Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Rijeka noclegi
rijeka-noclegi,1399,170913
Strona 1 z 1

Autor:  ted07 [ 17 Kwi 2023 17:45 ]
Temat postu:  Rijeka noclegi

Czy może ktoś polecić fajny i sprawdzony hotel, pensjonat wraz z wyżywieniem w Rijece lub okolicy na wyjazd z małymi dziećmi ?
Czy Rijeka bedzie dobrym wyborem pod tym kątem jeżeli chodzi o plażę i spacery nad morzem?

Autor:  tamtam [ 18 Kwi 2023 06:04 ]
Temat postu:  Re: Rijeka i wyspa Krk

W Rijece plażę dla dzieci?
Nie ma. Są plażę betonowe, oraz kamieniste.
W tej częście Chorwacji plaż z piaskiem dla dzieci jest malutko. Na Istrii są 2 plażę dla dzieci z oiaskiem które widzialem w Premantura i Medulin. Może ktoś jeszcze zna jakieś...

Autor:  kubus571 [ 18 Kwi 2023 07:48 ]
Temat postu:  Re: Rijeka i wyspa Krk

Byłem na wyspie Krk w Starej Basce z córką gdy miała 1 rok. I tamtejsza kamienista plaza była dla niej super, oczywiście byłem w maju więc plaża należała do nas, w sezonie pewnie nie jest już tak fajnie. Wszystko zależy od tego co dzieci lubią u nas kamyczki zrobiły robotę, teraz wolą już piasek ;)

Autor:  ted07 [ 23 Kwi 2023 14:51 ]
Temat postu:  Re: Rijeka i wyspa Krk

@tamtam, kubus571 dziekuje za odpowiedzi. Myślę, że te plaże kamieniste będą musieć wystrczyć. Jeśli mogę zapytać z jakich hoteli lub pensjonatów korzystaliście w tamtych okolicach, możecie coś polecić?

Autor:  Zibid [ 23 Kwi 2023 16:20 ]
Temat postu:  Re: Rijeka i wyspa Krk

@ted07 - w samym KRK tu z małym dzieckiem chodziliśmy na plaże - młody dawał radę :)

https://www.google.pl/maps/@45.0219088, ... 2736?hl=pl

Także polecam Starą Baśkę - mega lazurowy odcień wody

Autor:  tamtam [ 23 Kwi 2023 18:36 ]
Temat postu:  Re: Rijeka i wyspa Krk

ted07 napisał(a):
@tamtam, kubus571 dziekuje za odpowiedzi. Myślę, że te plaże kamieniste będą musieć wystrczyć. Jeśli mogę zapytać z jakich hoteli lub pensjonatów korzystaliście w tamtych okolicach, możecie coś polecić?
Spaliśmy w Stara Baska w jakimś apartamencie, nie pamiętam w którym, to wiele lat temu było.
Stamtąd zwiedzaliśmy okolice.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/