| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| [Miles & More] - pytania pytania,1574,5236 | Strona 460 z 479 |
| Autor: | maxima [ 28 Wrz 2025 13:09 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
czy za lot TK175 dostaje sie w mm 60pkt czy 120 skoro ma stopa w KUL? | |
| Autor: | marek2011 [ 28 Wrz 2025 13:14 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Ten sam lot więc tylko jedna stawka punktowa za międzykontynentalny. | |
| Autor: | Dronowy [ 06 Paź 2025 09:21 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Czy można zrobić 5-6 dniowego stopa w tymsamym kraju np ORD-LAX stop 6 dni - WAW ? | |
| Autor: | Gadekk [ 06 Paź 2025 09:33 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Można w ramach biletu OJ, ale podbije to stawkę milową | |
| Autor: | Siemion [ 08 Paź 2025 06:15 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
PLL LOT - za podniesienie podróży w licytacji mile i Qpunkty wpadają za pierwotną klasę czy za biznes? | |
| Autor: | snooka [ 08 Paź 2025 07:54 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
@Siemion Zależy od szczęścia, nie ma reguły. | |
| Autor: | Dudekwaw [ 08 Paź 2025 12:38 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Taki kazus. Dla nastukania QP i P zrobiłem sobie trasę POZ - MUC - VIE - INN. Podejrzewam że w razie opóźnienia POZ-MUC wpakują mnie do autobusu w MUC i w efekcie bede tylko 2 h później w INN wiec nici z odszkodowania. Myślicie że wtedy pisać claima chociaż o QP i P bo zarezerwowałem bilet na 4 odcinki a leciałem jednym przez ich opoznienie czyli dostane 20 QP zamiast 60. | |
| Autor: | marek2011 [ 08 Paź 2025 12:45 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Generalnie zaproponują autobus albo przebudowanie na kolejne dostępne loty, ale jeśli to drugie będzie wiązało się z noclegiem w MUC czy VIE a nie przyjmiesz oferty busa (gdyby taka była), który by cię szybciej i w tym dniu dowiózł do celu nie muszą ci zapewniać hotelu. | |
| Autor: | Siemion [ 12 Paź 2025 12:31 ] | ||
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania | ||
Pytanie o lot naszym LOT'em na trasie LUZ-WAW-BEY (1 segment Eco, 2 segment Business). Na załączonym skanie pokazuje mi klasę Y pomimo, iż to taryfa Business SEMI Flex. Mogę być pewny, że przy tym bilecie dostanę odpowiednio 20 Qpkt + 200 Qpkt? ... Bo nie będę ukrywał, że mi na nich zależy.
| |||
| Autor: | Sudoku [ 12 Paź 2025 13:31 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Może pokazuje Y dlatego, że na odcinku LUZ-WAW nie ma biznesu? | |
| Autor: | Siemion [ 12 Paź 2025 13:33 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Na to wyglada, że pokazuje taryfę za pierwszy odcinek. Na powrocie jest już F pomimo, iż drugi segment w F nie będzie. Wszystko jasne. | |
| Autor: | marek2011 [ 12 Paź 2025 14:11 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Za krajówkę dostaniesz 20 P i QP, nie 40. | |
| Autor: | lluukk [ 17 Paź 2025 15:49 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Mam takie pytanie techniczne (chcę się upewnić) - czy jak kupuję bilet nagrodę w taryfie Business Flex gdzie przy zamawianiu widzę "Rebooking - Allowed plus fare difference, Refundability Allowed" gdybym nie mógł lecieć i zrezygnuję z biletu to czy dostanę pełen zwrot zarówno mil jak i podatków? Nie będzie żadnych dodatkowych opłat? Po tych zmianach i różnych teraz taryfach już tracę pewność. | |
| Autor: | DXmaniac [ 17 Paź 2025 17:32 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Jeżeli bilet można zwrócić to opłata za zwrot wynosi 50€, w Locie 213 PLN. | |
| Autor: | lluukk [ 17 Paź 2025 18:22 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Czy rezerwując bilet nagrodę jest dalej 24h na rezygnację z pełnym zwrotem mil i podatków? | |
| Autor: | Gadekk [ 17 Paź 2025 19:42 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
@lluukk jak najbardziej tak, sprawdzone. | |
| Autor: | turczy [ 18 Paź 2025 10:18 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
turczy napisał(a): Bilet za mile Lot, Austrian Eva. Kupowany przez senatora na stronie M&M. Po zakupie spadek do FTL. Jaka jest szansa, że na biletach będzie pierwotny status? Z praktyki. Na biletach był status z momentu rezerwacji. W Warszawie przed lotem Austrian w/g biletu. W Wiedniu przed lotem Eva w saloniku złapało Silvera z systemu. W Bangkoku przed lotem Eva w/g Gold W Austrii ponownie Silver W Warszawie znów Gold Niemcy są po prostu online a reszta nie. Wejście dodatkowej osoby do saloniku w Wiedniu 42€ | |
| Autor: | lluukk [ 18 Paź 2025 15:08 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
lluukk napisał(a): Mam takie pytanie techniczne (chcę się upewnić) - czy jak kupuję bilet nagrodę w taryfie Business Flex gdzie przy zamawianiu widzę "Rebooking - Allowed plus fare difference, Refundability Allowed" gdybym nie mógł lecieć i zrezygnuję z biletu to czy dostanę pełen zwrot zarówno mil jak i podatków? Nie będzie żadnych dodatkowych opłat? Po tych zmianach i różnych teraz taryfach już tracę pewność. Dla jasności - przy taryfie Business Flex - w razie rezygnacji 100% zwrot mil i podatków bez dodatkowych kosztów (potwierdzone na Infolinii). | |
| Autor: | Ander [ 24 Paź 2025 17:45 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Mam bilet nagrodę w C , teraz pojawiła się dostępność w F czy podczas jednej rozmowy załatwię anulowanie tamtej rezerwacji za 50 euro oraz tylko dopłacę mile i podatki ? Czy będą dwie oddzielne sprawy, najpierw zwrot a potem nowy zakup ? | |
| Autor: | andywaw [ 26 Paź 2025 22:04 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Dwie osobne rezerwacje, ale mile powinny wrócić na konto milowe od razu więc być może w trakcie rozmowy możesz je wykorzystać do zrobienia nowej rezerwacji. Podatki pierwszej rezerwacji wrócą na konto karty po kilku dniach, czyli robiąc nową rezerwację zapłacisz nowe podatki. | |
| Strona 460 z 479 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |