| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| St. Lucia st-lucia,826,25351 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | maxima [ 18 Lut 2013 16:39 ] |
| Temat postu: | St. Lucia |
Czy poza wynajmem samochodu istnieje transport publiczny na St. Lucia? jak dostac sie z SLU do soufriere? | |
| Autor: | Skibek [ 18 Lut 2013 18:46 ] |
| Temat postu: | Re: St. Lucia |
Z tego co wyczytałem to na wyspie są prywatne mini busy, nie ma również przystanków, płacisz bezpośrednio kierowcy, tutaj masz więcej info: http://www.lonelyplanet.com/st-lucia/tr ... ing-around | |
| Autor: | sophie [ 06 Lip 2015 12:17 ] |
| Temat postu: | Re: St. Lucia |
Są prywatne minibusy - zgadza się, i za 1-2 dolary jedziesz wszedzie (wokol wyspy). My akurat wzielismy auto bo bylo niedrogo i cala wyspe zwiedzilismy tak (uwaga! lewostronny ruch i szalencze zakrety!) Można też taxowkami ale są już drogie (20-50dol) http://zyciepodpalmami.wordpress.com/20 ... kochanych/ | |
| Autor: | dajkamienia [ 09 Kwi 2025 13:23 ] |
| Temat postu: | Re: St. Lucia |
Natknął się ktoś z Was na jakieś rozkłady jazdy tych busików z lotniska? Bo nic nie mogę znaleźć, a taxi za 90 USD w jedną stronę nie brzmi zachęcająco | |
| Autor: | jacek96 [ 09 Kwi 2025 20:02 ] |
| Temat postu: | Re: St. Lucia |
Przecież tam jest lotnisko w samym miasteczku, na samej plaży. Najpiękniej położone, aż miło się czeka na opóźniony lot ? Pójdziesz kilkaset metrów do skrzyżowania w stronę centrum i tam jest z jeżdżą dość często. | |
| Autor: | dajkamienia [ 09 Kwi 2025 21:53 ] |
| Temat postu: | Re: St. Lucia |
Akurat chodziło mi o lotnisko UVF, które jest na przeciwległym punkcie wyspy:) @jacek96 | |
| Autor: | agnieszka.s11 [ 10 Kwi 2025 13:05 ] |
| Temat postu: | Re: St. Lucia |
jacek96 napisał(a): Przecież tam jest lotnisko w samym miasteczku, na samej plaży. Najpiękniej położone, aż miło się czeka na opóźniony lot ? Pójdziesz kilkaset metrów do skrzyżowania w stronę centrum i tam jest z jeżdżą dość często. Tez mialam taki plan by z buta dojsc do noclegu ale jak zwykle nie doczytalam i blizej wylotu okazalo sie ze laduje na drugim koncu wyspy - UVF. Na lotnisku w Castries SLU laduja jedynie karaibskie linie lotnicze, cala reszta uzywa lotniska UVF | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |