Forum strony Fly4free.pl
https://forum.fly4free.pl/

[Miles & More] - pytania
pytania,1574,5236
Strona 460 z 479

Autor:  maxima [ 28 Wrz 2025 13:09 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

czy za lot TK175 dostaje sie w mm 60pkt czy 120 skoro ma stopa w KUL?

Autor:  marek2011 [ 28 Wrz 2025 13:14 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Ten sam lot więc tylko jedna stawka punktowa za międzykontynentalny.

Autor:  Dronowy [ 06 Paź 2025 09:21 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Czy można zrobić 5-6 dniowego stopa w tymsamym kraju np ORD-LAX stop 6 dni - WAW ?

Autor:  Gadekk [ 06 Paź 2025 09:33 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Można w ramach biletu OJ, ale podbije to stawkę milową

Autor:  Siemion [ 08 Paź 2025 06:15 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

PLL LOT - za podniesienie podróży w licytacji mile i Qpunkty wpadają za pierwotną klasę czy za biznes?

Autor:  snooka [ 08 Paź 2025 07:54 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

@Siemion

Zależy od szczęścia, nie ma reguły.

Autor:  Dudekwaw [ 08 Paź 2025 12:38 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Taki kazus. Dla nastukania QP i P zrobiłem sobie trasę POZ - MUC - VIE - INN. Podejrzewam że w razie opóźnienia POZ-MUC wpakują mnie do autobusu w MUC i w efekcie bede tylko 2 h później w INN wiec nici z odszkodowania. Myślicie że wtedy pisać claima chociaż o QP i P bo zarezerwowałem bilet na 4 odcinki a leciałem jednym przez ich opoznienie czyli dostane 20 QP zamiast 60.

Autor:  marek2011 [ 08 Paź 2025 12:45 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Generalnie zaproponują autobus albo przebudowanie na kolejne dostępne loty, ale jeśli to drugie będzie wiązało się z noclegiem w MUC czy VIE a nie przyjmiesz oferty busa (gdyby taka była), który by cię szybciej i w tym dniu dowiózł do celu nie muszą ci zapewniać hotelu.

Autor:  Siemion [ 12 Paź 2025 12:31 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Pytanie o lot naszym LOT'em na trasie LUZ-WAW-BEY (1 segment Eco, 2 segment Business).
Na załączonym skanie pokazuje mi klasę Y pomimo, iż to taryfa Business SEMI Flex.
Mogę być pewny, że przy tym bilecie dostanę odpowiednio 20 Qpkt + 200 Qpkt? ... Bo nie będę ukrywał, że mi na nich zależy.

Załączniki:
Screenshot_20251012-122619.png
Screenshot_20251012-122619.png [ 33.85 KiB | Obejrzany 1462 razy ]

Autor:  Sudoku [ 12 Paź 2025 13:31 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Może pokazuje Y dlatego, że na odcinku LUZ-WAW nie ma biznesu?

Autor:  Siemion [ 12 Paź 2025 13:33 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Na to wyglada, że pokazuje taryfę za pierwszy odcinek. Na powrocie jest już F pomimo, iż drugi segment w F nie będzie.
Wszystko jasne.

Autor:  marek2011 [ 12 Paź 2025 14:11 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Za krajówkę dostaniesz 20 P i QP, nie 40.

Autor:  lluukk [ 17 Paź 2025 15:49 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Mam takie pytanie techniczne (chcę się upewnić) - czy jak kupuję bilet nagrodę w taryfie Business Flex gdzie przy zamawianiu widzę "Rebooking - Allowed plus fare difference, Refundability Allowed" gdybym nie mógł lecieć i zrezygnuję z biletu to czy dostanę pełen zwrot zarówno mil jak i podatków? Nie będzie żadnych dodatkowych opłat? Po tych zmianach i różnych teraz taryfach już tracę pewność.

Autor:  DXmaniac [ 17 Paź 2025 17:32 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Jeżeli bilet można zwrócić to opłata za zwrot wynosi 50€, w Locie 213 PLN.

Autor:  lluukk [ 17 Paź 2025 18:22 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Czy rezerwując bilet nagrodę jest dalej 24h na rezygnację z pełnym zwrotem mil i podatków?

Autor:  Gadekk [ 17 Paź 2025 19:42 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

@lluukk jak najbardziej tak, sprawdzone.

Autor:  turczy [ 18 Paź 2025 10:18 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

turczy napisał(a):
Bilet za mile Lot, Austrian Eva. Kupowany przez senatora na stronie M&M.
Po zakupie spadek do FTL. Jaka jest szansa, że na biletach będzie pierwotny status?

Z praktyki. Na biletach był status z momentu rezerwacji.
W Warszawie przed lotem Austrian w/g biletu.
W Wiedniu przed lotem Eva w saloniku złapało Silvera z systemu.
W Bangkoku przed lotem Eva w/g Gold
W Austrii ponownie Silver
W Warszawie znów Gold
Niemcy są po prostu online a reszta nie.
Wejście dodatkowej osoby do saloniku w Wiedniu 42€

Autor:  lluukk [ 18 Paź 2025 15:08 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

lluukk napisał(a):
Mam takie pytanie techniczne (chcę się upewnić) - czy jak kupuję bilet nagrodę w taryfie Business Flex gdzie przy zamawianiu widzę "Rebooking - Allowed plus fare difference, Refundability Allowed" gdybym nie mógł lecieć i zrezygnuję z biletu to czy dostanę pełen zwrot zarówno mil jak i podatków? Nie będzie żadnych dodatkowych opłat? Po tych zmianach i różnych teraz taryfach już tracę pewność.

Dla jasności - przy taryfie Business Flex - w razie rezygnacji 100% zwrot mil i podatków bez dodatkowych kosztów (potwierdzone na Infolinii).

Autor:  Ander [ 24 Paź 2025 17:45 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Mam bilet nagrodę w C , teraz pojawiła się dostępność w F czy podczas jednej rozmowy załatwię anulowanie tamtej rezerwacji za 50 euro oraz tylko dopłacę mile i podatki ?
Czy będą dwie oddzielne sprawy, najpierw zwrot a potem nowy zakup ?

Autor:  andywaw [ 26 Paź 2025 22:04 ]
Temat postu:  Re: [Miles & More] - pytania

Dwie osobne rezerwacje, ale mile powinny wrócić na konto milowe od razu więc być może w trakcie rozmowy możesz je wykorzystać do zrobienia nowej rezerwacji. Podatki pierwszej rezerwacji wrócą na konto karty po kilku dniach, czyli robiąc nową rezerwację zapłacisz nowe podatki.

Strona 460 z 479 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/