Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Spanie nie-małżeństw
spanie-nie-malzenstw,1119,173182
Strona 1 z 1

Autor:  lysy0204 [ 26 Wrz 2023 22:25 ]
Temat postu:  Spanie nie-małżeństw

Witam
Czy jest szansa spanie pary ( nie-małżeńskiej) razem w 1 pokoju ?? - bardziej tereny górskie niż miasta ,ale napiszcie swoje doświadczenia
(mamy złe doświadczenia z Kuwejtu..

Autor:  Anonymous [ 26 Wrz 2023 22:58 ]
Temat postu:  Re: Spanie nie-małżeństw

Zapytaj ją przed wyjazdem, a nie nas na forum. ;)

Autor:  Martinuss [ 26 Wrz 2023 23:03 ]
Temat postu:  Re: Spanie nie-małżeństw

@lysy2040

Na ogół te zakazy dotyczą osób lokalnych/z krajów Arabskich.
Zapytaj miejsce noclegowe, dzwoniąc/wysyłając emaila.

Autor:  2catstrooper [ 27 Wrz 2023 10:01 ]
Temat postu:  Re: Spanie nie-małżeństw

O nic sie w hotelu nie pytajcie,
Przed wyjazdem kupcie sobie obraczki w sklepie z bizuteria kostiumowa i po klopocie. Ten patent dzialal dla nas we wszystkich krajach muzulmanskich, ktore odwiedzilismy. W Pakistanie tez powinien.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/