| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| [SMR] Santa Marta <-> miasto santa-marta-miasto,688,165746 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | marcin.krakow [ 15 Cze 2022 16:22 ] | ||
| Temat postu: | [SMR] Santa Marta <-> miasto | ||
Wrzucam oficjalny cennik taksówek z lotniska. Mozna zapłacić w okiw okienku gotowką lub kartą, zostaje wydzwoniony kierowca, który po mnie przychodzi i zaprowadza do auta. Gospodarz, gdzie spię wspominał także o autobusach i moto-taxi ale nie zgłębiałem tematu. Uber nie działa.
| |||
| Autor: | nowypodroznik [ 18 Mar 2023 00:19 ] |
| Temat postu: | Re: [SMR] Santa Marta <-> miasto |
Bus za 2500 peso jedzie do santa marta. Wlasnie jedziemy :p | |
| Autor: | bepa22 [ 14 Lis 2024 14:30 ] |
| Temat postu: | Re: [SMR] Santa Marta <-> miasto |
W okolicy centro historico autobus na lotnisko jedzie ulicami: Carrera 1c, Calle 22, Carrera 4 i tam go trzeba łapać. Ponoć jeżdżą od 5 rano. My jechaliśmy przed 6 rano i już jeździły. Cena nadal 2500. Niby jest ten czytnik na karty miejskie, ale nadal można płacić kierowcy (zreszta większość lokalnych ludzi płaciła gotówka). | |
| Autor: | Kubap89 [ 21 Lut 2026 00:12 ] |
| Temat postu: | Re: [SMR] Santa Marta <-> miasto |
bepa22 napisał(a): W okolicy centro historico autobus na lotnisko jedzie ulicami: Carrera 1c, Calle 22, Carrera 4 i tam go trzeba łapać. Ponoć jeżdżą od 5 rano. My jechaliśmy przed 6 rano i już jeździły. Cena nadal 2500. Niby jest ten czytnik na karty miejskie, ale nadal można płacić kierowcy (zreszta większość lokalnych ludzi płaciła gotówka). Potwierdzam trasę, jadąc z lotniska busik jedzie powoli, ale kieruje się do Gaira, potem drogą do Santa Marta, przechodzącą w Carrera 4, potem skręca na moment w Carrera 22 żeby od razu skręcić w Carrera 5, którą jedzie chyba aż do Avenida Ferrocaril. Dalej nie wiem, bo wysiadłem na 5tce. Cena to już 2900 COP. płatne gotówką u kierowcy, natomiast jeżeli od razu kierujesz się do busa, to pod Terminalem taksiarze krzyczą, gonią i dostają pierdolca Santa Marta przyjeżdżając po 20 jest idealnym przykładem na to że o tej porze w Ameryce Południowej się nie spaceruje. Ćpuny, bezdomni i śmieciarze. Być może w zonie hotelowej wzdłuż wybrzeża lub przy Bazylice jest trochę lepiej. ale w okolicach Carrera 22, 5, Calle 15 raczej nie polecam. | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |