| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Transport - luty 2018 transport-luty-2018,816,125088 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | desert_eag [ 25 Lut 2018 09:17 ] |
| Temat postu: | Transport - luty 2018 |
Poniżej ceny, jakie zapłaciliśmy za transport (one way za osobę) : Gwatemala lotnisko - Antigua Taxi 7$ (z napiwkami, 4 os) Antigua - San Pedro - 70Q (shuttle?) San Pedro - San Marcos - 10Q (łódź) San Pedro - Panajachel - 25Q (łódź) Panajachel - Coban - 75,5Q (chickenbusy: Panajachel - Sololá - 3Q; Sololá - Los Encuentros - 2,5Q; Los Encuentros - Chichicastenango - 5Q; Chichicastenango - Santa Cruz del Quiche - 5Q; Santa Cruz del Quiche - Uspantan - 30Q; Uspantan - Coban - 30Q Coban - Lanquin - 20Q (chickenbus) Lanquin - Flores - 100Q (shuttle) Flores - Tikal - 25Q (shuttle) Tikal - Belize City - 110Q (shuttle, BIG bus) Nie mówię, że nie da się taniej ale część cen po negocjacjach. Dużo zabawy z nimi jest. Różne rodzaje pojazdów. Powodzenia! | |
| Autor: | becek [ 28 Lut 2018 11:27 ] | ||
| Temat postu: | Re: Transport - luty 2018 | ||
tabelka; luty '18
| |||
| Autor: | dajkamienia [ 03 Mar 2018 18:12 ] |
| Temat postu: | Re: Transport - luty 2018 |
@desert_eag Mam pytanie o trasę Coban - Lanquin. Czy do Lanquin wybrałeś się po to, żeby zahaczyć o Semuc Champey? Jeśli tak, to jak przedstawia się sprawa z dostępnością/cenami? I rozumiem, że przejazd za 7 USD z lotniska do Antigui za całą ekipę? | |
| Autor: | desert_eag [ 04 Mar 2018 09:10 ] |
| Temat postu: | Re: Transport - luty 2018 |
7USD/os. Tak. Byliśmy w Lanquin a potem do Semuc. Naganiacze znajdą Cię w Lanquin. Jechaliśmy colectivo z Coban i już na kilka kilometrów przed Lanquin dziarsko ruszył za nami jakiś oferent. Najlepsze jest to, że cena OW do Semuc (25Q) jest raczej nie do ruszenia. Ale warto. Do wodnej groty w Semuc też koniecznie wejdźcie. | |
| Autor: | juggler5 [ 02 Sie 2021 10:19 ] |
| Temat postu: | Re: Transport - luty 2018 |
@becek masz gdzieś nazwę tej firmy z tego rozkładu? | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |