Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Szkocja
szkocja,1228,14534
Strona 5 z 5

Autor:  prezes [ 12 Maj 2026 10:08 ]
Temat postu:  Re: Szkocja

Powiedzcie jak to jest z tymi meszkami latem? Jest to naprawdę hardcorowe, czy raczej tylko wkur...ące? Myślę o objazdówce (Glasgow, Skye, Inverness, Aberdeen) pod koniec sierpnia z 4 letnim dzieckiem. Bez noclegów na dziko, samochodem.

Strona 5 z 5 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/