| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Spanie na lotnisku DSS spanie-na-lotnisku-dss,613,169551 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | nelson 1974 [ 31 Sty 2023 20:54 ] |
| Temat postu: | Spanie na lotnisku DSS |
Nie jest to mój ulubiony sport, ale czasem nie ma wyjścia. TAP ląduje w środku nocy (około pierwszej). Później załatwić trzeba wypłatę z bankomatu (MC Revolut, żaden bankomat nie wydał gotówki, wymieniłem w kantorze - 1 EUR = 640 CFA, w Dakarze 650 CFA), kupić kartę SIM (Orange, sama karta 500 CFA, pakiet internetu na tydzień 5000 CFA) i można się kimnąć.. Polecam bar w hali odlotów (na górze), zamawiamy coś do picia i można się położyć na wysłużonej kanapie. Jest stosunkowo cicho i bezpiecznie (ochrona, wojsko). Da się przeżyć ?. | |
| Autor: | Arekkk [ 15 Maj 2023 16:52 ] |
| Temat postu: | Re: Spanie na lotnisku DSS |
Lotnisko jest nowe i nie ma dużego ruchu, więc idealne do spędzenia nocy. | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |