| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Szkocja szkocja,1228,14534 | Strona 5 z 5 |
| Autor: | prezes [ 12 Maj 2026 10:08 ] |
| Temat postu: | Re: Szkocja |
Powiedzcie jak to jest z tymi meszkami latem? Jest to naprawdę hardcorowe, czy raczej tylko wkur...ące? Myślę o objazdówce (Glasgow, Skye, Inverness, Aberdeen) pod koniec sierpnia z 4 letnim dzieckiem. Bez noclegów na dziko, samochodem. | |
| Strona 5 z 5 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |