| Forum strony Fly4free.pl https://forum.fly4free.pl/ | |
| [Miles & More] - pytania pytania,1574,5236 | Strona 459 z 479 |
| Autor: | man4business [ 13 Wrz 2025 15:01 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Według zapisów regulaminu, licytacja nie zmienia twojej pierwotnej klasy jeśli chodzi o naliczanie mil. Kiedyś system miał lukę i naliczał, co było miłą dodatkową (a czasem może nawet podstawową) motywacją, żeby licytować. Niestety, luka została usunięta - więc chyba twoje szczegółowe pytania o linie lotnicze nie mają znaczenia. Ale może ktoś ma inne doświadczenie (w tym przypadku chciałbym się mylić). | |
| Autor: | Siemion [ 15 Wrz 2025 11:25 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Dwa pytania: 1.Lot Ethiopian Airlines na trasie WAW-ADD (z przystankiem technicznym w VIE) - ile za to będzie punktów statusowych Miles&More? 2.Lot Discover Airlines kupiony przez stronę LH więc z oznaczeniem lotu LH XXXX. Składam wniosek o naliczenie mil wsteczne i zostaje odrzucony z powodem "brak informacji o przelocie pasażera". Da się coś z tym zrobić, składać pisemnie z przesłaniem rezerwacji czy nie ma sensu? | |
| Autor: | tartal [ 15 Wrz 2025 11:37 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Ad 1 w eco 60 pkt | |
| Autor: | maxima [ 15 Wrz 2025 11:40 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
ad 2 wyslij maila - ostatnio często mam takie błędy, nawet w stylu "brak pasażera na liście", ale ręcznie to dodają | |
| Autor: | Kaszalot005 [ 15 Wrz 2025 20:58 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
ktoś sie orientuje jaka jest dopłata w najmilejszym za lot OW WRO-WAW ? taka sama jak normalnie tj. 70 zł ? | |
| Autor: | ncn [ 15 Wrz 2025 21:57 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Dopłaty w promocjach są takie same jak bez promocji. Promocje są tylko na stawki milowe. | |
| Autor: | Kaszalot005 [ 18 Wrz 2025 10:05 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
A czy ktoś w ostatnim czasie rezerwował lot z Europy do SIN w SQ w C. Jaka jest dopłata i ile mil to kosztuje ? | |
| Autor: | kostek966 [ 18 Wrz 2025 10:15 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Wejdź na swoje konto i sprawdź | |
| Autor: | ncn [ 18 Wrz 2025 10:31 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
SQ, to akurat na koncie nie sprawdzi. | |
| Autor: | Kaszalot005 [ 18 Wrz 2025 10:38 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Jakbym mógł sprawdzić to bym nie pytał. | |
| Autor: | kostek966 [ 18 Wrz 2025 11:59 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
-- 18 Wrz 2025 11:58 -- No to zadzwoń na infolinię, ktoś ma to zrobić za ciebie ? | |
| Autor: | omnibusik [ 18 Wrz 2025 13:32 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Czy można naliczyć wstecznie mile w Miles and more za lot czarterowy PLL LOT? W formularzy wymagany jest nr biletu, jednak na karcie pokładowej nr biletu nie ma wymaganych 13 cyfr, a mniej. | |
| Autor: | Sinibaldo [ 18 Wrz 2025 13:52 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Za loty czarterowe niestety nie sa naliczane mile. Wiec nie będziesz wstanie zazadac ich naliczenia wstecznie | |
| Autor: | slawekwas [ 23 Wrz 2025 11:48 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Nie mogę znaleźć informacji na forum. Kupione 4 bilety w okazjach milowych i spoźniony lot o ok 5 h na trasie powyżej 1500km. Teoretycznie przysługuje 400€ za osobę. Czy tak samo działa to przy zakupie biletu nagrody? | |
| Autor: | Gadekk [ 23 Wrz 2025 11:51 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Tak, nie ma to znaczenia. Możesz wystąpić o odszkodowanie. | |
| Autor: | turczy [ 24 Wrz 2025 02:36 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Bilet za mile Lot, Austrian Eva. Kupowany przez senatora na stronie M&M. Po zakupie spadek do FTL. Jaka jest szansa, że na biletach będzie pierwotny status? | |
| Autor: | lluukk [ 24 Wrz 2025 08:27 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
@turczy ja tak miałem i wiele miesięcy po spadku miałem SEN na biletach. Specjalnie kupowałem w styczniu na wiele lotów by mieć 50% zniżki na drugi bilet i zawsze wchodziłem do saloniku SEN i w pierwszej kolejności do samolotu. | |
| Autor: | man4business [ 25 Wrz 2025 13:57 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
lluukk napisał(a): @turczy ja tak miałem i wiele miesięcy po spadku miałem SEN na biletach. Specjalnie kupowałem w styczniu na wiele lotów by mieć 50% zniżki na drugi bilet i zawsze wchodziłem do saloniku SEN i w pierwszej kolejności do samolotu. Z salonikami to niekoniecznie tak - w salonikach ajencyjnych (np. KRK) bywa, że pytają o ważną kartę ze statusem, podejrzewam, że właśnie z takiego powodu. Natomiast faktycznie, jeśli wpisze się status SEN do biletu grupy LH, zanim ten status wygaśnie, to potem będzie na karcie pokładwej i w salonikach M&M bez problemu obłsugują tak jak Gold. | |
| Autor: | krzysiekk86 [ 26 Wrz 2025 00:16 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Takie pytanie o dodatkowy segment krajowy / w regionie przy rezerwacji biletu nagrody. Kojarzę, że mogły być max 3 segmenty, ale dodanie krajówki łapało się nawet na 4 segmenty. Czy teoretycznie możliwe jest złożenie trasy: WAW-VIE(stop techniczny)-ADD-JNB-PLZ (z czego wszystko do JNB na ET, a odcinek JNB-PLZ na SA)? Jeśli tak, to dodatkowe pytanie czy możliwe jest to też OW czy tylko RT? Z góry dzięki za pomoc! [EDIT] Coś mi nie działało wcześniej, ale udało mi się wygenerować tę trasę w wyszukiwarce na stronie, więc sam sobie odpowiem, że można też OW. | |
| Autor: | man4business [ 26 Wrz 2025 00:52 ] |
| Temat postu: | Re: [Miles & More] - pytania |
Wpisałeś trasę do M&M? I co dostałeś? Bo ja np. widzę niespecjalnie zachęcające stawki nawet nie do Porth Elizabeth (też się da - ale zżera jeszcze więcej mil) tylko WAW-JNB po 25k i 400-500 zł dopłat, licząc nawet po 4 grosze za milę (w Budles&Go teraz można kupić za 4,6 gr) to masz tak circa 1500 zł w jedną stronę. Trochę lepiej z powrotem, JNB-WAW widać za 19617 mil i 570 zł dopłaty.. więc niewiele lepiej. Szukanie /rt niczego nie zmienia, w zasadzie to pogarsza. Turkish bez łaski WAW-JNB/rt za 2500 zł, a te lokalne loty są tanie... pod 300 zł /rt. Czyli 2800 zł (to nie jest oczywiście dobra cena, ale po prostu sprawdzenie) naprzeciwko 1000 zł dopłat i jakieś 45k mil plus i tak te 300 zł lokalnie. Zależy więc jak "traktujesz" wartość mil, ale nie jest to chyba najlepszy sposób na ich spalenie. | |
| Strona 459 z 479 | Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni) |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ | |