Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Szczecin parkowanie
szczecin-parkowanie,1420,131007
Strona 1 z 1

Autor:  Mostra [ 16 Lip 2018 22:07 ]
Temat postu:  Szczecin parkowanie

Cześć, wiecie czy można gdzieś zaparkować bezpłatnie w pobliżu głównego dworca w szczecinie za darmo przez kilka dni?

Autor:  07_Zgłoś.Się [ 16 Paź 2018 19:58 ]
Temat postu:  Re: Szczecin Dworzec parking

@Mostra
Przed modernizacją dworca zawsze parkowałem tutaj https://www.google.pl/maps/@53.4176084, ... 312!8i6656. Nie wiem jak to wygląda teraz.
Tuż za płatną strefą parkowania, auto bez uszkodzeń. Cała ulica Kolumba od kładki nad torami była wyłączona z płatnej strefy, musisz podejrzeć czy to nie uległo zmianie.

Autor:  cypel [ 27 Mar 2019 14:12 ]
Temat postu:  Re: Szczecin Dworzec parking

halo halo szczecinianie i nie tylko, możecie polecić jakiś parking na weekend (przyjazd w piątek rano, wyjazd w niedzielę w nocy) w okolicy dworca PKP/PKS.
Wolałbym jakiś darmowy, od biedy płatny.

Autor:  HandSome [ 27 Mar 2019 14:31 ]
Temat postu:  Re: Szczecin Dworzec parking

-- 27 Mar 2019 15:29 --

Halo , halo...tutaj Szczecin :lol: Jak wybierasz się z dworca PKP to w odległości 50m w kierunku przystanku FlixBusa lub Follow Me stworzono celowo parking dla podróżujących jak Ty ale oczywiście...płatny :mrgreen: Możesz postawić samochodzik przy samym dworcu ale także...płatny jako , że to teren podlegający opłatom. Ogólnie miejsca sporo znajdziesz wokół tych terenów ale wszędzie płatne.Dalsze uliczki w kierunku ul Dworcowej bezpłatne ale tam bym nie ryzykował pozostawiać samotnie samochodziku bo jak wrócisz może okazac się , że samochodzik się gdzieś zapodział :mrgreen: But..Your choice :P

-- 27 Mar 2019 15:31 --

aaaaa...nie spojrzałem , ze to weekend. Tak więc spokojnie pozostaw naprzeciwko wejścia na dworzec PKP. Opłac do godz 17.00 postój i zostawiasz do poniedziałku do 8.00 bezpłatnie :P

Autor:  cypel [ 27 Mar 2019 14:44 ]
Temat postu:  Re: Szczecin Dworzec parking

Dzięki @HandSome
jako były szczecinianin dobrze znam okolice dworcowej, narutowicza bo często z kapcia chodziłem z dworca na Turzyn, ech kiedy to było ;)
serio dworcowa taka nie fajna, tam zawsze było ok, no może poza okolicą tej budy z piwkiem gdzie żulki się zbierały, o tu była ta meta https://goo.gl/maps/6Evb74qtbb42 :mrgreen:
ten płatny koło follow me, czyli to ten na kolumba, który podlinkował @07_Zgłoś.Się ? czy tam już na dziko nie da rady zaparkować?
tak se patrzę na Waszą stronę SPP i jest mega stara, aktualizacja 2012, czy ona się pokrywa z rzeczywistością, tj. strefy i opłaty? W sumie to mógłbym gdzies postawić na Placu Tobruckim i zapłacić kilkanaście złociszy za piątkowe parkowanie bo sobota i niedziela za darmo, ale czy to bezpieczne?

edit
a no właśnie, czyli najlepiej zapłacić za kilka godzin parkowania piątkowego i zostawić pod dworcem.

Autor:  HandSome [ 27 Mar 2019 15:14 ]
Temat postu:  Re: Szczecin Dworzec parking

Ten na Kolumba to właśnie nowo utworzony o którym wspomniałem. Spokojnie bym zostawił w piątek po opłaceniu SPP przy Dworcu PKP ale w dobrze widocznym miejscu. Tam sporo TAXI zawsze stoi plus posterunek Policji. Możesz ewentualnie przy pl.Tobruckim ale w pobliżu Poczty. Także płatne SPP do 17.00 w piątek(ok 2.5pln/h)Masz free do 8.00 poniedziałek. Sporo naprawiają teraz w pobliżu Dworców więc raczej większe bezpieczeństwo gdyż pracują 24h i jak robotnicy to raczej dewastacji czy też kradzieży nie bedzie :mrgreen:

Autor:  tramin [ 10 Lip 2023 09:29 ]
Temat postu:  Re: Szczecin

Witam z Czech,
w drodze nad Bałtyk chcę zatrzymać się na kilka godzin w Szczecinie i chciałbym wiedzieć,
czy jest możliwość zaparkowania gdzieś za darmo w sobotę jak najbliżej centrum.

Dzięki za wskazówki

Autor:  jaco027 [ 10 Lip 2023 09:38 ]
Temat postu:  Re: Szczecin

@tramin parking4free
https://en.parkopedia.pl/parking/locati ... 2307151400

Autor:  tramin [ 10 Lip 2023 09:50 ]
Temat postu:  Re: Szczecin

Dzięki, jeszcze znalazłem tę stronę, ale nie wiem, czy jest nadal aktualna informacja o darmowym parkingu.
https://visitszczecin.eu/pl/szczecin-za-darmo

Autor:  dyzio1 [ 10 Lip 2023 13:45 ]
Temat postu:  Re: Szczecin

W soboty i niedziele parkingi w Szczecinie są darmowe. Wyjątkiem może być parking w okolicy katedry, ale i tam coś się ostatnio zmieniło, więc nie mam pewności.

Autor:  tramin [ 11 Lip 2023 08:50 ]
Temat postu:  Re: Szczecin

Dzięki, to dla mnie lepsza informacja .
Nie mam dobrych doświadczeń z Parkopedią...

Autor:  mayka [ 11 Lip 2023 13:38 ]
Temat postu:  Re: Szczecin

W Szczecinie z tym parkowaniem to trochę jest zamętu :)
Zgodnie z informacją z oficjalnej strony miejskiej spółki - w zakresie parkowania w okolicach katedry (a właściwie to bazyliki) - to parkowanie wygląda teraz tak:
https://spp.szczecin.pl/aktualnosci/kon ... ego-miasta
A skoro jest to obszar SPP (Strefy Płatnego Parkowania), to w soboty i niedziele parkowanie gratis.
Ale żeby za łatwo nie było :) , to od 1 września są dodatkowe zmiany:
https://spp.szczecin.pl/aktualnosci/dwa ... are-miasto
i w przypadku parkingu przy placu Orła Białego będzie tam PPN (Parking Płatny Niestrzeżony) - i płatne we wszystkie dni tygodnia.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/