| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| [Miles & More] - pytania pytania,1574,5236 | Strona 468 z 479 |
| Autor: | Sudoku [ 08 Sty 2026 14:18 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
@Siemion Mi się wydaje, że @wtak pytał się o loty na 2026 i dodawanie sobie punktów na ten rok. | |
| Autor: | dreeko [ 08 Sty 2026 15:21 ] | |||
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania | |||
-- 08 Sty 2026 14:21 -- Mi się wydaje, że jednak w styczniu możemy "dobić" do statusów punkty dzięki kontrybucji i punkty naliczą się do 2025. Bo jednak wszędzie piszą, ze punkty za loty z 2025 dopiszą się do 2025, np. tu: Szkoda, że nie ma jakiejś pewnej informacji, czy to będzie stała praktyka. -- 08 Sty 2026 14:21 -- Mi się wydaje, że jednak w styczniu możemy "dobić" do statusów punkty dzięki kontrybucji i punkty naliczą się do 2025. Bo jednak wszędzie piszą, ze punkty za loty z 2025 dopiszą się do 2025, np. tu: Szkoda, że nie ma jakiejś pewnej informacji, czy to będzie stała praktyka.
| ||||
| Autor: | wtak [ 08 Sty 2026 19:00 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Sudoku napisał(a): @Siemion Mi się wydaje, że @wtak pytał się o loty na 2026 i dodawanie sobie punktów na ten rok. Miałem na myśli taką sytuację Kompensujemy klimat za loty w 2025 roku, ale skoro robimy to w 2026, to te wszystkie punkty naliczają się na 2026 rok. I tu jest dylemat ? | |
| Autor: | dreeko [ 08 Sty 2026 20:16 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Moim zdaniem powinny się jednak naliczyć do 2025 i ew. utrzymać status. | |
| Autor: | Siemion [ 10 Sty 2026 19:26 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
dreeko napisał(a): Moim zdaniem powinny się jednak naliczyć do 2025 i ew. utrzymać status. ... Jak mają się naliczyć na 2025 jak rok już zamknięty i licznik punktów wyzerowany? Przetestowałbym ale u mnie loty widoczne jako NOT OFFSET nie wiem czemu, a za 2026 rok jeszcze nie mogę zofsetować i w ogóle nie są widoczne. EDIT: OK, dzisiaj się udało zofsetować lot z grudnia. Dam znać czy naliczą punkty. Loty ze stycznia nie są jeszcze widoczne. | |
| Autor: | wtak [ 10 Sty 2026 20:43 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Powinno szybciutko wpłynąć na konto m&m. | |
| Autor: | Siemion [ 10 Sty 2026 20:51 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
wtak napisał(a): Powinno szybciutko wpłynąć na konto m&m. Tak już jest zaksięgowane. Mile dostałem, punkty też dostałem na 2025 więc bez żadnej realnej korzyści - tyle że są widoczne pod lotem w podsumowaniu. Ok, jest jedna korzyść - doliczone do dożywotniego statusu. | |
| Autor: | wtak [ 10 Sty 2026 21:17 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
A gdzie tam jest ilość mil za kompensację? Widzę tylko q points i points. | |
| Autor: | Serafin3n [ 11 Sty 2026 16:15 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
U mnie nadal nic nie działa z kompensacją… | |
| Autor: | nrm [ 11 Sty 2026 21:03 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Ten myk z podejrzeniem przez API wygasających mil to już chyba nie działa? Pod danym linkiem mam liczbę mil i we wszystkim same 0, staus level BASE. Wszystkie expiry 0. A na stronie zgodnie z prawdą mam: ważne do 31.03.2026. | |
| Autor: | Siemion [ 12 Sty 2026 18:07 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
wtak napisał(a): A gdzie tam jest ilość mil za kompensację? Widzę tylko q points i points. Jak kupisz to zobaczysz. Wcześniej nie widać. Ktoś pamięta w którym miesiącu zaczyna być kompensacja na nowy rok w challenge? | |
| Autor: | wtak [ 12 Sty 2026 20:30 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
No właśnie. Ale nie wiem czy się kalkuluje. Może jakiś algorytm jest np względem pointsów? | |
| Autor: | Siemion [ 12 Sty 2026 21:12 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
6 mil za 1 euro jak dobrze pamiętam. | |
| Autor: | piotrek_ [ 13 Sty 2026 12:27 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Dzwoniłem 2 razy na niemiecką infolinię. Wczoraj usłyszałem, że bilet który chciałbym zarezerwować da się wystawić, ale konsultantowi nie pokazuje ceny dla drugiego odcinka podróży i nie może go złożyć. Poprosił, żebym zadzwonił później. Zadzwoniłem dziś. Dziś usłyszałem, że takiego biletu nie da się wystawić. Pytanie, czy przy locie OJ, nie można robić stopovera? Chodzi mi o podróż: KRK-EBB, potem powrót MQX-ADD (stop na 3 dni w Addis Abebie) i następnie ADD-KRK. Czy problemy wynikają z tego, że ktoś nie potrafi tego wystawić? Czy faktycznie nie da się robić już stopoverów, przy lotach w 2 strony? | |
| Autor: | p00rflyer04 [ 14 Sty 2026 23:54 ] | ||
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania | ||
Cześć! Pierwszy raz lecę za mile. Wylot za miesiąc z hakiem. Mam podsumowanie rezerwacji na stronie Miles And More, zastanawiam się w jaki sposób będę mógł zrobić online check-in? I czy to w ogóle możliwe jak lece za mile? Na stronie nie widze nigdzie przycisku, a występuje komunikat "Twoje loty nie kwalifikują się do modyfikacji online. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z naszym call center"
| |||
| Autor: | marek2011 [ 14 Sty 2026 23:56 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Standardowo zrobisz odprawę tak jak przy biletach za $ - na stronie LH lub innej linii, zależy którą lecisz. | |
| Autor: | bonifacy [ 15 Sty 2026 08:17 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Dostaniesz normalny PNR jak w przypadku każdego innego lotu legacy. Z twojego punktu widzenia odporawa będzie wygładała dokładnie tak samo jak zawsze | |
| Autor: | rob_sad [ 18 Sty 2026 10:50 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Mamy w LH loty POZ-FRA-EZE i GIG-FRA-POZ (2 pax). W obie strony niestety taryfy K,L,T (dokładnie nie pamietam). Mamy po 2 vouchery, co przy tych taryfach pozwala tylko na request do upgradu do premium eco. Czy są jakieś sposoby na osiągnięcie upgrade do business? Do głowy przychodzi mi tylko opcja w której jedna osoba robi requst za vouchery (3), a druga za mile, ale szkoda mi trochę mil (75tys) Czy jest opcja płatnego podbicia taryfy do S (wtedy potrzeba 2 voucherów na request z eco do business)? Czy to może się w ogóle opłacać. Korzystniejsze byłoby wyliczenie, że 2 vouchery z potrzebnych 3 to 2/3 milowej stawki czyli wtedy poszłyby 4 vouchery i 2x 25tys mil, ale domyślam się, że takiej opcji nie ma. Będę próbował do nich dzwonić, może coś wymyślą, ale wątpie. | |
| Autor: | Flyguy [ 18 Sty 2026 12:34 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Wszystkie klasy wchodza na upa, tyle że przy niższych jest wymagana większą.ilosc voucherów. Jest tabelka w mm | |
| Autor: | michcioj [ 18 Sty 2026 12:53 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Pilne ! Jak kto to widzi i zna odpowiedź proszę dajcie znać. Odwołany jest pierwszy odcinek lotu do Entebbe tj Kraków - Wiedeń, do kogo uderzać ? Linie austrian, miles and more czy jechać na lotnisko i prosić o jakąś zmianę ? Cobyście zrobili ? | |
| Strona 468 z 479 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |