertel 22-24 Pobyt na dwie noce w sierpniu, pokój dwuosobowy bez śniadań, z dodatkowo płatną opcją wymeldowania do 17:00 kosztował nas niecało 128 euro. Chcieliśmy hotel blisko Westbahnhof – przyjeżdżaliśmy na tą stację z Salzburga, a potem jechaliśmy z dworca na lotnisko autobusem 1187 (Vienna Airport Lines). No i ten Ibis pasował nam najbardziej. Całkiem łatwo można się dostać do centrum czy pałacu Schoenbrunn korzystając z metra i tramwajów. Pokój – Ibis-style, bardzo wygodne łóżko. Oczywiście biurko pod oknem, krzesła, telewizor. Łazienka kompaktowa, ale czysta i sporo miejsca na kosmetyki. Całość oczywiście nie tworzy hotelu marzeń, ale hej! przecież to Ibis i otrzymaliśmy standard, jakiego się spodziewaliśmy. Jeśli mogę poradzić, to proście o pokoje nie od głównej ulicy. Na uliczce na tyłach hotelu (Wallgasse) jest kilka knajpek. Śniadania najłatwiej ogarnąć na dworcu Westbahnhof. Jedyny minus – chociaż mieliśmy wykupione późne wymeldowanie i w dniu wyjazdu rano prosiliśmy o sprawdzenie czy mają to w systemie. Nie mieli, więc musieli ponownie aktywować karty, żebyśmy mogli wejść po zwykłej godzinie wymeldowania.
| |||
| Strona 2 z 2 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |