Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
Offline
#1 PostWysłany: 26 Lut 2014 18:33 

Rejestracja: 24 Lut 2014
Posty: 627
Zbanowany
Niestety. Uspokoiła się sytuacja w Kijowie to już narodziło się nowe ognisko zapalne,w atrakcyjnym turystycznie rejonie.

http://wiadomosci.onet.pl/bbc-pierwsza-ofiara-starc-na-krymie/9smx4
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zakończenie wakacji w Grecji 🌊🇬🇷 Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na wyspie Samos za 2931 PLN 🏖️😎 Zakończenie wakacji w Grecji 🌊🇬🇷 Tygodniowe all inclusive w 4* hotelu na wyspie Samos za 2931 PLN 🏖️😎
Malta z widokiem na morze 🌊 Loty i hotel z basenem na dachu za 879 PLN 😍 Malta z widokiem na morze 🌊 Loty i hotel z basenem na dachu za 879 PLN 😍
Offline
#2 PostWysłany: 26 Lut 2014 18:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
srebrny
pazur napisał(a):
Niestety. Uspokoiła się sytuacja w Kijowie to już narodziło się nowe ognisko zapalne,w atrakcyjnym turystycznie rejonie.

http://wiadomosci.onet.pl/bbc-pierwsza-ofiara-starc-na-krymie/9smx4

onet=szukanie taniej sensacji.
zmarł człowiek + na krymie = (wniosek onetowego pismaka)=> pierwsza ofiara śmiertelna zamieszek na krymie!
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#3 PostWysłany: 26 Lut 2014 18:45 

Rejestracja: 24 Lut 2014
Posty: 627
Zbanowany
Inne " pismaki " też o tym piszą. Jesteś tam na miejscu ?? ;)

http://fakty.interia.pl/raport-zamieszki-na-ukrainie/aktualnosci/news-demonstracje-zwolennikow-i-przeciwnikow-jednosci-krymu-z-ukr,nId,1112279
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#4 PostWysłany: 26 Lut 2014 18:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
srebrny
pazur napisał(a):

gdybym się miał podniecać tym co pismakowi ślina na język przyniesie to już dawno wolałbym się zakopać żywcem :lol:
dla zobrazowania: przejrzeć co piszą media mejstrimowe i co piszą nasi forumowicze o iranie.
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#5 PostWysłany: 26 Lut 2014 19:13 

Rejestracja: 24 Lut 2014
Posty: 627
Zbanowany
Trochę racji masz.
Faktycznie w mediach przedstawiają Irańczyków jako wszelkie zło.Wprawdzie tam nie byłem , ale po kilku przeczytanych relacjach [również moderatorów forum] wyłania się inny obraz sytuacji'
Sam byłem parę razy na Ukrainie ,rozmawiałem [i nie tylko rozmawiałem ;) ] z miejscowymi.
żadnych "banderowców" nie spotkałem.Fajni ,otwarci ludzie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#6 PostWysłany: 12 Kwi 2014 01:38 

Rejestracja: 02 Kwi 2013
Posty: 408
niebieski
Bezpieczeństwo? Czy to słowo można odnieść do Krymu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Offline
#7 PostWysłany: 12 Kwi 2014 09:35 

Rejestracja: 16 Cze 2013
Posty: 254
Owszem, fajni, otwarci, ale w odniesieniu do swoich i turystów. Na innych patrzą co najmniej krzywo. Byłem w 2006 roku. Mieszkaliśmy u zaprzyjaźnionych Ukraińców. Żalili się na rosyjskich sąsiadów, ze traktują ich jak obcych. Z kolei wylewni Rosjanie, gdy tylko usłyszeli, że szukamy meczetu, powiedzieli, co myślą o Tatarach (złodzieje, mordercy) i drogi do koronacyjnego meczetu chanów nie pokazali. Za to pokazaliby chętnie, nawet podprowadzili, pod inne, nie związane z Tatarami atrakcje. Z kolei Tatarzy bali się Rosjan, którzy najchętniej by ich z powrotem pogonili do Azji.
To było w czasach spokojnych. Dziś wspomnianych Ukraińców już nie ma; od początku zamieszek bali się i parę tygodni temu wyjechali do Stanów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group