| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| Revolut w Serbii revolut-w-serbii,1460,145338 | Strona 1 z 1 |
| Autor: | Adam Molecki [ 02 Paź 2019 16:29 ] |
| Temat postu: | Revolut w Serbii |
Cześć, Czy ma ktoś doświadczenie z tą kartą w Serbii ? Wątpię, żeby były jakiekolwiek problemy, ale może ktoś akurat ostatnio był i powie coś więcej Dodatkowo, czy jest jakiś bankomat na lotnisku w Belgradzie, żeby bez problemu wypłacić gotówkę Revolutem na autobus z lotniska, czy lepiej mieć jakieś Euro i wymienić w tradycyjny sposób ? | |
| Autor: | MacF [ 02 Paź 2019 17:10 ] |
| Temat postu: | Re: Revolut w Serbii |
Hej, Revolut w Serbii działa bez zastrzeżeń. Na lotnisku w Belgradzie są bankomaty - bez prowizji wypłacisz pieniądze na pewno z Unicredit, NLB. Niestety, pozostałe potrafią kasować 500 dinarów za to, że wypłata realizowana jest z karty wydanej poza Serbią. Pozdrawiam, | |
| Autor: | Adam Molecki [ 02 Paź 2019 18:20 ] |
| Temat postu: | Re: Revolut w Serbii |
Dzięki za odpowiedź ! Wezmę w takim razie z 10 euro, żeby mieć trochę twardej waluty, w razie gdyby bankomaty na lotnisku odmówiły posłuszeństwa | |
| Autor: | _Grzegorz [ 03 Paź 2019 08:54 ] |
| Temat postu: | Re: Revolut w Serbii |
We większości bakomatów jest bez prowizji, nigdy nie zwróciłem uwagi w Serbii na nazwę banku na bankomacie a nie naliczyło mi prowizji. Na pewno w OTP oraz Telenor Banka wyplacalem, niestety nie pamietam wiecej nazw a historia Revoult podaje to w nieczytelny sposob. | |
| Autor: | Kashpir [ 06 Mar 2022 23:21 ] |
| Temat postu: | Re: Revolut w Serbii |
Na pewno bez prowizji wypłata revolutem z bankomatu Erste Bank. Na lotnisku po wyjściu z hali bagażowej, zaraz po przejściu przez drzwi możemy skręcić w korytarzyk w prawo i znajdziemy tam 4 bankomaty. | |
| Autor: | thurin.cz [ 26 Mar 2022 22:56 ] |
| Temat postu: | Re: Revolut |
Wypłata Rewolutem z bankomatu nanisku w Belgradzie: 1. Raiffeisen- prowizja 600 dinarów dla kart wystawionych poza Serbia, 2. Unicredit Bank Serbia- bez prowizji. | |
| Autor: | DXmaniac [ 01 Kwi 2023 23:13 ] |
| Temat postu: | Re: Revolut w Serbii |
Eurobank podobnie. Bez prowizji przy wypłacie Revolutem. Na lotnisku jest zaraz za „Lost&Found” wraz z 2-3 innymi bankomatami. | |
| Autor: | NBE322 [ 02 Kwi 2023 05:12 ] |
| Temat postu: | Re: Revolut w Serbii |
Jak by co to mamy na forum ogólny topic o bankomatach i ich prowizjach gdzie jest sporo fantastycznych wpisów of kolegi @Martinuss, w tym wpis o bankomatach w Serbii. bankomaty-w-jakim-kraju-bez-dodatkowej-prowizji,135,134492 | |
| Strona 1 z 1 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |