Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

Revolut w Serbii
revolut-w-serbii,1460,145338
Strona 1 z 1

Autor:  Adam Molecki [ 02 Paź 2019 16:29 ]
Temat postu:  Revolut w Serbii

Cześć,
Czy ma ktoś doświadczenie z tą kartą w Serbii ? Wątpię, żeby były jakiekolwiek problemy, ale może ktoś akurat ostatnio był i powie coś więcej ;)
Dodatkowo, czy jest jakiś bankomat na lotnisku w Belgradzie, żeby bez problemu wypłacić gotówkę Revolutem na autobus z lotniska, czy lepiej mieć jakieś Euro i wymienić w tradycyjny sposób ?

Autor:  MacF [ 02 Paź 2019 17:10 ]
Temat postu:  Re: Revolut w Serbii

Hej,

Revolut w Serbii działa bez zastrzeżeń.
Na lotnisku w Belgradzie są bankomaty - bez prowizji wypłacisz pieniądze na pewno z Unicredit, NLB.
Niestety, pozostałe potrafią kasować 500 dinarów za to, że wypłata realizowana jest z karty wydanej poza Serbią.

Pozdrawiam,

Autor:  Adam Molecki [ 02 Paź 2019 18:20 ]
Temat postu:  Re: Revolut w Serbii

Dzięki za odpowiedź !
Wezmę w takim razie z 10 euro, żeby mieć trochę twardej waluty, w razie gdyby bankomaty na lotnisku odmówiły posłuszeństwa ;)

Autor:  _Grzegorz [ 03 Paź 2019 08:54 ]
Temat postu:  Re: Revolut w Serbii

We większości bakomatów jest bez prowizji, nigdy nie zwróciłem uwagi w Serbii na nazwę banku na bankomacie a nie naliczyło mi prowizji. Na pewno w OTP oraz Telenor Banka wyplacalem, niestety nie pamietam wiecej nazw a historia Revoult podaje to w nieczytelny sposob.

Autor:  Kashpir [ 06 Mar 2022 23:21 ]
Temat postu:  Re: Revolut w Serbii

Na pewno bez prowizji wypłata revolutem z bankomatu Erste Bank. Na lotnisku po wyjściu z hali bagażowej, zaraz po przejściu przez drzwi możemy skręcić w korytarzyk w prawo i znajdziemy tam 4 bankomaty.

Autor:  thurin.cz [ 26 Mar 2022 22:56 ]
Temat postu:  Re: Revolut

Wypłata Rewolutem z bankomatu nanisku w Belgradzie:
1. Raiffeisen- prowizja 600 dinarów dla kart wystawionych poza Serbia,
2. Unicredit Bank Serbia- bez prowizji.

Autor:  DXmaniac [ 01 Kwi 2023 23:13 ]
Temat postu:  Re: Revolut w Serbii

Eurobank podobnie. Bez prowizji przy wypłacie Revolutem. Na lotnisku jest zaraz za „Lost&Found” wraz z 2-3 innymi bankomatami.

Autor:  NBE322 [ 02 Kwi 2023 05:12 ]
Temat postu:  Re: Revolut w Serbii

Jak by co to mamy na forum ogólny topic o bankomatach i ich prowizjach gdzie jest sporo fantastycznych wpisów of kolegi @Martinuss, w tym wpis o bankomatach w Serbii.

bankomaty-w-jakim-kraju-bez-dodatkowej-prowizji,135,134492

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/