| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Tbilisi tbilisi,1001,3019 | Strona 5 z 5 |
| Autor: | dolphi11 [ 22 Paź 2022 17:34 ] |
| Temat postu: | Re: Tbilisi |
sebaa napisał(a): Mam pytanie o karty pokładowe wizz, dokonałem odprawy i cały czas mam info ze to nie jest karta pokładową wiec nie man jak jej wydrukować.probowalem już nie tylko z aplikacji mobilnej ale też ptlrzez stronę i nic. Ktoś miał może ten problem? Disaj v telefonu ukazal jen pdf a to vszytko, ne ma potreba drukovat. Akorat cekalem dlugo na bagazu/brane na vydrugovanie offialneho billetu. Mielam tylko bagaz rejestrowy. Byly otworzene 4 brany ale velmi powoli. | |
| Autor: | wtak [ 23 Paź 2022 12:57 ] |
| Temat postu: | Re: Tbilisi |
Dodam, że check in w TBS bardzo wolno pracuje ? . Wymaga vzasu. | |
| Autor: | 1955845624 [ 28 Lut 2024 17:45 ] |
| Temat postu: | Re: Tbilisi |
Ile teraz mniej więcej może kosztować taxi z TBS do centrum? Transfer zamawiany przez Aegeana (co by mile wpadły) wychodzi 23EUR i zastanawiam się czy to dużo czy mało (oczywiście konieczna płatność kartą, nie chcę bawić się w jakieś bankomaty, wymiany, itp.), jak to na aktualny stan wygląda? | |
| Autor: | ghostwriter [ 28 Lut 2024 19:39 ] |
| Temat postu: | Re: Tbilisi |
@1955845624 , za taxi z lotniska Kutaisi do centrum Tbilisi zapłaciłem 160 zł. To mniej więcej może sugerować czy 100 zł to dużo za mniej niż 20 km. Taxi w Tbilisi można zamawiać z apki. Sprawdziłem w apce i cena za przejazd z lotniska do Rustaveli Metro to 35 zł. | |
| Autor: | xkr [ 28 Lut 2024 21:39 ] |
| Temat postu: | Re: Tbilisi |
1955845624 napisał(a): Ile teraz mniej więcej może kosztować taxi z TBS do centrum? We wrześniu 2023 Bolt z okolic stacji metra Rustaveli na lotnisko kosztował w przeliczeniu ok. 9 EUR. | |
| Autor: | Kashpir [ 21 Kwi 2026 10:01 ] |
| Temat postu: | Re: Tbilisi |
Pytanie o nocny transfer na lotnisko. Mam wylot 5:25 rano. Spytałem w jednym z hoteli, które mam na liście - nie organizuje, pisze żeby zamawiać Yandexa. Drugi organizuje za 25 EUR, co wydaje się dość drogą opcją. Booking.com taxi wyrzuca cenę 20,69 EUR. Pytanie czy nocne stawki samodzielnie rezerwowanej taksówki będą dużo niższe? I czy nie ma problemu ze znalezieniem kierowcy, co ostatnio notorycznie zdarza mi się w Warszawie gdy próbuję dotrzeć na Okęcie na bardzo wczesny wylot? | |
| Autor: | Zeus [ 21 Kwi 2026 10:14 ] |
| Temat postu: | Re: Tbilisi |
To są godziny szczytu w TBS, kiedy cała Europa, więć nie powinno być problemu z yandexem. | |
| Autor: | igore [ 21 Kwi 2026 10:18 ] |
| Temat postu: | Re: Tbilisi |
Możesz zawsze zasymulować zamawianie w Bolcie i sprawdzić ile sobie liczą. To Gruzja, więc z taksówkami nie powinno być problemu. Obstawiam, że za max, połowę z wspomnianych 25 EUR uda się pojechać. | |
| Autor: | heide_berg [ 21 Kwi 2026 10:20 ] |
| Temat postu: | Re: Tbilisi |
@Kashpir Tbilisi nie śpi całą noc jest ruch na ulicach; drugie chyba w apce jest możliwość zamówienia taksówki na określony czas z wyprzedzeniem czy to w YandexGo czy w Bolt; | |
| Autor: | Kashpir [ 21 Kwi 2026 10:26 ] |
| Temat postu: | Re: Tbilisi |
@igore tak, wiem o symulacji, natomiast moje warszawskie nocne doświadczenia z boltem mówią mi, że jest ekstremalnie ciężko pojechać na lotnisko za tyle, co mi na początku pokazuje Generalnie dzięki za błyskawiczne podpowiedzi. | |
| Autor: | igore [ 21 Kwi 2026 10:29 ] |
| Temat postu: | Re: Tbilisi |
Różnica jest taka, że w Gruzji pewnie co czwarty kierowca jest taksówkarzem | |
| Autor: | suszek [ 21 Kwi 2026 15:52 ] |
| Temat postu: | Re: Tbilisi |
bolt zamówiony z wyprzedzeniem na 2 czy 3 rano - złapał bez problemu w dzielnicy na 2 końcu miasta. Jak wspominał kolega, tam kierowców jest od fixa. | |
| Autor: | Kashpir [ 26 Maj 2026 09:45 ] |
| Temat postu: | Re: Tbilisi |
Ostatecznie pojechaliśmy na lotnisko Boltem zamówionym z wyprzedzeniem za 29,90 GEL (czyli niecałe 10 EUR). Jechaliśmy z tego miejsca https://maps.app.goo.gl/cebPMrjAVG3FiWj46 Gdybyśmy chcieli po prostu zamawiać w nocy, to pokazywało ok. 24-25 GEL. | |
| Strona 5 z 5 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |